Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ale tak jak pisalem, ze szybsze przyzywanie czasem sie przydalo, jak byla sytuacja kryzysowa =] nie koniecznie jest to obowizkowy talent z demo. ja jak testowalem demonology to mialem taki build < to byly lvl 64-68> http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/warlock/talents.html?05022221112000000000020500301332501035013510000000 00000000000000

jak na niego teraz patrze ,to moze faktycznie nie najlepszy, ale dawal rade. btw przyznam ze spodobal mi sie build Sth`Devilisha http://www.wowhead.com/?talent=AV0zZfx0zIiz0xsZxx0tr0z , naprawde ciekawy i az musze go przetestowac =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jednym z większych plusów WoWa jest możliwość sterowania klawiaturą (WASD) oraz mouselook - elementy typowe dla gier FPS. Nie ma tu ograniczenia do smętnego "click-to-move", które IMO zabija część zabawy w PvP - tym bardziej, że nie cierpię klikania ;).

Może to mylne wrażenie, ale wydaje mi się, że dzięki temu PvP w WoW jest bardziej dynamiczne niż w innych MMORPG, no i przez to dużo ciekawsze.

Co do owego balansu... Tak naprawdę nigdy się tym nie przejmowałem, bo po co? Przed TBC mówiono, że najlepszą klasą jest Warlock (podobno nadal jest ;)) a Druid - zwłaszcza Feral spec - to dno kompletne. Szczerze mówiąc nigdy nie miałem większych problemów z pokonaniem typowego locka. W takim razie o co cały krzyk?
Lepiej wymyślić solidną taktykę przeciwko tej niby OP klasie, a nie narzekać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:25, Aminds napisał:

> fajny wypas, u mnie to tak wyglada
Świentnie to wygląda tylko mam pytanie wiem ze to jest download z głownej strony WoW ale czy
moze tam byc keylogger ??
ps. Ostrożności nigdy za wiele



oficjalna strone Blizzarda?No coś ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo nie!!!! kupiłem grę. zainstalowałem chciałem zrobić rejestrację, doszedłem do momentu żeby podac karte płatnicza albo pre-paid myślałem że podam później bo można grac przez jeden miesiąc za darmo ale nie! no to nic mi nie pozostało niż tylko anulować rejestrację. zamówiłem pre-paid przyjdzie we wtorek, ale pomyślałem o czymś, spróbowałem jeszcze raz sie zarejestrować ale jednak moje złe przeczucie się spełniło niestety, pisze że już kod aktywacyjny został już podany!!! co mam teraz zrobić??!! :,( skąd nowy kod ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to najprawdopodobniej już założyłeś konto za pierwszym razem. Pozostaje tylko spróbować zalogować się na to pierwsze. Keya można użyć tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 17:10, Czedwik napisał:

No to najprawdopodobniej już założyłeś konto za pierwszym razem. Pozostaje tylko spróbować
zalogować się na to pierwsze. Keya można użyć tylko raz.


ale nawet nie podałem pasów ani nicku na konto :/ wysłałem email do pomocy technicznej CDP i teraz próbuje do blizzarda tylko się męczę z tym angielskim hehs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustaw mu zachowanie na agresive, zaatakuje pod warunkiem ze drógi mob tez bedzie agresive lub jezeli ty zaatakujesz pierwszy

Status defence kaze atakowac tylko jezeli ty zostaniesz zaatakowany

A status passive kaze mu nie atakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 17:14, Ardaren Ziom napisał:

Myslalem o zalozeniu tematu dotyczocego tylko questów, jak myslisz wypali :D ?

Nie wypali ;) wiem bo już kiedyś ktoś chciał takowy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 17:14, Ardaren Ziom napisał:

Myslalem o zalozeniu tematu dotyczocego tylko questów, jak myslisz wypali :D ?


Nie ma absolutnie żadnego sensu. Musisz się po prostu nauczyć korzystać z 3 rzeczy:

1) questlog

2) strony tj http://www.wowhead.com/ (tą polecam najbardziej), http://thotbott.com/ , http://wow.allakhazam.com/ - tam znajdziesz porady innych graczy, często z dokładnym opisem przejścia questów i podanymi współrzędnymi

3) guild channel albo general chat - tam też nie zaszkodzi zapytać jak masz problem (byle nie za często;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz pozostaje mi czekać na dostawę kartę pre-paid i odpowiedź CDP (o dziwo na mój email odpowiedzieli) mam pytanie: jak sądzicie czy jest szansa że dostanę nowy Authentication Key?? podałem swój key, wytłumaczyłem powód przykrego wypadku dokładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:42, Ardaren Ziom napisał:

Czy talent mana feed na drugim poziomie da minionowi 100 % many i mi te 100% czy mi juz nic
;p ?


Po pierwsze - co? Na drugim poziomie daje tylko 66%, na trzecim jest dopiero 100% :) Po drugie - czytaj ze zrozumieniem, wyraźnie pisze że w przypadku użycia life tap/drain mana pet dostaje 33/66/100% many, którą w ten sposób uzyskałeś, oczywiste więc że sam nadal dostajesz manę normalnie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się