Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2007 o 11:47, Selv napisał:

Generalnie to 50% z powodu przedmiotów, talentów.
Jedne będą lepsze, inne gorsze :)
Generalnie, Dru ma przewagę w postaci leczeń. Rzucasz moonfire i możesz uciekać np w travel
form. W końcu wojownik padnie bo nie ma leczeń :-)
Dziady tak grają ;(


Faktycznie gdzieś taką taktyke juz widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zle rozczytałem ;)
Jeden nie zabije, ale drood świetnie może trzymać zasięg czitosem i posiłkując się paroma moonami bądz nawet w formie misia (która też ma leczenie!). Intercept ma mniejszy zasięg niż moonfire a poza tym druid płynnie zmienia formę, bez niepotrzebnych przestojów które umożliwiają podejście wojownikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem taką prawidłowość w WoWie. Mianowicie jak mamy lvl 9, i jesteśmy orkami/trollami to jest taka misja, w której to trzeba znaleźć taki medalion (pewna wdowa miała syna który zagiął i nas o to prosi). trzeba w niej zabijać krokodyle aż znajdziemy medalion. Gra tak to sprytnie ukartowała że dopóki nie będziemy mieli wystarczająco dużo XP (na nowy lvl) to tego medalionu nam nie da, natomiast jak juz osiągniemy daną liczbę punktów doświadczenia, to już po kilku krokodylach medalion będzie nasz.
Grałem też za Taurena i tam też tak jest, tyle że w innej misji. W sumie sprytne, bo dzięki temu nie będzie za duzej rużnicy pomiędzy poziomami, i na późniejszych lvl guesty są przeznaczone na konkretne lvl, bo nie wmówicie mi że troll na 12 lvl pokona gościa na 18 ;)

PS. Może mi się tak tylko zdawało, ale warto to sprawdzić :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Gra nie kartuje :] Po prostu miałeś pecha - itemiki takie jak do Q i rózne inne mają Drop Rate (np. 10%), medalion może ci paść z pierwszego zabitego mobka a może z setnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za spam, ale mogę ci udowodnić że 12lvl jest w stanie zabić przeciętny 20lvl. (enchanty na legsy, zielone i enchanty na wep etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:40, Nyron napisał:

Sorka za spam, ale mogę ci udowodnić że 12lvl jest w stanie zabić przeciętny 20lvl. (enchanty
na legsy, zielone i enchanty na wep etc.)


To chyba jakiś skrajny przypadek, bo mnie zwykle zabija już mobek 4 lvl wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 22:16, Selv napisał:

To udowonij, 8lv wyżej to ataki mają miss a spelle resist :)


To jest jak najbardziej mozliwe, dobry sprzet i enchanty jak pisal Nyron moga to umozliwic, sporor zalezy od klasy ale, lockiem, huntem mozna zabijac wyzsze lvl z powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 22:16, Selv napisał:

To udowonij, 8lv wyżej to ataki mają miss a spelle resist :)



a ty czasem nie grasz na karazhan? bo skads znam ten nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij mi, że na 12lv nawet z enchantami można zabić lv20 to pogadamy.
Enchanty nie zwiekszą weapon mastery u łowcy a to jest potrzebne aby trafić.
Owszem, można zabijać wyższe lv, ale nie z 12 bić 20.
Pet nie da rady tyle wytankować nawet z mendem.
Sam gram hunterem i pamiętam jak zaczynałem na co moglem się rzucać.

Malevyn: gram pod innym nickiem ale możliwe, że testowałem chwile tamten serwer. Jak poniżej 5lv to pewnie byłem ja.
Gram na Burning Steppes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 17:46, Czedwik napisał:

>

ale i tak jest fajnie ;) Gram z qmplem, mieszka w tym samym mieście, chodzi do tego samego gima, i odbrze m że gadamy przez Skype bo łatwiej się porozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na 27 lvl mogę rozwalić moba 6 lvl mocniejszego, jakbym się uparł i miał szczęście to nawet 7 lvl. Na moim lvl hunter to sobie bez problemu powinien poradzić z 8 lvl lepszym mobem, ale żeby na 12 to musiałby mieć szczęście jak z tą do Uzbekistanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ataki z dystansu niemagiczne nie mają dodge/parry, ani glancing, więc hunter jest jedyną klasą, które może sensownie bić moby na sporo wyższym levelu. Spróbuj inną, resisty/parry/dodge i crushingi cie zjedzą na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zapomniałeś, że ataki z dystansu ciągle mogą mieć miss które przy takich mastery bedą występować z szansą ~50%.
Poza tym zapomniałeś o detalu, strzały będą trafiać za 1-5, znowu przez niskie weapon mastery a growl peta będzie miał resist więc przy mend pet mob poleci na Ciebie ;)
Na wyższych LV wszystko się przeciąga ale na 12 nie zabijesz 20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 01:11, Selv napisał:

Udowodnij mi, że na 12lv nawet z enchantami można zabić lv20 to pogadamy.
Enchanty nie zwiekszą weapon mastery u łowcy a to jest potrzebne aby trafić.


Jest taki filmik jak hunter wysolował Azuregosa- tego smoka w Asharze [zajęło mu to 1,5h], więc zabicie mobka o 8 lvl wyższego wydaje mi się małym problemem. Nie mówię, że będzie łatwo ale nie niemożliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:53, enderek3 napisał:

Jest taki filmik jak hunter wysolował Azuregosa- tego smoka w Asharze [zajęło mu to 1,5h],
więc zabicie mobka o 8 lvl wyższego wydaje mi się małym problemem. Nie mówię, że będzie łatwo
ale nie niemożliwie.


Pozwolę coś dodać od siebie ;-).
Na własne oczy widziałem huntera na lv 36, bijącego (i zabijającego :-)) nagę explorera (w STV) na lv 44 !!! A to jest 8 leveli różnicy !!!. Zresztą założyłem sie z tym hunterem o 5g, że nie da rady ... i przegrałem :-P, dlatetgo takich rzeczy się nie zapomina. :-)
Ale odnośnie filmików, to i tak króluje mag. Jakich to ja rzeczy w wykonaniu magów na filmikach nie wydziałem ... hunter się nie umywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że na 12lv taki rogue nie ma skilli które umożliwiają mu zabicie takiego moba?
Cały czas odnosicie się do wysokich poziomów i przenosicie to na niższe zachowując takie same proporcje.
Zapominacie tylko, że na 1lv nie zabije się lv 9 chociaż jest utrzymana taka sama proporcja.
Na 12 JESZCZE nie da rady zabić lv 20.
Sam gram hunterem i zdarza się zabić stwora o 8lv większego, pewnie.
Ale mój lv to nie 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło oczywiście o huntera w poście wyżej.
12lv - 20lv to jest różnica w statystykach ~60%
36lv - 44lv to różnica (już tylko) ~ 23%
Polecam każdemu samemu przetestować i udowodnić a nie pisać jak to wygląda na 60/70lv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się