Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2007 o 10:39, Selv napisał:

Chodziło oczywiście o huntera w poście wyżej.
12lv - 20lv to jest różnica w statystykach ~60%
36lv - 44lv to różnica (już tylko) ~ 23%
Polecam każdemu samemu przetestować i udowodnić a nie pisać jak to wygląda na 60/70lv ;)



masz racje lepiej sam zobacze czy to da rade zrobic, wydaje mi sie ze jak mi fear bedzie siadal lockiem to da rade =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie porównywałem ani do niczego się nie odnosiłem. I nie było moim zamiarem weryfikować jakiejkolwiek teorii o lvl 12 i 20. Ja jedynie napisałem, co widziałem. I nie przeczę, że na lv 12 możliwości działania są znacznie bardziej ograniczone, niż na 36 i wyżej. Tyle, że w kontekście mojej wypowiedzi nie miało to żadnego znaczenia.
A zresztą : jak długo grając siedzicie na lv 12 ? ;-). W ciagu kilku godzin grania można bez większego pośpiechu wybić sie nawet na 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kilka godzin to masa czasu :p
Parę godzin... toż to cała wieczność!
Ostatnio miałem parę chwilek (długaśny weekend) ale teraz już pracuje pełną parą, szkoda tylko że mając 38''c i zużywając rolkę papieru na średnio 12h ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 11:34, Selv napisał:

Te kilka godzin to masa czasu :p
Parę godzin... toż to cała wieczność!
Ostatnio miałem parę chwilek (długaśny weekend) ale teraz już pracuje pełną parą, szkoda tylko
że mając 38''c i zużywając rolkę papieru na średnio 12h ;\


No cóż ... życzę szybkiego powrotu do zdrowia :-).
A co do całej wieczności, to pamiętam slogan Blizza, reklamujący WoWa : "niezależnie od tego, czy masz pół godziny czy też cały dzień, WoW jest grą dla Ciebie."
Oczywiście jest to bzdura, jakich ostatnio na świecie bardzo wiele. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pal licho zdrowie, życz mojemu szefowi wyrozumiałości, właśnie jadę do biura :))
Wow to czasozjadacz jakiego świat jeszcze nie widział i przez paru H dziennie to nie podchodzić nawet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 11:56, krapeczek napisał:

pytam z ciekawosci- ile osob obecnie gra na swiecie w WoW? Mam na mysli osoby placace abonament
:]



Według ostatnich informacji około 8 500 000 aktywnych kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 10:15, Selv napisał:

Ale jest różnica pomiędzy biciem moba który ma 68 samemu będąc na 60 a 12 i 20.


Azuregos to world boss- on całe raidy wykańcza więc ubicie go solo jest nie lada wyczynem, a i nagroda słodka: 200g kilka epików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:53, enderek3 napisał:

> Udowodnij mi, że na 12lv nawet z enchantami można zabić lv20 to pogadamy.
> Enchanty nie zwiekszą weapon mastery u łowcy a to jest potrzebne aby trafić.

Jest taki filmik jak hunter wysolował Azuregosa- tego smoka w Asharze [zajęło mu to 1,5h],
więc zabicie mobka o 8 lvl wyższego wydaje mi się małym problemem. Nie mówię, że będzie łatwo
ale nie niemożliwie.

Ashara nie jest przypadkiem w Ashenvle??? Tamte tereny sa mi dosc obce ale albo mam racje albo malo jeszcze wiem o wowie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Mam spory problem z dodatkiem do wowa... zainstalowalem TBC i upgradowania acc nadal niemoge grac nowymi rasami.. i przebywac w nowych miejscach...... Probowalem uzyskac pomoc na oficjalnym polskim forum wowa ale niepotrafili mi tam pomuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co to jest, podałem przykład bo ludzie przenoszą dokonania wyższych poziomów na malućkie jakby to była tylko kwestia znaczka lv a nie jest.
Sam filmik widziałem i mówiąc szczerze, ani to trudne ani ciekawe - czasochłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 14:38, Ardaren Ziom napisał:

> > Udowodnij mi, że na 12lv nawet z enchantami można zabić lv20 to pogadamy.
> > Enchanty nie zwiekszą weapon mastery u łowcy a to jest potrzebne aby trafić.
>
> Jest taki filmik jak hunter wysolował Azuregosa- tego smoka w Asharze [zajęło mu to 1,5h],

> więc zabicie mobka o 8 lvl wyższego wydaje mi się małym problemem. Nie mówię, że będzie
łatwo
> ale nie niemożliwie.
>
Ashara nie jest przypadkiem w Ashenvle??? Tamte tereny sa mi dosc obce ale albo mam racje albo
malo jeszcze wiem o wowie xD



Tamte tereny sa obok Ashenwale Tu masz mapkę z tym smoczkiem
http://wow.allakhazam.com/db/mob.html?wmob=6109&locale=enUS;source=live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 15:27, marcin1930 napisał:

Takie pytanie: Kto wygra w starciu 1 na 1 - Pal czy Warrior? Oczywiście biore pod uwage takie
same lvl, i umiejętności graczy :)


1. Nie da się mieć takich samych umiejętności.
2. Zaleszy od talentów graczy (Holy/retro/prot,prot/fury/arms).
3. Zależy od gear''u.
4. Paladyn (jeśli ma wrzystkie spelle bez CD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 13:44, enderek3 napisał:

> Ale jest różnica pomiędzy biciem moba który ma 68 samemu będąc na 60 a 12 i 20.

Azuregos to world boss- on całe raidy wykańcza więc ubicie go solo jest nie lada wyczynem,
a i nagroda słodka: 200g kilka epików :)


Nie da się zsolować Bossa... ;/
Mają za duży DMG na solo, są unkiteable (szybkie) i mnóstwo HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafil by ktos pomuc mi w problemie... Mam upgrade acc i zainstalowane TBC a nadal niemoge grac nowymi rasami...itp ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo LOL !!! hahahaha :D nie mogę ;] !!!!!!! CDP odpisał mi że kod był dlatego "zły" bo robiłem rejestrację na www.worldofwarcraft.com a tam robią rejestrację amerykańscy użytkownicy ;p a powinienem zrobić rejestrację na stronie europejskiej :D i faktycznie. za pierwszym razem wcisnąłem przycisk który włączył mi rejestrację na www.wow-europe.com a ja nie zczaiłem, potem próbowałem się rejestrować na amerykańskiej stronie, o jaa! ale ze mnie muł ;p zagram jutro w WoW''a!!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie mniejwiecej jakie porty wykorzystuje wow?? chodzi mi o to ze mam sredniego neta na ktorym wow powinnien chodzic ale mimio tego mam 7000 latency i zawsze mnie po 15 s wywala z serwa.Przez pol roku myslalem ze mam wolnego neta ale ostatnio kupilem gre rowniez z blizzarda(diablo 2) z ktora jest prawie identycznie bo po 15 s codziennie o kazdej porze wywala mnie z kazdego serwa.I mysle ze moj net moze miec jakies porty poblokowane i dlatego mam takie problemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się