Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 19:46, Czedwik napisał:

> To nadal nie działa w europie?: http://www.blizzard.com/support/wowbilling/?id=abl01997p
chodzi
> mi o zapraszanie przyjaciela do gry że dajesz mu key do triala potem on robi uprage do
full
> wowa ten trial i mam miesiąc grania gratis.
O ile dobrze pamiętam to ogłaszano, że w Europie również coś takiego działa. Lub przynajmniej
miało być.


W Europie działa prawie od zawsze,w Polsce - nie. I raczej nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialo byc i jest, ale niestety tylko w wybranych krajach a niestety o Polsce jak zwykle zapomniano i nie mozemy zapraszac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:49, WoWmen napisał:

Proponuję gra orkiem ze względu na lepszy racial skill dla orka. BE są przeznaczone głównie
dla casterów.


ok. ale czy BE da sobie radę czy będzie miał jakieś problemy? chodzi mi głównie o punkty życia. czy w przyszłości będzie miał mało punktów życia czy nadgoni trochę(nie biorąc pod uwagę eq)? bo mam ochotę koniecznie grać huntem BE! wiem że to noobskie zachowanie(z czasem chyba przejdzie) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2007 o 13:14, Xard18 napisał:

Według ostatnich informacji około 8 500 000 aktywnych kont


Kheh, dochód 85mln dolarow miesiecznie.... toz to fabryka pieniedzy, nawet po odliczeniu kosztow :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:55, UMC.Hugo napisał:

ok. ale czy BE da sobie radę czy będzie miał jakieś problemy? chodzi mi głównie o punkty
życia. czy w przyszłości będzie miał mało punktów życia czy nadgoni trochę(nie biorąc pod uwagę
eq)?
bo mam ochotę koniecznie grać huntem BE! wiem że to noobskie zachowanie(z czasem chyba
przejdzie) ;]

Nie ma w tym nic noobskiego, BE to obecnie najpopularniejsza rasa z Hordy :) Problemów raczej nie będzie, zwłaszcza, że hunter raczej wręcz nie walczy. Poza tym zwróć uwagę na to, że BE mają całkiem niezłe raciale. No i jako BE kosztem siły masz więcej many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:58, Czedwik napisał:

Nie ma w tym nic noobskiego, BE to obecnie najpopularniejsza rasa z Hordy :) Problemów raczej
nie będzie, zwłaszcza, że hunter raczej wręcz nie walczy. Poza tym zwróć uwagę na to, że BE
mają całkiem niezłe raciale. No i jako BE kosztem siły masz więcej many.


ok dzięx :D to będę grał BE ;] i faktycznie dużo graczy biega po SA(start arena) xD hehe ;p jak tylko skończę pisać tą nieszczęsną pracę z WOS''u ;/ to zaczynam grać, jutro mam na późniejszą godzinę więc trochę posiedzę :D hahahaha!!! ale super [oryginalny] WoW rządzi!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wiele to nie ;)
Oblicz ile ten HIT i CRIT podnosi się lepiej ;)

UMC.Hugo: Sam mam BE huntera obecnie i problemów nie ma a nawet jest przyjemnie przez darmowego mana potion co 2 min :p (racial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gram warem i mam 29 lvl w character info damage 85-110 a prawdziwy na Battle SHout wynosi ledwo 80-90 :| krytyki wale 110-130 i nie wiem czemu rzeczywisty damage nie odpowiada temu z CI moja bron to Fighter Broadsword of the Monkey skills w swords mam 144/145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:54, Selv napisał:

Na raidach zanika stopniowo znaczenie jednostki i jej statystyk więc ten 0,5% ma jeszcze mniejsze
znaczenie niż w normalnej (takie tam fiu bzdziu tu i tam, czasem pvp itp) grze.
4% to jest już ogrom ;)


A właśnie, że się mylisz, na raidzie ma to tym większe znaczenie. Ile to razy wipowało się na bossie na 1-2% :) Wyobraź sobie, że nawet taki wydawałoby się banalny upgrade o +2 spell damage może zrobić nie małą różnicę w starciu z bossem. W raidowaniu liczy się każda jednostka i każdy najmniejszy stat (czy to związany z hitem, critem, dmg, healem czy unikaniem ataków), a jak ktoś do tego podchodzi tak, że to ma nijakie znaczenie bo to tak mało, to niestety daleko w WoW nie zajdzie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:25, roos- napisał:

A co to znaczy "dobrym DPSem"? DPS liczy sie wylacznei w jednym przypadku - w rajdach, na bossach.
Paladyn zespecowany na damage, porownany z dowolna klasa tak zespecowana, w podobnym gearze,
bedzie zawsze na koncu. Taki los.

Istnieją jeszcze insty, nie każdy ma czas na przesiadywanie godzinami w Karazhanie czy wieczne męczenie Gruula ;)
Miałem kiedyś całkiem niezły sprzęcik, kilku znajomych enchanterów :D i z drzewkiem retribution doganiałem w całym dmg shadow priesta...nie wiem, czy świadczy to o jego cieniźnie, czy moich umiejętnościach...przemilczę to :))
Może kiedyś nadejdą lepsze czasy dla ret pali... obym się nie przeliczył xP
Pozdraffiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:31, Lisek569 napisał:

mam pytanie gram warem i mam 29 lvl w character info damage 85-110 a prawdziwy na Battle SHout
wynosi ledwo 80-90 :| krytyki wale 110-130 i nie wiem czemu rzeczywisty damage nie odpowiada
temu z CI moja bron to Fighter Broadsword of the Monkey skills w swords mam 144/145


Battle Shout podnosi Attack Power, a nie sam damage ( http://thotbott.com/s6192 ). Attack Power zwiększa obrażenia bronii, a oblicza się to w ten sposób: wartość AP / 14 = bonus do dps (damage per second), jaki uzyskujesz dzięki tej zdolności. Dalej oblicza się to w ten sposób: dps x szybkość bronii = bonus do minimalnych i maksymalnych obrażeń. Przykład: załóżmy, że masz broń która wraz ze sprzętem jaki posiadasz zadaje 100-110 damage (prędkość broni 3.0) i aktywujesz Battle Shout, który dodaje 55 attack power. W takim razie: 55/14 = 3.93, 3.93 x 3.0 = 11.79 (zaokrąglane do 12), więc dzięki temu twoje obrażenia z broni zwiększają się do 112-122 :) Mam nadzieję, że nie namieszałem, no i mogę się też delikatnie mylić (jestem sporo do tyłu z mechanikami gry od mojej ostatniej przerwy :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to jest puste gadanie stwierdzające ze wow=przedmioty
Jeszcze za czasów dużych raidów to ktoś na AFK szedł w środku walki i dawało rade więc gadanie takie jest puste ;)
Równie dobrze mogę przytoczyć przy ilu bossach poszło szybko bez +2spell dmg czy 1% to hit a przy ilu pomimo 2 spell damage poszło źle.
Tutaj już wchodzi element szczęścia który ma większe znaczenie niż taka kosmetyka jak +0,5% na wiekszę trafienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:52, Sth`Devilish napisał:

> mam pytanie gram warem i mam 29 lvl w character info damage 85-110 a prawdziwy na Battle
SHout
> wynosi ledwo 80-90 :| krytyki wale 110-130 i nie wiem czemu rzeczywisty damage nie odpowiada

> temu z CI moja bron to Fighter Broadsword of the Monkey skills w swords mam 144/145

Battle Shout podnosi Attack Power, a nie sam damage ( http://thotbott.com/s6192 ). Attack Power
zwiększa obrażenia bronii, a oblicza się to w ten sposób: wartość AP / 14 = bonus do dps (damage
per second), jaki uzyskujesz dzięki tej zdolności. Dalej oblicza się to w ten sposób: dps x
szybkość bronii = bonus do minimalnych i maksymalnych obrażeń. Przykład: załóżmy, że masz broń
która wraz ze sprzętem jaki posiadasz zadaje 100-110 damage (prędkość broni 3.0) i aktywujesz
Battle Shout, który dodaje 55 attack power. W takim razie: 55/14 = 3.93, 3.93 x 3.0 = 11.79
(zaokrąglane do 12), więc dzięki temu twoje obrażenia z broni zwiększają się do 112-122 :)
Mam nadzieję, że nie namieszałem, no i mogę się też delikatnie mylić (jestem sporo do tyłu
z mechanikami gry od mojej ostatniej przerwy :P).



mi nie chodzi o BS glownie ale oto ze moj rzeczywisty damage jest nizszy od tego podawanego w Character Info :(
bron ma obrazen 27-51 speed 2.80 13.9 damage per second
w charcter info na podswietleniu pokazuje
Attack Speed(seconds) 2.80 Damage 85-110 Damage per second 34.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:52, Selv napisał:

A dla mnie to jest puste gadanie stwierdzające ze wow=przedmioty
Jeszcze za czasów dużych raidów to ktoś na AFK szedł w środku walki i dawało rade więc gadanie
takie jest puste ;)


Tja, chyba jak już było na statusie: farma :) Wtedy to owszem, chodziło się afk, przychodziło się nie przygotowanym i brało się kompletnych noobków bez sprzętu, i jakoś szło :)

Dnia 08.05.2007 o 20:52, Selv napisał:

Równie dobrze mogę przytoczyć przy ilu bossach poszło szybko bez +2spell dmg czy 1% to hit
a przy ilu pomimo 2 spell damage poszło źle.
Tutaj już wchodzi element szczęścia który ma większe znaczenie niż taka kosmetyka jak +0,5%
na wiekszę trafienie.


Ale szczęściu też trzeba pomóc, inaczej może go zabraknąć i może być tak, że gildia z takim tokiem myślenia jak twój (bez obrazy naturalnie, tylko sobie dyskutujemy:) nigdy nie zajdzie w Karazhan dalej niż do Moroes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie może być inaczej, chyba że atakujesz elity / mobki o wyższym levelu czy coś, wtedy to przecież logiczne że nie będzie ci szło tak samo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:00, Sth`Devilish napisał:

Nie może być inaczej, chyba że atakujesz elity / mobki o wyższym levelu czy coś, wtedy to przecież
logiczne że nie będzie ci szło tak samo dobrze :)


maxymalnie walcze z 33 lvl a takie niskie obrazenia mam przy walce z 30 juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadaj sobie pytanie:
Czy nie przejde w Karazahan mając NE hu zamiast DW hu bo o tym była rozmowa i dla mnie to jest detal, szczegół pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się