Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2007 o 21:50, Dawid Taal napisał:

Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem WoW.
Ps. JAK zarejestrować się na servy prywatne?


Skoro stales sie jak to mowisz posiadaczem WoWa to po co chcesz wchodzic na serwy prywatne? Po prostu wejdz sobie na serw oficjalny :P Przeciez dostales w opakowaniu triala i 30 dni gratis. Mowie Ci, lepiej sie gra na oficjalach, tym bardziej ze ma sie zakupionego oryginalnego WoWa. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 14:31, Makus89 napisał:

> Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem WoW.
> Ps. JAK zarejestrować się na servy prywatne?

Skoro stales sie jak to mowisz posiadaczem WoWa to po co chcesz wchodzic na serwy prywatne?
Po prostu wejdz sobie na serw oficjalny :P Przeciez dostales w opakowaniu triala i 30 dni gratis.
Mowie Ci, lepiej sie gra na oficjalach, tym bardziej ze ma sie zakupionego oryginalnego
WoWa. :P:P


No miecha pogram, a potem? Nie uśmiecha mi się płacenie abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 21:50, Dawid Taal napisał:

Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem WoW.
Ps. JAK zarejestrować się na servy prywatne?

To zalezy, kupiles orginalnego WoW''a? Bo jesli tak to polecam globalne server [ a raczej europejskie ], czy masz pre-paid i czy wogóle zamierzasz placic za gre, jesli na wszystkie pytania twoja odpowiedz brzmi ''''NIE'''' radziłbym przez jakis czas pozostaw w ukryciu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 14:35, Ardaren Ziom napisał:

> Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem WoW.
> Ps. JAK zarejestrować się na servy prywatne?
To zalezy, kupiles orginalnego WoW''a? Bo jesli tak to polecam globalne server [ a raczej europejskie
], czy masz pre-paid i czy wogóle zamierzasz placic za gre, jesli na wszystkie pytania twoja
odpowiedz brzmi ''''NIE'''' radziłbym przez jakis czas pozostaw w ukryciu ;>


tak,nie,nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 14:29, Dawid Taal napisał:

Jak zalogować/zarejestrować się na priv serwie?


prywatne serwery są do du**(wiem bo sam grałem z 2 miesiące) -,- bugi, niedziałające questy, często mało osób, LAGI ale nie takie że łącze przycina ale serwer, nawet jakbyś miał 10000 MB/s to by ci się inni gracze przycinali i moby, no ale zwykłe lagi też ;P DC(disconnecty) -żal i tyle, je***ęci "GM''owie"(nie zawsze ale często), niedziałające umiejętności i talenty(czasem działają, niektóre), a jak nagle się okazuję że ktoś zapomniał zrobić zapis(GM dokładnie) to zdarza się że 3 dni albo i więcej poszły sie walić, nigdy nie znajdziesz [prywatnego] serwera który będzie super, po prostu żal du** ściska, taka prawda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie popieram UMC.Hugo, grałem na privacie u qmpla i to jest do d**y, i raczej się tylko zniechęcisz do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos w stanie pomuc w troche dziwnym problemie.. mam doatek do wowa.. zainstalowalem go i upgradowalem konto.. a nadal niemoge grac nowymi rasami ... Jesli Ktoś jest w stanie pmuc ..to bardzo oto prosze... bo niechce zeby 140zl poszlo w bloto.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To 140 zł lepiej było by zainwestować w słownik...

Z innej baczki. Mam takie pytanie jaką klasą oraz rasą warto teraz grać (nie licząc dodatku BC) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:19, oOreVenOo napisał:

To 140 zł lepiej było by zainwestować w słownik...

Z innej baczki. Mam takie pytanie jaką klasą oraz rasą warto teraz grać (nie licząc dodatku
BC) ?


Jesli chodzi o klasy to najczesciej teraz sie gra (przynajmniej na moim serwerze) hunter,rouge

Ps. za pisownie przepraszam ale nie patrzyłem na klawiaturę.. To sie poprawi...

Ktoś wie jak można rozwiązać ten głupi problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnelem patcha z gamersheel ale pisze mi cos takiego : This update requires "WoW.exe" version 2.0.3.6299. You have an older version, 2.0.1.6180.:/ jakiego patcha musze sciagnac zeby uaktualnic moja wersje do najnowszej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:43, żyrafa napisał:

sciagnelem patcha z gamersheel ale pisze mi cos takiego : This update requires "WoW.exe" version
2.0.3.6299. You have an older version, 2.0.1.6180.:/ jakiego patcha musze sciagnac zeby uaktualnic
moja wersje do najnowszej??


A jaka wersje masz? Z tego wynika ze nie masz na kompie 2.0.1 tylko jakas starsza. Najpierw musisz miec 2.0.1 zeby uzyc teg patcha ktorego sciagnales. Kiedys bylo tak ze jak sie logowales to ci automatycznie pobieralo aktualnego patcha, moze sprubuj tej techniki :). W innym razie sprobuj sciagnac 2.0.3 full jak jest, a jak nie to updatuj pokolei az dojdziesz do 2.0.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:43, żyrafa napisał:

sciagnelem patcha z gamersheel ale pisze mi cos takiego : This update requires "WoW.exe" version
2.0.3.6299. You have an older version, 2.0.1.6180.:/ jakiego patcha musze sciagnac zeby uaktualnic
moja wersje do najnowszej??



Sprobuj sie zalogować na jakie kol wiek dane konta to ci automatycznie ściągnie wszystkie potrzebne patche. Odpal WoWa i wpisz dane konta i zacznie sie ściąganie automatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym problem ze mam co poblokowane i pojawia sie oczywiscie blizzard downloader ale sciaga z taka predkoscia ze niewiem czy po roku by mi sciagnelo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:50, żyrafa napisał:

w tym problem ze mam co poblokowane i pojawia sie oczywiscie blizzard downloader ale sciaga
z taka predkoscia ze niewiem czy po roku by mi sciagnelo:D


To zostaw na noc :P. Mysle, ze jak odbedziesz jeden dzien bez gry w WoWa to nic ci sie nie stanie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:50, żyrafa napisał:

w tym problem ze mam co poblokowane i pojawia sie oczywiscie blizzard downloader ale sciaga
z taka predkoscia ze niewiem czy po roku by mi sciagnelo:D



Z tego co czytam w tym raporcie musisz scianąć jeszcze wersję 2.0.1.6180 Czytałem gdzieś że teraz trzeba sciagnąć kilka starszych wersji zeby muc zainstalować najnowsze patche.


This update requires "WoW.exe" version 2.0.3.6299. - na tyle na ile znam ang to oznacza mniejwięcej - ta poprawka wymaga wersji WoW o numerze 2.0.3.6299.

A jaka dokładna nazwa tego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalam sobie normalnie legalnie normalnego legalnego wowa bez tbc wchodze na normalny legalny server [Nagrand-Europejski] i wczytywanie konta zatrzymuje mi sie na Authenticating i ani drgnie , wczesniej bylo dobrze to cos od servera czy co ;p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie wątpliwości, "Technical Support Forum" bliza, i już widać, że niebieski odpisał na takowy post. We wtorek też coś takiego było - i kosztowało nas rajd, ciekawe jak dziś sobie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 17:52, DamianPL napisał:

czy mogę odejść z guildii? jeśli tak to jak??


Wystarczy wpisać /gquit o ile dobrze pamiętam i po kłopocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się