Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hmm, obecnie doświadczam w WoWie systematycznych DC co kilkanaście/kilkadziesiąt minut, a przed kilkoma chwilami w ogóle nie mogłem się zalogować. Czy tylko ja mam takie problemy z tą grą ostatnimi czasy ?
Moje połączenie jest całkiem K, o czym świadczy choćby fakt, że się tu wypowiadam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 17:52, DamianPL napisał:

czy mogę odejść z guildii? jeśli tak to jak??



klikasz "O"...to jest chyba Friend List, wybierasz zakładkę "Guild", klikasz na swój nick PPM i "leave guild"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:50, żyrafa napisał:

w tym problem ze mam co poblokowane i pojawia sie oczywiscie blizzard downloader ale sciaga
z taka predkoscia ze niewiem czy po roku by mi sciagnelo:D

Ja za pierwszym razem musiałem zostawić kompa na 6 godzin, więc to nie jest jakiś wyjątek. Poczekać zawsze można, przecież nie robi się instalacji codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:40, Adas69 napisał:

> czy mogę odejść z guildii? jeśli tak to jak??


klikasz "O"...to jest chyba Friend List, wybierasz zakładkę "Guild", klikasz na swój nick PPM
i "leave guild"


Albo po prostu wpisujesz /gquit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:34, Depa napisał:

Ktoś wie jak można rozwiązać ten głupi problem ??


hehs a próbowałeś napisać do pomocy technicznej CDP ? -,-


DamianPL copper bar to sztabka brązu(tak myślę) musisz wydobyć rudę brązu(mining skill potrzebny) złoże się chyba nazywa "copper vein" a potem ją przetopić koło pieca i powstanie "copper bar"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 14:35, Xard18 napisał:

I jeszcze jedno pytanko - te 5% w sword spec czesto wchodzi.


Prosta matematyka. Twój dmg = 50. Dając +crit masz 5% szansy więcej, że wejdzie 100 dmg. Dając +5% na dodatkowy hit masz szanse dać 2x 50 dmg, 1x 50 dmg i 1x 100dmg (crit) i 2x 100dmg (crit). Dlatego dość często wybiera się Sword Spec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:27, DamianPL napisał:

Mam jeszce jeden problem jestem blacksmithem i nie wiem co to jest "copper bar" skąd wziąść??

Musisz by Minerem(Górnikiem) by wykopa Copper Ore z Copper Vein. Wtedy podchodzisz do kuźni i tam w opcjach miningu ytapiasz sztabkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamawiam WoWa jednak tak dla upewnienia bo w końcu idzie mi na to 200zł do założenia konta potrzebuje Pre Paida, tak ? Zamawiam ten zestaw WoW+Pre Paid ? Wybaczcie że tak pytam jak dziecko, jednak że pieniądze nie małe a ja na nich nie śpię dlatego wolał bym być pewny na 100% że do stworzenia konta potrzebuję karty Pre Paid ? I że mogę ją od razu dodać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz na 100% karty prepaid.
Możesz zamówić prepaida później. Do założenia konta potrzebujesz albo numer karty kredytowej (możesz pożyczyć od rodzica numer, bądź znaleźć numer w internecie). Numer ten można zmienić zaraz po założeniu konta więc nie ma problemu. Ważne jest w każdym razie, aby zmienić płatność na prepaid przed upływem 30 dni :)

Ja aby wrócić do wowa musiałem wydać 270zł ;)
Przeklęty BC i krwawe elfy którymi zawsze chciałem grać :))
Dzisiaj dobijam do 40 be huntera z kobietą. Zabierze mi moje 100gold na kuraka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:03, Czedwik napisał:

> w tym problem ze mam co poblokowane i pojawia sie oczywiscie blizzard downloader ale sciaga

> z taka predkoscia ze niewiem czy po roku by mi sciagnelo:D
Ja za pierwszym razem musiałem zostawić kompa na 6 godzin, więc to nie jest jakiś wyjątek.
Poczekać zawsze można, przecież nie robi się instalacji codziennie ;)


nie o to chodzi:/ ja mam jakies porty poblokowany i z blizzard downloader niechce mi siciagac bo sie po 1 min wylacza downloader:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ale 199zł za WoWa i Pre Paida bardzo mi się opłaca, poza tym nie płace za przesyłkę bo gdybym kupował oddzielnie zapłacił bym z 230zł jak nie więcej. Nie chce się bawić w żadne karty kredytowe dlatego od razu kupię WoWa + Pre Paida i go właduje bo nie ma sensu. A jak wybiorę metodę płatności Pre Paidami to już później nic nie muszę zmieniać ? Takie pytanie na jakich serwerach grać i jaką postacią ? Od razu mówię grałem w WoWa 6 miesięcy ale to było wtedy jak jeszcze dobrze patch 1.01 nie wyszedł. :P Więc jestem daaaaleko w tyle. Czym się teraz gra i co jest potrzebne ? Myślę o magu albo może druid czy priest. Mag ma łatwiej z przemieszczaniem bo rzuci portalem i żywność sobie porobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 199 to bierz, wcześniej czy później i tak musisz kupić prepaida.
Nic już nie będziesz musiał kombinować. Serwer polecam jakiś PVP bo na normal idzie usnać podczas grindu czy poziomowania a tak zawsze się czasem komuś krzywdę zrobi (albo odwrotnie :))
Jaka postacią, Twój wybór.
Co kto lubi i z kim będziesz grał, jak samemu to polecam warlocka/huntera.
Mag jest bardzo fajny, priest zawsze znajdzie team i świetny do pvp (mag też zretszą, ale na wyższych lv) a druid, hm. Grałem kiedyś, na 38 dałem spokój przez nijakość postaci :) Ni rogue, ni wojownik ni priest ni mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rogue jak już to tylko do PvP, o wiele łatwiej się gra magiem teraz :) Z resztą zawsze tak było. Ewentualnie, jak masz większe ambicje to protection warrior (nastawiony wyłącznie na tankowanie) lub holy priest/holy paladin :) Te klasy zawsze i wszędzie mają wzięcie. Nie bierz tej nowej profesji (Jewelcrafting), chyba że chcesz spróbować - i tak każdy to ma i guzik na tym zarobisz, a gemy są stosunkowo nie drogie :) Jak pod kasę - to herbalism (bardziej) lub mining (mniej, w zasadzie ciężko idzie coś sprzedać czasem), ewentualnie enchanting nastawiony wyłącznie na własne potrzeby (czyli disenchantowanie i sprzedawanie shardów, na czym robi się niezły interes). Jak zdecydujesz się na warrka - mocno się zastanów nad Blacksmith, bo do każdej specjalizacji (Armorsmith, Mace/Sword/Axesmith) dodano rewelacyjne nowe przedmioty (BwP), które po wykuciu będzie jeszcze można ulepszać dzięki dropom z heroic instancji i raid instancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 22:57, Selv napisał:

Za 199 to bierz, wcześniej czy później i tak musisz kupić prepaida.


No to sam widzisz nie ma innego wyboru, szczególnie że ten jest bardzo opłacalny i zyskam około 40zł jak nie więcej. Sam nie wiem czy grać, mam konto Blizzowskie a tam Warrior tanker 60Lv full Battlegear of Might Set ale nie chce grać na tym koncie ani tą postacią, raz War mi się znudził a dwa to samo znów sobie nabije w 2 tygodnie więc nie będzie problemu z tym. Ostatni raz grałem rok temu może i więcej dlatego ciekawy jestem czym się teraz gra i co jest potrzebne do teamow, zastanawiam się nad magiem, hunterem lub wojem. Co polecacie zdecydowanie z tych 3 ? A jeżeli chodzi o profesje to na bank herbalism i jakaś druga tylko jaka ?

Z innej beczki jak jest teraz w Molten Core ? Co ile jest respawn bossow, szczególnie mnie interesuje Ragnaros, Magmadar oraz Luciforn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 22:16, Ardaren Ziom napisał:


Czy dalej aktualne ? Grałem Ally ale to strata czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 09:57, Dawid Taal napisał:

Dobra dowlander działa, a ja chcę się zapytać czy ktoś mógłby mi przybliżyć pre-paidy(o co
w nich chodzi)?


kupujesz w sklepie gram.pl(109zł), dostajesz, zdrapujesz tą dziwną srebrną warstwę, wpisujesz w opcjach swojego konta kod spod zdrapki i masz +60 dni gry. proste ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:40, skubsa napisał:

>
Czy dalej aktualne ? Grałem Ally ale to strata czasu :/


jeśli chodzi ci o to czy Ardaren Ziom nadal gra na tym serwie to odpowiedź brzmi "tak". gram razem z nim i mamy dość dużą gildię a on ma już 31 lvl :P spoko ziomki w niej są i miło z nimi pogadać ;D (gramy hordą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się