Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2007 o 20:11, Adas69 napisał:

mam pytanie ile mieliście aksy na około 25 lvl??ja mam około 14g, a za 14 lvl juz mounth i
coś mi się wydaje, że nie nazbieram na tego mounta te 110 golda:S??


Ja jak bylem na 36 lvlu to mialem ledwo ponad 20 g...pozniej ktos z forum podpowiedzial mi ze z miningu na AH idzie trzepac ladna kase i w ten sposob przez 4 lvle spokojnie uzbieralem na mounta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2007 o 19:32, Alliar napisał:


Masz właściwą wersję więc możesz spokojnie grać, a Background Downloader to takie ułatwienie
które ściąga ci kolejnego patcha podczas gry żebyś nie musiał tego robić w dniu jego premiery.



dzieki za odpowiedz:D bo juz mnie wkurzylo ze po 1 h z blizzard background sciagnelo mi tylko 4 %:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z WoW''em ;/ Otóż mam wersję 1.0.0 (czyli tą najgorszą). Chcę zainstalować patch 1.12 a tu wyskakuje błąd i pisze że prawdopodobnie pomoże odinstalowanie i zainstalowanie na nowo WoW''a, albo skontaktowanie się z pomocą techniczną (czego raczej robić nie zamierzam). Proszę o pomoc - co zrobić żeby móc grać?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 20:55, żyrafa napisał:

dzieki za odpowiedz:D bo juz mnie wkurzylo ze po 1 h z blizzard background sciagnelo mi tylko
4 %:/


W launcherze jak wejdziesz do opcji, możesz zaznaczyć Don''t throttle background download. Być może przyspieszy to ściąganie - jeśli bardzo ci zależy na tym żeby włączyć downloadera np. na noc. Ale uważaj żeby nie mieć tego zaznaczonego jak pracujesz na komputerze - może powodować lagi. U mnie bez zaznaczania tej opcji patch ściągnął się po dwóch dniach z hakiem (a minie co najmniej tydzień zanim Blizzard go wprowadzi na serwery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche dlugo trwa tworzenie wersji trial:/ rok temu jak ja utworzylem minelo 5 min i juz moglem grac, a dzisiaj juz pol dnia oczekuje a tu caly czas ze zle dane wprowadzam:/ chociaz na stronie wowa moge sie juz zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2007 o 21:30, Michal256 napisał:

BTW, czemu nie chcesz kontaktować się z pomocą techniczną?


Za dużo zachodu. Najpierw e-mail z dokładnie ospisanym problemem, potem trzeba czasu aż bizz raczy odpowiedzieć, a potem jak nie zadziała toznowu trzeba wysłać e-mail i znowu czekać, i tak az do skutku (miałem już tak w przypadku gry PoP i wiem jak to jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam kochać środy w wykonaniu Blizza. Gram na serwerze The Venture Co, który zawsze miał problemy, ale to co się dzieje przez ost. 2 tygodnie to skandal. Tydzień temu nasz serwer i jescze jeden (Vashji) były offline do 23 w nocy (!). Dziś niby wszystko w porządku... tak, mam latency 120ms ale cały świat "staje w miejscu" co 15 sekund. Właśnie mieliśmy wyjść do KZ, ale przecież Blizz nie daje sobie rady z naszym serwerem i gdy właśnie mieliśmy zaczać gre wita nas kochany komunikat "[SERVER] Server shutdown in ..." Zrobiłbym wszystko aby wydostać się z tego serwera, ale mam tu zbyt wielu kumpli... ehh life is brutal. Szczerze nie polecam nowym graczom tego serwera (albo, że lubicie sie bardzo denerwowac) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Wildammerze w środy problemu nie mam. Jest tylko wyłączony do 10 rano, a wtedy to i tak nie gram :D Poza tym jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:37, sobie? napisał:

Zaczynam kochać środy w wykonaniu Blizza. Gram na serwerze The Venture Co, który zawsze miał
problemy, ale to co się dzieje przez ost. 2 tygodnie to skandal. Tydzień temu nasz serwer i
jescze jeden (Vashji) były offline do 23 w nocy (!). Dziś niby wszystko w porządku... tak,
mam latency 120ms ale cały świat "staje w miejscu" co 15 sekund. Właśnie mieliśmy wyjść do
KZ, ale przecież Blizz nie daje sobie rady z naszym serwerem i gdy właśnie mieliśmy zaczać
gre wita nas kochany komunikat "[SERVER] Server shutdown in ..." Zrobiłbym wszystko aby wydostać
się z tego serwera, ale mam tu zbyt wielu kumpli... ehh life is brutal. Szczerze nie polecam
nowym graczom tego serwera (albo, że lubicie sie bardzo denerwowac) Pozdrawiam!


Zapraszam -----> http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=286851657&sid=1

>Czy w WoW''ie da się płacić za pomocą usługi PayPal? Czy tylko kartami?

Tego nigdy nie próbowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:28, marcin1930 napisał:

Sorry za spam, ale moja wersja to 1.0.3980 (końcówka może mi się pomyliła ale coś w tym stylu).


Eh ten brak edycji postów ;] Jeśli posiadasz "The Burning Crusade" to po instalacji wersja automatycznie przeskakuje na 2.0.0 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:39, Alliar napisał:


No i...? Grałeś na tym serwerze? On chodzi nie wiele lepiej niż prywatny serwer (podobnie jak inne na tej liście), a do tego prawie co maintenance jest albo wielogodzinny obsuw, albo lagi. Informacja w tym linku jest po prostu kompletnie bezużyteczna i niczego nie tłumaczy, w przeszłości było już dzesiątki takich topicków właśnie z serwerem The Venture Co. na tej wyjątkowej liście serwerów, z którymi jest kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 02:49, Ardaren Ziom napisał:

Czym otworzyc ss z WoW''a ? Chciałem walnac postac na avka i niemoge :P


A chociażby programem Irfan View, który jest w stanie otworzyć chyba wszystkie istniejące pliki graficzne (wtyczki ;p) i nie tylko (filmy i muzykę też)
Firefox także potrafi otworzyć tę grafikę
Zapewne wiele programów do obróbki graficznej również poradzi sobie z tym plikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 03:10, Ardaren Ziom napisał:

Eeee . . . :|
A coś na moje możliwosci? Cos z Windowsa tego nieotworzy :P ? Paint xD ?


Nie da rady :) Paint tego nie otworzy, przeglądarka Windowsowa również.
Odsyłam tutaj: http://www.irfanview.com/

Irfan view to program bardzo prosty w obsłudze... a jakże przydatny ;)
Można ściągnąć też do niego splszczenie, chociaż do podstawowych czynności, do jakich zalicza się przeglądanie plików graficznych, nie jest to raczej konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 09:20, oOreVenOo napisał:

Ja pierniczę ciągle brak WoW''a w sklepie gram.pl, by ich *#(@#)@# pogram sobie ale na Boże
Narodzenie chyba...-.-""

Kup sobie online od Blizzard''a i ściągnij na swój komp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się