Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wiesz WoW + PrePaid to 199zł więc oszczędzam jakieś 50zł +/- a od Blizza nie dość że zapłacę więcej to jeszcze będę ściągał i pewnie trzeba karty kredytowej, której nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo idź do empiku, ja tam kupiłem TBC+prepaid ale podstawek też stoi pełno.
Zapłacisz więcej, ale przynajmniej pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a ile więcej ? Bo mam równo 200zeta a nie mam czasu iść do roboty na jeden dzień nawet żeby dorobić. Mam 50zł za dzień pracy ale nie mam teraz czasu. Poza tym właśnie byłem w Empiku i nie wiedziałem WoW''a podstawki były same Pre Paidy i TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto się spytać bo nie zawsze je widać na `pierwszy rzut oka`, u mnie w Gdańsku np: stoją w oddzielnej gablotce zaraz przy wejściu koło telefonów. Pełno tego, razem z TBC. Tylko chyba na gramie są braki .
Prepaidy są w cenie 119zł a sam Wow w cenie ~120 (chociaż teraz ponoć nawet 110zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 12:36, Selv napisał:

Prepaidy są w cenie 119zł a sam Wow w cenie ~120 (chociaż teraz ponoć nawet 110zł).


Ja zakupiłem WoW''a za 90 zł. I to nie sam key, tylko pełne boxowe wydanie. Oczywiście kupiłem na Allegro, i do tego z miasta w którym obecnie przebywam czyli za przesyłkę nic nie płaciłem.
Prepaidów kupować nie będę bo 20-30zł na tym tracę. Wolę kartą płacić bo jest taniej (jeżeli kurs euro utrzyma się na dobrym poziomie ;p) Ostatnio za miesiąc 46 zł zapłaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek pracuje jako tako to już nie robi różnicy te nawet 20zł więcej na dwa miesiące.
Byłem w empiku to kupiłem razem z TBC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Wyszedl moze jakies trail WoW''a?? Z checia bym wyprobowal gre ale szkoda mi placic tyle kasiory jak mi sie gra nie spodoba i nie bede w nia gral;/ Plz o szybka odpowiedz bo siedze na praktykach i zaraz musze zejsc z kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 13:22, NuGGet napisał:

Ja mam pytanko. Wyszedl moze jakies trail WoW''a?? Z checia bym wyprobowal gre ale szkoda mi
placic tyle kasiory jak mi sie gra nie spodoba i nie bede w nia gral;/ Plz o szybka odpowiedz
bo siedze na praktykach i zaraz musze zejsc z kompa:)

Oczywiście, że jest. Znajdziesz go na stronie gry w całości do pobrania, jak i szczegóły utworzenia trialowego konta. Wprawdzie są tam takie ograniczenia jak np. max level 20, ale trochę opcji wypróbować w takiej wersji można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 13:35, Czedwik napisał:

> Ja mam pytanko. Wyszedl moze jakies trail WoW''a?? Z checia bym wyprobowal gre ale szkoda
mi
> placic tyle kasiory jak mi sie gra nie spodoba i nie bede w nia gral;/ Plz o szybka odpowiedz

> bo siedze na praktykach i zaraz musze zejsc z kompa:)
Oczywiście, że jest. Znajdziesz go na stronie gry w całości do pobrania, jak i szczegóły utworzenia
trialowego konta. Wprawdzie są tam takie ograniczenia jak np. max level 20, ale trochę opcji
wypróbować w takiej wersji można.

A ile czasu jest na pogranie w niego? Bo np. w trialu GW 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:52, staff5 napisał:

mam pytanie, gdzie wklejac mody?


To sie addony nazywa :D

World OF Warcraft/Intefrace/Addons

Wrzucasz tam cały folder z modem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:50, NuGGet napisał:

A ile czasu jest na pogranie w niego? Bo np. w trialu GW 2 tygodnie


10 dni od momentu utworzenia konta. A musisz jeszcze klienta ściągnąć (4GB). Więc najlepiej jest zassać grę a dopiero potem brać się za tworzenie konta (jeśli nie chcesz tracić czasu trialowego)
Ja tak zrobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:52, staff5 napisał:

mam pytanie, gdzie wklejac mody?


Folder Interface -> Addons w katalogu głownym z grą. Tam rozpakowywujesz archiwum w którym masz moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. A musisz jeszcze klienta ściągnąć (4GB).
...4GB?!!!??! o Chryyyste panieee... To to chyba do wakacji poczeka z moim laczem 1mb:P Do czego to doszlo, 4 gb sciagac zeby w triala pograc, Jezuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze jakis twój kumpel ma to pozycz i zainstaluj ale do pelnego konta potrzeba cd-keya z orginalnej, nowej wersji, jedego kodu z gry mozna uzyc do utworzenia jednego konta :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 15:15, staff5 napisał:

a mam tkaie pytanie, jaki jest najlepszy mod do mapy

Polecam add-on Cartographer, zawiera w sobie wiele pożytecznych funkcji, wymienię tylko zaznaczanie położeń minerałów, wyświetlanie członków gildii na mapie (to mi nie zawsze działa ;P), czy przeglądanie nieodwiedzonych jeszcze lokacji.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 15:12, NuGGet napisał:

. A musisz jeszcze klienta ściągnąć (4GB).
...4GB?!!!??! o Chryyyste panieee... To to chyba do wakacji poczeka z moim laczem 1mb:P Do
czego to doszlo, 4 gb sciagac zeby w triala pograc, Jezuuuu....



To nie jest taki zwyky trial - to jest pena wersja gry ( tzn instalacyjna pena )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się