Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2007 o 15:20, Sztywny-pl napisał:

> a mam tkaie pytanie, jaki jest najlepszy mod do mapy
Polecam add-on Cartographer, zawiera w sobie wiele pożytecznych funkcji, wymienię tylko zaznaczanie
położeń minerałów, wyświetlanie członków gildii na mapie (to mi nie zawsze działa ;P), czy
przeglądanie nieodwiedzonych jeszcze lokacji.
Pozdrawiam


a z skad go sciagnac dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 16:02, Xard18 napisał:



To nie jest taki zwyky trial - to jest pena wersja gry ( tzn instalacyjna pena )


Aha:) Dzieki:) Juz myslalem ze to jakis kawal:P Ale i tak watpie czy sciagne, mam za slabe lacze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:10, NuGGet napisał:


>
>
> To nie jest taki zwyky trial - to jest pena wersja gry ( tzn instalacyjna pena )

Aha:) Dzieki:) Juz myslalem ze to jakis kawal:P Ale i tak watpie czy sciagne, mam za slabe
lacze;/


1MB o którym wspominałeś to za słabe łącze ? Zostawiasz na nockę i ściągnięte (no może jeszcze dzionek będziesz miał włączonego downloadera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:15, Latniak napisał:

>
> >
> >
> > To nie jest taki zwyky trial - to jest pena wersja gry ( tzn instalacyjna pena )

>
> Aha:) Dzieki:) Juz myslalem ze to jakis kawal:P Ale i tak watpie czy sciagne, mam za slabe

> lacze;/

1MB o którym wspominałeś to za słabe łącze ? Zostawiasz na nockę i ściągnięte (no może jeszcze
dzionek będziesz miał włączonego downloadera)

No jak dla mnie to slabe:P Enemy Territory sciagalo mi sie chyba z godzine:P Ale chyba zassam tego triala WoW''a, musze w koncu zobczyc czym jaraja sie miliony ludzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 15:12, NuGGet napisał:

. A musisz jeszcze klienta ściągnąć (4GB).
...4GB?!!!??! o Chryyyste panieee... To to chyba do wakacji poczeka z moim laczem 1mb:P Do
czego to doszlo, 4 gb sciagac zeby w triala pograc, Jezuuuu....


Trial to nie demo, tylko pełna wersja, jeno z ograniczeniem czasowym (tzn pograc możesz tylko przez np 2 tyg lub 10h, a potem musisz aktywować grę/konto odpowiednim, płatnym już kluczem) - praktyka stosowana często i to nie tylko w przypadku gier multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, sciagnolem mod wsomie 3 i kazdy robilem tak samo wklejam do interface-. adons-= i tutaj wklejam wlanczam gre daje M i nic dalej! mod cartohraph to co ma mzrobic zeby wkoncu zadzialal i czy moze w adons jeszcze do jakiegos podpliku wkleic bo jest ich tam troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde mial ktos taki problem jak ja?? czekam juz wiecej niz dzien az mi aktywuja triala a tu nic:/ wiem ze rok temu odrazu mozna bylo grac.Teraz utworzylem triale na 3 rozne maile i nic :/ niby na stronce wowa da sie zalogowac ale w grze caly czas nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:50, Sth`Devilish napisał:

Trial to nie demo, tylko pełna wersja, jeno z ograniczeniem czasowym (tzn pograc możesz tylko
przez np 2 tyg lub 10h, a potem musisz aktywować grę/konto odpowiednim, płatnym już kluczem)
- praktyka stosowana często i to nie tylko w przypadku gier multiplayer.


Mała porpawka: trial trwa 10 dni, grać możesz 240 godzin :)
2 tyg, lub 10h to w GW jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 17:46, staff5 napisał:

Mam problem, sciagnolem mod wsomie 3 i kazdy robilem tak samo wklejam do interface-. adons-=
i tutaj wklejam wlanczam gre daje M i nic dalej! mod cartohraph to co ma mzrobic zeby wkoncu
zadzialal i czy moze w adons jeszcze do jakiegos podpliku wkleic bo jest ich tam troche?


Jak ściągniesz to pewnie ściągasz archiwum. Musisz wziąć to archiwum (zip, czy tam rar) i wypakować do folderu Addons. Tak żeby w tym folderze był kolejny folder (o nazwie moda), w którym są pliki moda.
Potem jak włączysz gre i przejdziesz do menu wyboru postaci to po lewo na dole masz przycisk Addons. Wybierasz odpowiedni mod i jazda.

Te foldery które są w Addons zostawiasz w spokoju, bo to są oryginalne elementy interfejsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:29, Latniak napisał:

Mała porpawka: trial trwa 10 dni, grać możesz 240 godzin :)
2 tyg, lub 10h to w GW jest.


A czy pisałem gdzieś, że chodzi o trial WoWa? :p Wyraźnie napisałem "np 2 tyg lub 10h" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge prosic o linka do pobrania addonu z mpka który mi pokaze gdzie jakie ziolo rosnie i ktos z gildi gdzie jest :D ?
Głownie i ziola mi chodzi ;] Npc i stwoki tez niezle ale balagan bedzie chyba nie :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:10, staff5 napisał:

a z skad go sciagnac dokladnie?

Chociażby stąd
http://wow-en.curse-gaming.com/downloads/addons/map/cartographer/
albo stąd :)
http://wow-en.curse-gaming.com/downloads/addons/map/cartographer-full-pack-sala/

Btw. widzieliście ''ulepszone'' drzewko talentów dla pala? x)
http://talents.unleashedgaming.net/?p=vt&i=20995&b=9zyn
Mnie się nawet podoba taka opcja, jakieś praktyczniejsze się to wydaje (poprzenoszenie talentów między drzewkami mam na myśli =>), w końcu wszystko tam, gdzie powinno być..prawie...bo nie w wowie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak chociaż jak zamówisz w CD-projekt to dodatkowo dostajesz trail 10dni więc karty pre-paid nie musisz od razu kupowac jka nie mas zkasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:42, Sztywny-pl napisał:

Btw. widzieliście ''ulepszone'' drzewko talentów dla pala? x)
http://talents.unleashedgaming.net/?p=vt&i=20995&b=9zyn
Mnie się nawet podoba taka opcja, jakieś praktyczniejsze się to wydaje (poprzenoszenie talentów
między drzewkami mam na myśli =>), w końcu wszystko tam, gdzie powinno być..prawie...bo
nie w wowie ;P


Ja bym w sumie takim np Imp Retribution Aura w Protection nie pogardził (co za idiota wpadł na pomysł, aby to dać do drzewka dps o.O), byłoby boskie do AoE farmy palkiem :D Za to np po co by tam miało być Imp Seal of Righteousness (czy jak tam) to już nie mam pojęcia - ja tankując palkiem preferuję raczej mix Seal of Light/Wisdom, żeby ułatwić robotę healerowi i żeby mieć jakiś stały regen do many, aby starczało jej na spamowanie Holy Shield i innych uzytecznych w tankowaniu całej grupki mobów rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie czy gdy będe miał nie orginalnego wowa to gdy kupie karte pre-paid to będzie mi działało na nie orginalnym wowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 19:57, Adek00 napisał:

Witam.
Mam pytanie czy gdy będe miał nie orginalnego wowa to gdy kupie karte pre-paid to będzie mi
działało na nie orginalnym wowie?


NIe bo nie bedziesz mial aktywnego konta, a pre paidami doladowuje sie tylko aktywne konta. Musisz kupic oryginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:49, oOreVenOo napisał:

Sztywny krótka piłka bo zamawiam WoWa. Do założenia konta potrzebny jest WoW i Pre Paid, tak
? Szybko odp ! :P


Nie.
Wystarczy ci tylko WoW. Zakładasz konto i razem z grą jest pierwszy miesiąc gratis. Dopiero jak ten się skonczy można (a można i wcześniej) zasilić konto kartą pre-paid/kredytową.

Tak sytuacja wyglądała u mnie (chociaż ja jeszcze wcześniej miałem 10 dni triala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:22, Latniak napisał:

Nie.
Wystarczy ci tylko WoW. Zakładasz konto i razem z grą jest pierwszy miesiąc gratis. Dopiero
jak ten się skonczy można (a można i wcześniej) zasilić konto kartą pre-paid/kredytową.

Tak sytuacja wyglądała u mnie (chociaż ja jeszcze wcześniej miałem 10 dni triala)


Jeśli nie chce urzywać triala to potrzebuje pre-paida ale chociaż na chwile numer konta bankowego (wtedy chyba nie pobiera od razu wpłaty tylko daje ten darmowy miesiac) bo gra do stworzenia konta wymaga podania jakiejś metody płatniczej (wchodzi w to też trial dlatego można załorzyć konto na trialu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się