Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

no nic niechce mi sie tyle czekac wiec odrazu spytam: ma ktos aktywnego triala i pozyczylby mi go na 10 min ?? bo chce sobie tylko sprawdzic czy dalej tak jak pol roku temu mam 7000 latency czy juz cos lepiej jest.Jakby ktos byl chetny to niech napisze na my gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 19:57, Adek00 napisał:

Witam.
Mam pytanie czy gdy będe miał nie orginalnego wowa to gdy kupie karte pre-paid to będzie mi
działało na nie orginalnym wowie?


Tu nie chodzi o to czy oryginał czy nie, tylko o to, że potrzebujesz kodu aktywacyjnego, który notabene znajduje się tylko w sklepowych wersjach gry (bądź tej możliwej do ściągniecia płatnie, przez internet, ze strony Blizzarda) i który to jest w 100% unikatowym kodem - raz wykorzystany przepada (tzn jest od razu na wieczność wiązany z założonym przy jego pomocy kontem) i nie można za jego pomocą założyć nowego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam grać warkiem, ale jestem początkującym graczem i wiele serwisów nie poleca go brać jak dla początkujacego gracza. Pytanie tylko czemu? Przecież to najpopularniejsza klasa w grze, więc czemu jej odradzają? Skomplikowana to ona raczej nie jest z tego co grałem na trialu... W gre wchodzi jeszcze rogal ale on ma za małą obrone (i jeszcze nie może nosic mail). Dzięki za info.

PS.Do warka najlepiej (pod względem przydatności, no i tzw."kesza'''' :D) brać górnictwo i kowalstwo no nie?

Pozdrawiam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warek jest jedną z najtrudniejszych klas jak i nie najtrudniejszą, ponieważ:

a) podczas raidow to właśnie na Tobie spoczywa odpowiedzialność dobrego tankowania oraz lurowania mobow,
b) nie posiada self heala,
c) jest tak naprawdę uzależniony od sprzętu oraz broni bez nich jego klasa jest nic nie warta.

Z innej beczki. Właśnie zamówiłem WoWa, znaczy właśnie, czyli 2 godziny temu na Allegro nówka za 79zł oraz od razu Pre Paida na gram.pl. Mam nadzieję że koleś z Allegro nie nawali bo ma 2000 komentów z tego 99,5% pozytywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:14, marcin1930 napisał:

Zamierzam grać warkiem, ale jestem początkującym graczem i wiele serwisów nie poleca go brać
jak dla początkujacego gracza. Pytanie tylko czemu? Przecież to najpopularniejsza klasa w grze,
więc czemu jej odradzają? Skomplikowana to ona raczej nie jest z tego co grałem na trialu...
W gre wchodzi jeszcze rogal ale on ma za małą obrone (i jeszcze nie może nosic mail). Dzięki
za info.

PS.Do warka najlepiej (pod względem przydatności, no i tzw."kesza'''' :D) brać górnictwo i
kowalstwo no nie?

Pozdrawiam =)



czy ja wiem...jesli chcesz zarabiac to na tailoringu, albo leatherworingui i skiingu, dlacksmithing/mining to raczej do crafcenia dla siebie, chociaż w copper vainie znalazlem 4 shadow gemy i spylilem je na AH za 4,5 golda:D
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla kasy to zdecydowanie polecam Ci mining. W naprawde krotkim czasie idzie zarobic majatek ;) zreszta jak juz pisalem wczesniej gdy bylem na 36 lvlu mialem 20 golda i zaczalem sie bawic miningiem to w 4 lvle uzbieralem brakujace 80g do mounta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem, bo niewiem gdzie najlepiej isc na 40 lvl w alliance robic questy prosze o szybka odp pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 19:57, Adek00 napisał:

Witam.
Mam pytanie czy gdy będe miał nie orginalnego wowa to gdy kupie karte pre-paid to będzie mi
działało na nie orginalnym wowie?


wydaje mi sie, ze jezeli bedziesz mial oryginalne patche, to tak. Pozostaje tylko sprawa konta, ale konto mozesz kupic na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:35, oOreVenOo napisał:

Eee a jest coś takiego jak oryginalne patche ? oO Musi mieć tak czy siak konto, założone na
legalnym oraz oryginalnym cd-key''u.


mozezle to ujalem, chodzi mi o to, ze teraz sa patch 2.1.xx, a wiekszosc prywatnych jest pod te 1.9x - 1.8x(i o te patche mi chodzilo :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:48, oOreVenOo napisał:

Warek jest jedną z najtrudniejszych klas jak i nie najtrudniejszą, ponieważ:
a) podczas raidow to właśnie na Tobie spoczywa odpowiedzialność dobrego tankowania oraz lurowania
mobow,
b) nie posiada self heala,
c) jest tak naprawdę uzależniony od sprzętu oraz broni bez nich jego klasa jest nic nie warta.


Czy ja wiem czy az tak trudny? Podczas tankowania bardzo wazne jest leczenie wiec nei tylko tank sie napoci. Czesto tez main tank tylko zajmuje sie budowaniem aggro na bosie, a offtanki musza sie zajmowac brykajacymi mobkami.
Self-heala nie posiada wiele klas. Mag w dodatku ma bardzo malo HP i AC wiec pomylka moze drogo kosztowac ;)
Uzaleznienie od sprzetu wykazuje tez kilka klas, nie tylko warek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytanie - czy druid trainerzy są tylko na tej badziewiastej wysepce na której zaczynają Elfy ? Mam kolegę druida, który chce expować w Westfall bo cala wysepka jest praktycznie puściutka a z kolei nie wie czy jest sens tłuc się przez cały świat a potem nie mieć możliwości zakupu nowych umiejętności.
Mogę liczyć na Waszą radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:57, KaPe napisał:

Są też w tym badziewiastym mieście, koło którego zaczynają Ludzie.



Czy masz może na myśli przepiękne, przecudowne i przeklimatyczne miasto Stormwind, którego piękna nie da się opisać słowami ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 00:19, upiordliwy napisał:

> Są też w tym badziewiastym mieście, koło którego zaczynają Ludzie.


Czy masz może na myśli przepiękne, przecudowne i przeklimatyczne miasto Stormwind, którego
piękna nie da się opisać słowami ? ^^


Pewnie ma na myśli NASZE piękne miasto, do którego nie ma wstępu bo jest śmierdzącym brudasem czyli hordziakiem hehe... a im do cywilizacji jeszcze daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 00:19, upiordliwy napisał:

Czy masz może na myśli przepiękne, przecudowne i przeklimatyczne miasto Stormwind, którego
piękna nie da się opisać słowami ? ^^


Myślę, że on ma na myśli to ochydne, przesycone ziarnistymi kolorami, paskudnie wyglądające miasto, po którym biegają te okropne dzieciaki i w którym nie ma za grosz duszy :) Prawdziwe arcydzieła architektury z pocztówkowymi widokami i "z klimatem" to (w nast. kolejności): Undercity, Thunder Bluff, Exodar, Silvermoon City i Orgrimmar :> Reszty po prostu nie nawidzę... no dobra, Darnassus ujdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 01:14, Booli napisał:

Pewnie ma na myśli NASZE piękne miasto, do którego nie ma wstępu bo jest śmierdzącym brudasem
czyli hordziakiem hehe... a im do cywilizacji jeszcze daleko...


Ha! A do naszych (hordzich) miast paskudne teletubisio-podobne istoty nie mają wstępu, nie mówiąc już o tym jak to wam daleko do naszej kultury i duchowości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz głównie Hordą i mi wygląd Stormwind odpowiada. Stolica ludzi wygląda dokładnie tak, jak powinna. Stylizowana na średniowieczne miasto dobrze oddaje klimat tej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się