Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 00:34, Flaku napisał:

Witam chciałbym się dowiedzieć dla swojej ochrony konta w jaki sposób hakerzy mogą mnie shakować
to pytanie stawiam do zaawansowanych graczy NIE MAM TRILA KUPIŁEM FULLA muszę znać ich sposoby
żeby mnie nie shakowali proszę o pomoc

Cóż, tak łatwo cięnie schakują, strona jest autrozywana itp, itd, jeśli nikomu nie podasz nazwy accounta/hasła nie powinno być problemu, jeśli jednak ktoś cię schakuje to po prostu wystarczy wysłać maila do Blizza-oni mają zapisane wrzystkie twoje postacie (tak, słyszałem o aferze pół roku temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie można zmienić imienia, nazwiska oraz maila (maila musisz potwierdzić na starej skrzynce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem co oni maja za problemy na europejskiej stronie wowa:/ na amerykanskiej normalnie mozna zalozyc triala a na europejskiej juz 2 dzien nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:51, oOreVenOo napisał:

Jeszcze mam takie pytanie na jakiej wersji są teraz serwery 2.0.10 czy 2.0.12 ?


2.0.12, ale to do środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 12:16, oOreVenOo napisał:

Aha ok thx, czyli mogę ręcznie Updateowac do 2.0.12 czy lepiej przez Blizz Downloadera ?


Przez Bliz downloadera wolniej sie zasysa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł byś podać linki do patchy, które mam ściągnąć na wersję EU ? Bo jest tego od cholery a ja nie wiem czy dobrze ściągam. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać mi dokładnie jak moge z Darassus (albo innego miejsca, byle żeby na terytorium NE) dostać sie do krainy darnei? Dziękuje za pomoc :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 12:31, oOreVenOo napisał:

Mógł byś podać linki do patchy, które mam ściągnąć na wersję EU ? Bo jest tego od cholery a
ja nie wiem czy dobrze ściągam. Z góry dziękuję.

Czy ja wiem czy "od cholery"? Instalując tbc na laptopie instalowałem całe 2 patche, najpierw od "czystej"(2.0.1 bodaj?) wersji płytkowej do 2.0.3, no i potem 2.0.12 - teraz jeszcze dochodzi 2.1.0, zapewne w środe wchodzący, a może i jeszcze za tydzień.
Pare linków na http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors
A jeśli bez TBC, jest sekcja "full update", od 1.x do 2.0.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem następujące patch''e mam nadzieje że dobre:

WoW-1.12.x-to-2.0.1-enU-patch

WoW-2.0.x-to-2.0.3-enGB-patch

I teraz się ściąga 2.0.3 do 2.0.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 02:19, Sth`Devilish napisał:

Bzdura, nie wiem skąd ty to wytrzasnąłeś :) Jedyna rzecz o co którą Blizzard nigdy nie zapyta
to hasło, pracownicy Blizzarda nadal potrzebują całej reszty innych danych konta, w przeciwnym
wypadku gdyby ktoś komuś ukradło konto to by mógł sobie pozmieniać absolutnie wszystkie dane
konta, bez potwierdzania tożsamości...

PS. WoWmen, jakie masz hasło? ;> Chyba nie użyjesz w stosunku do mnie takiego samego brzydkiego
sformułowania, jakim uczysz kolegę ? :P

Więc jeśli ktoś udając gm zapyta Cię o nazwę konta to mu podasz? :P to nie jest bzdura bo blizzard nigdy Cię o to nie zapyta jedynie w sytuacji odzyskiwania hasła :P
ps "jeśli ktokolwiek w grze się o to zapyta odpowiedź mu miło "Fu** You" :)" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 12:46, oOreVenOo napisał:

Ściągnąłem następujące patch''e mam nadzieje że dobre:

WoW-1.12.x-to-2.0.1-enU-patch

WoW-2.0.x-to-2.0.3-enGB-patch

I teraz się ściąga 2.0.3 do 2.0.12.

To zależy w jakich wersjach teraz podstawki wydają, do 1.12 też trzeba dojść. TBC od razu na 2.0.1 było.
A poza tym, czemu enUS a potem enGB? Nie tędy droga, jak masz grać w europie, to tylko enGB patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 12:40, oOreVenOo napisał:

No musisz dostać się do Blasted Lands a stamtąd do Dark Portal no i jesteś w Outlandzie a stamtąd
lecisz do krainy Darenei.


Aha, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są enGB tylko źle podpisałem folder. :) Wiem że trzeba dojść do 1.12.0 więc właśnie ściągam Full Update 1.12.0 enGB. Dużo tego....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 13:23, oOreVenOo napisał:

To są enGB tylko źle podpisałem folder. :) Wiem że trzeba dojść do 1.12.0 więc właśnie ściągam
Full Update 1.12.0 enGB. Dużo tego....:(


Ja nie miałem takich problemów z tym jakie patche zasysać, ponieważ zassałem cała grę przez BlizzDowloadera, a potem wszystkie patche tak samo. Fajna sprawa jest z tym że te patche po zassaniu zostają na dysku, a więc po reinstalce nie trzeba już zasysać. Troche jednak w sumie zajmują więc się ich pozbyłem (tak to jest jak sie ma 40GB dysku a sam WoW zajmuje 7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się