Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 12:17, Selv napisał:

To w końcu chcesz grać po mojej stronie czy nie? ;p
Pogubiłem się już :)


Pewnie że po twojej, tylko skoro grasz w Hordzie to ja tam zostaje :P I po co ja juz kasowałem mój character?Teraz na nowo trza przechodzić, na szczeście nie wysoko =]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie pytanie do "znających sie" - czy Shaman nadaje się w ogóle do PvP (tak szczarze)? A jeśli tak to gdzie najlepiej inwestować? (mile widziany build :D)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 13:11, marcin1930 napisał:

mam jeszcze takie pytanie do "znających sie" - czy Shaman nadaje się w ogóle do PvP (tak szczarze)?
A jeśli tak to gdzie najlepiej inwestować? (mile widziany build :D)

Pozdrawiam

Shaman to bardzo dobra klasa do PvP (W talentach Elementalist z tym drugim [nie resto]). Raz jak zaatakowałem moim epic magiem (z 60% HP i 40% many) full HP Shamana z chin (farmer) to mnie zabił (na 10% został, ale zabil!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2007 o 13:14, Nyron napisał:

> Pozdrawiam
Shaman to bardzo dobra klasa do PvP (W talentach Elementalist z tym drugim [nie resto]). Raz
jak zaatakowałem moim epic magiem (z 60% HP i 40% many) full HP Shamana z chin (farmer) to
mnie zabił (na 10% został, ale zabil!)


A w innym razie? Użyłeś słowa "raz jak..." a w innych przypadkach? :) Boję się też o jakąś gildie czy mnie weźmie =] A wracając do PvP to powiadasz że najlepiej pakować w Elementalist?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten przypadek miał Ci daćwyobrażenie że nomen-omen noob shammy elementalist był w stanie zabić normalnego gracza, wyobraź co może zrobić normalny kolo :>
Elementalist/Enchantemnet, spytaj konkretnego shamana o najlepszy build :> (<---mage/rogue/warrior).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:11, Dann napisał:

No nie wiem. Problem z moim serverem jest taki, że mało tam luda powyżej 60 lv i ciężko jest
znaleść grupę w Outlandach dokądkolwiek :-/
Tak więc w zasadzie tylko questuję sobie i po całym Hellfire Peninsula , Zangarmarsh i Terrokarze
jestem już w Nagrandzie i jak narazie zbliżam się do 67. Jednak zwykłe questy już mi się kończą
, a na te grupowe jakoś nie mogę pomocy znaleść i raczej nawet do 68 tu nie dojdę. A Ty mi
piszesz o 70 ? Chyba że będą farmował, ale osobiście nie mam na to ochoty.

Ja xp właśnie miałem z questów i instancji, ale rozumiem o co ci chodzi. Ciężko jest znaleźć grupy na te questy, wciąż mam 4 grupowe z Nagrandu, a jestem na 70 (na razie kończę te jednoosobowe w pozostałych miejscach). Wielu ludzi zwyczajnie nie chce pomagać, bo albo już je zrobili i nie chcą pomagać w tych, które zrobili albo są leniwi lub czasem po prostu opuszczają wiele questów (sam widziałem ludzi na 67 levelu, którzy opuszczali np. Balde''s Edge Mountains czy Netherstorm). Ogólnie według mnie Blizzardowi pomysł z grupowymi questami się nie udał, bo o ile na instacje grupy jeszcze idzie znaleźć, to z tymi questami jest problem. Zadowoleni są tylko ci, którzy mają gildię, która pomaga w takich rzeczach lub znajdą kilka osób chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 13:30, marcin1930 napisał:

A w innym razie? Użyłeś słowa "raz jak..." a w innych przypadkach? :) Boję się też o jakąś
gildie czy mnie weźmie =] A wracając do PvP to powiadasz że najlepiej pakować w Elementalist?

Wszystko zależy, jakie talenty wybierzesz. Na naszych 4 szamanów, jest 2 resto, czyli leczących, i 2 ench, czyli meelee - aczkolwiek, wolałbym jednego z nich zamienić na elemental. Jako hilerzy, spisują się równie dobrze co każdy inny lekarz, jako meelee, są nieco w tyle za wariorami/rogalami, ale nie jest źle, no i też wspierają ich za pomocą Unleashed Rage, co daje zauważalny bonus w damage dla innych. Elemental, jak go jeszcze mieliśmy, zadawał przyzwoity damage, ale miał spore problemy z maną, więc nie był taki znowu rewelacyjny. Na PVP, jest owszem niezły, ale w rajdach głównie dla jego totemu sie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 13:54, żyrafa napisał:

czy mozna grac w wowa bez zadnej profesji?? mam 14 lev i narazie zadnej bo jakos niechce mi
sie w to bawic;)


No oczywiście że można. Ale profesje to masa fajnych itemów i kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 10:53, KaPe napisał:

> 3) Nie używaj krzyży Ankh do reinkarnacji - w zasadzie to w ogóle ich nie noś. Większość
shamanów
> woli je zostawiać w depozycie w swoim banku, podobno obawiają się tego, że odrodzą się
jako
> gnomowie.
Tego nigdy nie rozumiem, jak można "nie mieć" ankhów. "Zapomniałem zabrać", i run bak, zamiast
szamana wstającego i resującego w 5 manach. Dobrze, że na rajdy chociaż biorą.


No ja także :) Przecież to zajmuje tylko 1 cholerny slot w torbach... A tacy np hunterzy/warlockowie mają zawsze mniej miejsca niż inni (ze względu na soulshard bagi i ammo packi) i jakoś na jego brak nie narzekają :) Swoją drogą, to jest jeszcze nic. Wyobraź sobie, że ja często spotykam takich, co nosza Ankhy, ale używają ich w środku walki, tuż przed wipem... Albo np warlockowie z 0 shardów - jak tak można, przecież sam wychodzę z instancji z kilkudziesięcioma shardami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na lvlingu profesje będą Cię tylko stopować. Kumpel dobił w 9 dni do 70, a potem w 2 następne nabił minig/engi do ok. 370 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak łatwo powiedzieć ^^ Grałem shamanem 60lvl na PTR (gdy były gotowe chary full epic) i na starcie miałem 10 ankhów. Oczywiście większość czasu na bg spędziłem. Reincarnation był imba - zginąć by się odrodzić i szybko dobić przeciwnika xD Nawet nie uwierzysz jak się zdziwiłem kiedy nie mogłem go użyć. Powód-brak ankhów. Potem jakoś zapominałem kupić ;P I w sumie zakupiłem kolejne jakieś 2 dni po skończeniu się pierwszych. Ale grając moim altem druidem-gdzie potrzeba reagent do ressurecta to gdy nauczyłem się 1st rank, kupiłem 20 tych maple seed, potem dostałem rank 2 i zauważyłem, że w ogóle nie zużyłem maple seed, a do kolejnego ranku potrzebne są następne (Stranglethorn Seed). Kupiłem 20 i wciąż mam all ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Skończyłem już wszystkie questy w Stranglethorn Vale i w Badlands i nie wiem gdzie mogę teraz iść (mam 41 lvl). Poradzicie mi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, po 5 dniach odwyku wróciłem do WoWa. Gildia się rozpadła, pogubiłem się w questach, a koleś z gildi któremu pożyczyłem kase zniknął :D Nie mam na skille, jestem totalnie zdezorientowany :D Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, moge ci powiedzieć tyle: to zeleży od servera. Jeśli twój server ma mało ludzi to nie ma co sie dziwić że od razu idą na end-game, bez robienia Q (Chociaż fajna kaska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:33, Szczur22 napisał:

Lol, po 5 dniach odwyku wróciłem do WoWa. Gildia się rozpadła, pogubiłem się w questach, a
koleś z gildi któremu pożyczyłem kase zniknął :D Nie mam na skille, jestem totalnie zdezorientowany
:D Masakra

Sorki za spam, ale jeśli pozwolisz, rada na przyszłość: Kasy się nie porzyca ludziąktórych nie znasz IRL! :> Takiemu jagby co możesz przywalić i ci odda, a takiemu z np. Holandi to możesz napisać np. Fu** You noob, i nic więcej. Nawet GM ci nie pomoże ponieważ zdodnie z zasadami nie powinienieś pożyczać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się