Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Bo to nie ja tankuje a pet ;) Bonusowe % do uniku nie przydają się w ciągu 99,9% gry.
Hunters Mark się przydaje do gry w party, wtedy każdy atakujący wręcz zadaje większe obrażenia. Moje ustawienie talentów stara się zmaksymalizować obrażenia peta, więc dodatkowe ~20-25 za atak dla mnie się liczą ;)
W party jest jeszcze lepiej, bo mamy np: wojaka+rouge+pet i każdy atakuje mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 18:09, marcin1930 napisał:

@All: Czy jak subskrypcja WoW''a wygasza mi 23 to jak w tedy upgradeuje konto do TBC to
te 15dni będę miał extra? Sorry, ale jakoś tak mi przyszło do głowy... :P Swoją drogą to raczej
wątpliwe, ale pytać zawsze można =]


Po co zaraz ta gruba czcionka, ślepi nie jesteśmy :) Jeśli mówisz o trialu, to chyba tak, nie po to Blizzard robił triala TBC, żeby np gracze z zamrożonymi kontami nie mogli w niego zagrać :) Natomiast jeśli ci chodzi o pełniaka TBC - to nie dostaje się żadnego gratisu, nic, zero, nul =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:55, żyrafa napisał:

czy ladujac pkt umiejetnosci do jednego drzewka moge je pozniej wykasowac i ladowac do innego??
jezeli tak to jaki to jest koszt??

Oczywiście że możesz. Musisz tylko iść do swojego trainera i powiedzieć że chcesz się retalentnąć. Za pierwszym razem płacisz 1g, potem 5g, 10g, 20g i potem stała opłata 25g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposob aby ominąc podawanie nr konta bankowego lub kodu z karty pre-paid przy zakladaniu konta? Po prostu zanim zdecyduje sie na zakup karty chce wykorzystac swoj darmowy miesiac. Jak chodzi o falszywy numer konta bankowego to są jakies strony z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:22, Fattality napisał:

Jest jakiś sposob aby ominąc podawanie nr konta bankowego lub kodu z karty pre-paid przy zakladaniu
konta? Po prostu zanim zdecyduje sie na zakup karty chce wykorzystac swoj darmowy miesiac.
Jak chodzi o falszywy numer konta bankowego to są jakies strony z tym?


Tutaj znajdziesz numery kont:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8583&pid=69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...
Po raz wtóry spotykam się z takim problemem:
Gdy włanczam WoWa, i wpisuje hasło wyświetla mi się okienko "connectnig" a po paru sekundach "Cannot connect to servers". Firewalla wyłączyłem, internet działa dobrze. Troche głupi problem bo dosyć często mam raidy teraz, pozatym zbieram DKP więc prosiłbym o odpowiedź, bo jutro chciałbym już iść na raid :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2007 o 18:51, Sth`Devilish napisał:

Po co zaraz ta gruba czcionka, ślepi nie jesteśmy :) Jeśli mówisz o trialu, to chyba tak, nie
po to Blizzard robił triala TBC, żeby np gracze z zamrożonymi kontami nie mogli w niego zagrać
:) Natomiast jeśli ci chodzi o pełniaka TBC - to nie dostaje się żadnego gratisu, nic, zero,
nul =)


A w takjim razie to fajnie, uruchomie sobie triala TBC jak już moje konto będzie chyliło się ku zamrożeniu, i będę miał 15dni za free :) TBC i tak planuje kupić, chociaż wielu twierdzi że nie warto.. :)

PS. Tą gruba czcionkę dałem dlatego że juz raz zapytałem i nikt nie odpowiedział, więc nie chciałem spamować =]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:22, Fattality napisał:

Jest jakiś sposob aby ominąc podawanie nr konta bankowego lub kodu z karty pre-paid przy zakladaniu
konta? Po prostu zanim zdecyduje sie na zakup karty chce wykorzystac swoj darmowy miesiac.
Jak chodzi o falszywy numer konta bankowego to są jakies strony z tym?


Tak. Zakładasz konto trialowe na http://teaser.wow-europe.com/ , ściągasz grę (bądź instalujesz ją, jeśli dokonałeś już zakupu) i zakładasz tam konto trialowe, które będzie działać przez 10 dni. Po upływie tego czasu wpisujesz tzw Authentification Key i cieszysz się pełnym kontem bez ograniczeń :) Możesz też upgradować je od razu, ale lepiej tego nie robić, gdyż w ten sposób możesz to wykorzystać na swoją korzyść i mieć w sumie 40 dni gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2007 o 19:51, marcin1930 napisał:

A w takjim razie to fajnie, uruchomie sobie triala TBC jak już moje konto będzie chyliło się
ku zamrożeniu, i będę miał 15dni za free :) TBC i tak planuje kupić, chociaż wielu twierdzi
że nie warto.. :)

PS. Tą gruba czcionkę dałem dlatego że juz raz zapytałem i nikt nie odpowiedział, więc nie
chciałem spamować =]

Pozdrawiam

TBC nie warto? To chyba jakaś pomyłka, my tu mówimy o The Burning Crusade a nie Tata Bije Celinke :). A tak na serio to wg. mnie WoW bez TBC to nie ten WoW... WoW był fajny zanim wyszedł TBC ale teraz wrzyscy są w Shattrath City i ogólnie w Outland skupia się cała uwaga... poza tym te najlepsze momenty gry są na 70 lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:56, Nyron napisał:


> A w takjim razie to fajnie, uruchomie sobie triala TBC jak już moje konto będzie chyliło
się
> ku zamrożeniu, i będę miał 15dni za free :) TBC i tak planuje kupić, chociaż wielu twierdzi

> że nie warto.. :)
>
> PS. Tą gruba czcionkę dałem dlatego że juz raz zapytałem i nikt nie odpowiedział, więc
nie
> chciałem spamować =]
>
> Pozdrawiam
TBC nie warto? To chyba jakaś pomyłka, my tu mówimy o The Burning Crusade a nie Tata Bije Celinke
:). A tak na serio to wg. mnie WoW bez TBC to nie ten WoW... WoW był fajny zanim wyszedł TBC
ale teraz wrzyscy są w Shattrath City i ogólnie w Outland skupia się cała uwaga... poza tym
te najlepsze momenty gry są na 70 lvlu.



Dokładnie... Nie rozumiem czemu mówisz ze Tbc nie warto było kupować. Podaj przykład czemu nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:13, Dann napisał:

BTW, teraz gram również Shamanem, którego rozwijam w full restoration (pod każdym względem).
Ma dopiero lv 60 :-P, ale już kilka razy zdarzyło mi się być jedynym healerem w kilku sytuacjach
i radziłem sobie dość dobrze.


To nie jest tak, że priest, szaman albo druid nie radzi sobie z leczeniem. Po prostu statystyki po raidzie były i jak pisze KaPe wciąż są jednak na korzyść paladyna, a w założeniach to priest miał być main healerem.

A KaPe mając na myśli wiecznie narzekającego priesta, pisał oczywiście o mnie ;) Jednak tak nie było zawsze, tylko dopiero po wyjściu TBC jakoś tak się stało... Wkurzony lekko byłem, że ludzie woleli gdy gram w shadow niż w holy. Co więcej, w sytuacji gdy w party byłem ja holy heal, a nie holy dps priest i resto szaman, to on leczył, a ja robiłem dps (czasami udawało mi się dogonić maga, ale to mój sprzęt z tailoringu i instancji plus fakt, że on grał raczej niezbyt...;). Potem gdy chodziliśmy na Grulla, to byłem już jedynym holy priestem w gildii (3 priestów, z czego 2 to shadow, a loladinów 4;), rzecz kiedyś absolutnie nie do pomyślenia. Zdarzało się nawet, że zmieniałem build po 3 razy w tygodniu, bo na raid co innego i na heroica co innego wypadało brać... Także było na co narzekać, teraz już tych powodów jest mniej, ja nie gram, ale WoW tak wciąga, że nawet po skończeniu człowiek dalej marudzi... solidaryzuję się z wciąż grającymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 20:29, GanD napisał:

To nie jest tak, że priest, szaman albo druid nie radzi sobie z leczeniem. Po prostu statystyki
po raidzie były i jak pisze KaPe wciąż są jednak na korzyść paladyna, a w założeniach to priest
miał być main healerem.


Kiedyś po MC lub BWL jak pamiętam w statsach healerów zawsze dominowali kapłani (sam byłem jednym z nich :-)). Nie sądziłem, że to się może zmienić. Ja generalnie do dzisiaj krzywo patrzę na priestów w shadow form ;-). Priest to IMO tylko holy i nic więcej ewentualnie jeden ze spirit buffem.
Szkoda, że już teraz nie będę miał raczej tyle czasu, żeby powrócić do WoWa na dobre, znaleść nową gildię raidującą i poznać te high-endy w Outlandach ... to raczej odpada. Już teraz pozostanę casualem i to też nie wiadomo na jak długo :-/.
Możliwe, że jak zmodernizuję PC-ta, to już w ogóle przestane grać w WoWa for good. Ta gra wymaga zbyt dużo czasu jak dla mnie. A gdzie tu jeszcze jak szkoła, praca i wszystko inne zwali się naraz na głowę ?
Pomijam już fakt, że wszelkie inne gry kompletnie pójdą na bok i w nic nowego już sobie nie pogram. WoW jest grą fajną, ale niestety nie wartą aż tylu wyrzeczeń ;-). ATM mam prepaida na około 1,5 miesiąca, a potem raczej dam sobie spokój. W końcu chciałem poznać Outlandy, dosiąść flying mounta i w zasadzie to zrobiłem :-)).
Następnego dodatku raczej już nie kupię (patrz j.w. :-/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja generalnie do dzisiaj krzywo patrzę

Dnia 11.06.2007 o 21:04, Dann napisał:

na priestów w shadow form ;-). Priest to IMO tylko holy i nic więcej ewentualnie jeden ze spirit
buffem.


Według mnie przynajmniej 1 shadow priest w rajdzie to podstawa, kiedy masz warlocka w drużynie, szczególnie jeśli przewyższają oni swoją liczba magów i skupiają się na zadawaniu obrażeń w shadow (Affliction lock np).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 17 lev i mam pytanko: otoz gdzie bedzie mi szybciej lev lecial?? w instancjach czy gdy bede robil normalnie questy??a i jezeli chodzi o levele to czy ashenvale=duskwood?? czy jest tam podobna ilosc questow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 21:34, Dobro007 napisał:

mam pytanko mam kompa 1,6ghz 192 mb ram karta graf. 32 albo 64mb directx 9.0c pojdzie
mi world of warcraft?


Może być ciężko. Koniecznie dołóż conajmniej 128 mb ram, bo bez tego nie odpali. 512 mb ramu to minimalna wartosc do komfortowej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 21:49, żyrafa napisał:

mam 17 lev i mam pytanko: otoz gdzie bedzie mi szybciej lev lecial?? w instancjach czy gdy
bede robil normalnie questy??a i jezeli chodzi o levele to czy ashenvale=duskwood?? czy jest
tam podobna ilosc questow??

Liczba Q jest podobna, jednak Ashenvale to kraina na więcej lvl dlatego ma ciut więcej...osobiście polecam ci Duskw00d, a co do expa w instanchach idź po dropy i rób w nich Q, a tak to tylko w ostateczności. Zwykłe Q są lepsze od grindowanie np. Deadmines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 21:31, Sth`Devilish napisał:

Według mnie przynajmniej 1 shadow priest w rajdzie to podstawa, kiedy masz warlocka w drużynie,
szczególnie jeśli przewyższają oni swoją liczba magów i skupiają się na zadawaniu obrażeń w
shadow (Affliction lock np).


No tak, o tym nie pomyślałem :-). Ale są różne sposoby zadawania dużych obrażeń :-). Ja tam osobiście raidowego shadow priesta nigdy nie spotkałem (a przecież troche się było tu i uwdzie swojego czasu ;-P) i jakoś się żyło.
Na pvp to tak ...

@ Dobro007

IMO trochę za mało pamięci. Gra może szwankować szczególnie w stolicach, a na raidy to już w ogóle nie ma szans ;-). Ja mam 512 , a też jest z tym ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za drugi post, ale skoro nikt jeszcze nie odpowiedział ponowie pytanie na podobnej zasadzie jak Marcin1930 :]
Hmm...
Po raz wtóry spotykam się z takim problemem:
Gdy włanczam WoWa, i wpisuje hasło wyświetla mi się okienko "connectnig" a po paru sekundach "Cannot connect to servers". Firewalla wyłączyłem, internet działa dobrze. Troche głupi problem bo dosyć często mam raidy teraz, pozatym zbieram DKP więc prosiłbym o odpowiedź, bo jutro chciałbym już iść na raid :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się