Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2007 o 08:26, enderek3 napisał:

> Ale pamiętaj kazdy ma odmienne zdanie najlepiej sam wyprubój wszystkie postacie zanim
zaczniesz
> grać na powage bo potem nie ma odwrotu na pow. 50 lvl i bedziesz musiał od początku lvl
nabijać
> kim innym. Aha... i jeżeli nie masz na dwa miechy w przód gotowej kasy to nie warto grać
bo
> co z tego że pograsz miesiąc na globcu i tylko kase wydasz jak masz potem przerwać to
naprawde
> nie warto, a są już privy choćby avalon gdzie gra i tak naprawde nie mało ludzi, i można
mieć
> tą samą rozgrywkę za darmo



A dlaczego miałbym o tym nie pisać? Przecież każdy głupi wie że takie serwy istnieją i dużo ludzi na nich gra... nie ja jeden. Są one łatwo dostępne i wystarczy wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarce by ci wyskoczyła ich niezliczona ilość... to ja tu jestem winny czy ci którzy te serwy zakładają? A pozatym są to dobrze prosperujące serwisy zbierające od graczy kase np. avalon i nie słyszałem żeby mieli problemy

Dnia 18.06.2007 o 08:26, enderek3 napisał:


I ty się tym chwalisz na oficjalnym forum dystrybutora? Odważny jesteś. Właśnie przyznałeś
się do popełnienia przestępstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 09:10, lukesky16 napisał:

A dlaczego miałbym o tym nie pisać? Przecież każdy głupi wie że takie serwy istnieją i dużo
ludzi na nich gra... nie ja jeden. Są one łatwo dostępne i wystarczy wpisać odpowiednie hasło
w wyszukiwarce by ci wyskoczyła ich niezliczona ilość... to ja tu jestem winny czy ci którzy
te serwy zakładają? A pozatym są to dobrze prosperujące serwisy zbierające od graczy kase np.
avalon i nie słyszałem żeby mieli problemy

Reklamujesz serwery nielegalne, to, że Blizzardowi się może niekoniecznie chce je ścigać, nie znaczy, że CDP toleruje to na swoim forum. Nie mówiąc już o zbieraniu kasy za granie na "privach", już lepiej zapłacić i mieć normalne konto.
Pomijam tu drobiazgi typu "inna mechanika", w stylu kogoś, kto chwalił się, że na 15 levelu miał już kupione od vendora bop epiki czy inny bzdury. Tłumaczenie zasad rozgrywki z globala dla użytkowników "privów" czasem mija się z celem, bo jeszcze chyba nie ma takiego, co by miał wszystko, i w pełni działające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamuje, ale uświadamiam że takie serwy istnieją i się od tego nie ucieknie. Pozatym nie kazdy ma kase żeby najpierw kupić gre, potem dodatek, a potem jeszcze bulić 50 zł miesięcznie za gre, bo to wychodzą naprawde nie małe sumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się "nie ucieknie", gra się na globalu, duh. Poza tym, ta "dyskusja" była już dziesiątki razy w tym temacie, niektórzy po prostu stwierdzają, że nie jest dobrym pomysłem mówienie o nielegalnych serwerach na forum *oficjalnego dystrybutora gry*. Tyle.

"W związku z tym mam pytanko: Czy jest opłacalne zrobić druida castera, by w razie walki w zwarciu zmieniałbym kształt. Czy opłaca zainwestować sie w więcej niż jedno drzewko?"
Druid raczej tak nie działa, już prędzej zainwestować w moonkina, masz wtedy porządny armor i możesz wytrzymać pare ciosów bez większych szkód, ale żeby mieć postać, która będzie z jednej strony bić magią, a potem zmieniać się w meelee, to nie przejdzie, nie ma tyle talentów, w najlepszych razie skończysz jako średniak w obu, co jest kiepskim pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 09:25, lukesky16 napisał:

Nie reklamuje, ale uświadamiam że takie serwy istnieją i się od tego nie ucieknie. Pozatym
nie kazdy ma kase żeby najpierw kupić gre, potem dodatek, a potem jeszcze bulić 50 zł miesięcznie
za gre, bo to wychodzą naprawde nie małe sumki.


I myślisz, że kogoś to usprawiedliwia?! Jeżeli tak, to powiem wprost: jesteś naiwny.

W kwestii piractwa komputerowego (do czego również zaliczamy powstawanie pirackich serwerów do WoWa) warto odnosić się do analogicznych przykładów, choć jak znam życie to część ludzi i tak stwierdzi, że "to nie to samo, a więc mam to w #@!".

Podam więc przykład: istnieje problem kradzieży samochodów i "się od tego nie ucieknie". No przecież nie każdy ma kasę, żeby kupić sobie np. Aston Martin''a. Według rozumowania, które przedstawiłeś, człowiek, który nie ma wystarczająco dużo pieniędzy by sprawić sobie taki samochód powinien wyjść teraz na ulicę, zatrzymać pierwszego napotkanego kierowcę Astona, walnąć mu "z bani" - bo dobrowolnie pewnie go nie odda - i wypróbować jego samochód.

Znajdą się pewnie tacy, którzy powiedzą - "no przecież nie robię nikomu krzywdy, co złego jest w okradaniu bogatych, którzy i tak pewnie nie zauważą drobnej straty w ich gigantycznych zyskach?!". To już kwestia wypaczonej moralności - moim zdaniem tacy ludzie nie mają prawa egzystencji w normalnym społeczeństwie. Ich działalność nie przynosi nikomu pożytku, jedynie straty.

Tyle. Jak widać udało mi się trochę głębiej poruszyć kwestię problemu - może zbyt bardzo - ale gdy widzę, że ludzie wypisuję takie rzeczy, to robię się bardzo wylewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 10:55, Selv napisał:

Nie masz kasy - nie grasz. Proste.


Szczerze zgadzam się w 100%. Ten argument był przytaczany już zapewne tysiące razy. Jakbyś Ty się czuł jakby coś na co pracowałałeś parę ładnych lat a później ulepszałeś dalej by gracze mogli się cieszyć Twoją pracą rozdawana za darmo - pomijam, że w gorszej formie?
Poza tym 50zl to nie jest majątek roznasząc ulotki można tyle spokojnie zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 09:10, lukesky16 napisał:

A dlaczego miałbym o tym nie pisać? Przecież każdy głupi wie że takie serwy istnieją i dużo
ludzi na nich gra... nie ja jeden. Są one łatwo dostępne i wystarczy wpisać odpowiednie hasło
w wyszukiwarce by ci wyskoczyła ich niezliczona ilość... to ja tu jestem winny czy ci którzy
te serwy zakładają? A pozatym są to dobrze prosperujące serwisy zbierające od graczy kase np.
avalon i nie słyszałem żeby mieli problemy


To tak na zakończenie tematu dodam, iż zakupując oryginalnego Wow''a i klikając na tak w EULA zgodziłeś się na warunki w niej zawarte. A w niej niestety nie czegoś takiego jak "prywatne serwery". Ty nie kupujesz Wow na własność - ty płacisz za możliwość grania - za o Blizz zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań by rozgrywka była przyjemna i bezproblemowa- i to chodzi. A jak Cię nie stać na abonament, a lubisz PvP- polecam Guild Wars :)
Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko: Czy w sklepie gram.pl da się kupić pre-paida na jeden miesiąc? Pytam bo widziałem tylko za 100zł, czyli rozumiem, że na dwa miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 16:03, dzordzi napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko: Czy w sklepie gram.pl da się kupić pre-paida na jeden miesiąc? Pytam
bo widziałem tylko za 100zł, czyli rozumiem, że na dwa miechy.

Są tylko pre-paidy na dwa miesiące. Nie ma różnych wersji pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakis czas temu kupilem sibie Worcrafcika i dzisiaj w niego troche gralem.
Doszedlem do 8 misji Przymierza i nie wiem jak mam wybuszac budynki, pomoze ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 17:18, kecal napisał:

Witam, jakis czas temu kupilem sibie Worcrafcika i dzisiaj w niego troche gralem.
Doszedlem do 8 misji Przymierza i nie wiem jak mam wybuszac budynki, pomoze ktos???


Warcraft 3? Chodzi o misję w Stratholme? Jeśli mnie pamięć nie mili, to masz zabić odpowiednią ilość nieumarłych zanim zrobi to Dread Lord, o to chodzi? Budynki wyburza się przez ich zaznaczenie, a potem zwyczajnie zaatakowanie ich własnymi jednostkami, nie trzeba do tego żadnych specjalnych materiałów wybuchowych ani katapult. Następnym razem gdy będziesz miał pytanie dotyczące Warcrafta 3 zadaj je w odpowiednim temacie, ten jest o World of Warcraft, a to są jednak różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 17:37, GanD napisał:

> Witam, jakis czas temu kupilem sibie Worcrafcika i dzisiaj w niego troche gralem.
> Doszedlem do 8 misji Przymierza i nie wiem jak mam wybuszac budynki, pomoze ktos???

Warcraft 3? Chodzi o misję w Stratholme? Jeśli mnie pamięć nie mili, to masz zabić odpowiednią
ilość nieumarłych zanim zrobi to Dread Lord, o to chodzi? Budynki wyburza się przez ich zaznaczenie,
a potem zwyczajnie zaatakowanie ich własnymi jednostkami, nie trzeba do tego żadnych specjalnych
materiałów wybuchowych ani katapult. Następnym razem gdy będziesz miał pytanie dotyczące Warcrafta
3 zadaj je w odpowiednim temacie, ten jest o World of Warcraft, a to są jednak różne gry.


Dzieki za pomoc i sorrki za zly temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 10:55, Selv napisał:

/../


Ma prośbę, czy mógłbyś mi dać link do twojego builda do Hunera? Bo miałem teraz reinstalkę (wszystko, łącznie z wow''em poszlooo ;/), i link też się "zreinstalował" ;P Szukałem w temacie, ale tu jest tyle postów, że trzeba by było Sherlocka Holmes''a nająć, żeby go znaleźć :)

Z góry dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ciągle pytasz o talent buildy, więc może zrób tak - wejdź np na http://files.wowace.com/ , na liście odnajdź addon o nazwie "Talented", ściągnij go i zainstaluj. Dzięki niemu wybieranie talentów nie tylko stanie się łatwiejsze (bo będziesz widzieć wszystkie drzewka na raz, a nie tylko jedno), bezpieczniejsze (są bodajże 2 tryby - jeden, w którym talenty wybierasz na serio, drugi w którym talenty możesz sobie wybierać jak chcesz, jak na stronach www, a w grze nic się nie zmienia), ale także będziesz mógł przechowywać talent template - czyli gotowe buildy :) Zaoszczędzi ci to sporo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 20:47, Sth`Devilish napisał:

Widzę, że ciągle pytasz o talent buildy, więc może zrób tak - wejdź np na http://files.wowace.com/
, na liście odnajdź addon o nazwie "Talented", ściągnij go i zainstaluj. Dzięki niemu wybieranie
talentów nie tylko stanie się łatwiejsze (bo będziesz widzieć wszystkie drzewka na raz, a nie
tylko jedno), bezpieczniejsze (są bodajże 2 tryby - jeden, w którym talenty wybierasz na serio,
drugi w którym talenty możesz sobie wybierać jak chcesz, jak na stronach www, a w grze nic
się nie zmienia), ale także będziesz mógł przechowywać talent template - czyli gotowe buildy
:) Zaoszczędzi ci to sporo czasu :)


Dzięki, na pewno się przyda ;) Ale nadal potrzebuje tego już sprawdzonego, Selv''owego builda do Huntera :) W tym addon''ie też popróbuje ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się