Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 22:27, Diakon22 napisał:

> Ciekawy filmik :) I jeszcze dobrze wykonany ;) Mam jedno pytanie: jakiego addonu on tam
używa?
Jakich nie wiem, do barów zapewne discord, reszta UI to zrobione przez niego w Photoshopie
podkłady, niestety takich rzeczy nie da się skopiować:)


No to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 09:41, mrocznygram napisał:

pamietacie co robic po dociagnieciu skilla z first aid do poziomu 225?


Dla Hordy udać się do Hammerfall w Arathi Highlands i spotkać się tam z orkiem-doktorem :) Robi się prosty, lekko zręcznościowy quest, po czym dostajesz skill <300. Dalej nowe, skuteczniejsze bandaże z Mageweave i Runecloth uczysz się także u niego co jakiś tam poziom skilla :) Warto sobie to oblukać np na www.wowhead.com żeby wiedzieć co i jak, przynieść wszystkie potrzebne szmatki i napykać sobie odpowiednio dużo skilla, aby wszystkiego się nauczyć na raz i nie biegać tam co chwila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:27, Diakon22 napisał:

>
> > Kwestia względna, prawda jest taka, że każda klasa jest do PvP dobra, zależy to tylko

> i wyłącznie
> > od skillu gracza.
> > Polecam obejrzeć http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=27383
> > :)
>
> Ciekawy filmik :) I jeszcze dobrze wykonany ;) Mam jedno pytanie: jakiego addonu on tam
używa?
Jakich nie wiem, do barów zapewne discord, reszta UI to zrobione przez niego w Photoshopie
podkłady, niestety takich rzeczy nie da się skopiować:)


Jakby udostępnił gdzieś to dałoby :) NA stronie Discorda jest całe mnóstwo tego typu UI (choć większość ma tam tyle grafik, że na sam widok z gry zostaje chyba z 1/3 ekranu <lol>). Same podkłady wrzucał do gry także Discordem, a dokładniej Discord Art. Tak czy siak wygląda to raczej badziewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!
Grałem priestem i dociągnołem do 60lvl teraz sie zastanawiam kim grac....i nie moge sie zdecydowac :(
Czy PALLY ,MAGE,DR00D,WARLOCK,ROGAL....;/
Teraz chcial bym ponawalac sie i bym niezlym w PVE ,PVP a nie HEALOWAC ;]
Kogo z nich? ;]
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, to jeszcze raz ja:P Mam prośbę głównie skierowaną do osób grających druidami. Zależy mi na zrobieniu droota nastawionego na feral combat. Nie chodzi mi tu o builda tylko raczej o taki poradnik jak mam po kolei ładować umiejętności, aby mój elf nie był zmarnowaną postacią. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:30, Adas69 napisał:

gram w WoW od niedawna, ale wydaje mi się, że Rogal to najlepsza klasa, bo największy DMG...;)

No i? :) To że ma największy DPS to jeszcze nie czyni go najleprzym ;) Rogal jest bardzo "podatny" na ataki, więc jak zabawisz się w tanka - może się to źle skończyć :) Mimo to sam grałem trochę rogalem, i grało mi się przyjemnie ;]

@Maxi33
Pallka nie polecam, na PvP będziesz miał kłopoty, a na elite w PvE to tylko z drużyną ;] Polecam natomiast Warlocka, Maga lub coś mniej magicznego - Hnter (ten potrafi nawet na elite grać i nieźle mu to wychodzi). Rogalem też się nieżle gra, ale najlepiej jak masz za plecami helera, a przed sobą tanka, tóry weźmie wszystkie obrażenia na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:18, Maxi33 napisał:

Siemka!
Grałem priestem i dociągnołem do 60lvl teraz sie zastanawiam kim grac....i nie moge sie zdecydowac
:(
Czy PALLY ,MAGE,DR00D,WARLOCK,ROGAL....;/
Teraz chcial bym ponawalac sie i bym niezlym w PVE ,PVP a nie HEALOWAC ;]
Kogo z nich? ;]
pozdr


Shadow Priesta :P Świetny do Pvp, i bardzo dobry dpser (z elementami off healingu :D- vampiric things) w instantach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:50, Szczur22 napisał:

> Siemka!
> Grałem priestem i dociągnołem do 60lvl teraz sie zastanawiam kim grac....i nie moge sie
zdecydowac
> :(
> Czy PALLY ,MAGE,DR00D,WARLOCK,ROGAL....;/
> Teraz chcial bym ponawalac sie i bym niezlym w PVE ,PVP a nie HEALOWAC ;]
> Kogo z nich? ;]
> pozdr

Shadow Priesta :P Świetny do Pvp, i bardzo dobry dpser (z elementami off healingu :D- vampiric
things) w instantach


Heh grałem priestem teraz chce cos takiego co moge nawalac i szybko zabijac! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 22:52, Maxi33 napisał:

Heh grałem priestem teraz chce cos takiego co moge nawalac i szybko zabijac! ;]


No to chyba najleprzy będzie rogal ;) Tylko koniecznie naucz się robić opatrunki - first aid zawsze się przyda =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:10, Jarrefan napisał:

Mam prośbę...
Gram magem bloody elfem...
Potrzebuje kilka porad apropos stylu gry, skilli, i wyposażenia...
Czekam niecierpliwie

Oj kolego musisz owiele bardziej sprecyzować pytanie, wyjaśnianie wszystkiego w takiej formie jakiej sobie życzysz może zając sporo czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 21:45, Sth`Devilish napisał:

@bitelz90 - normalnie jakieś cholerne Deja Vu... Ile razy można o to pytać na forum i zawsze
przegapić odpowiedź??


Bo jeśli zadaje pytanie to czekam aż ktoś bezposrednio mi na nie odpowie i pojawi mi się chmurka, a tak to nie mam czasu żeby co 2, czy 3 min zaglądać do tematu i patrzeć czy ktoś coś o tym powiedział i przeglądać po 10 stron ... Zresztą jest jakiś problem żeby powtórzyć (?) Ale mniejsza o to .. heh Poszukam sobie ...

Mam inne pytanie. Jeśli chcę oduczyć się talentów to mogę sobie wybierać po kolei z jakiego chce zrezygnować, czy poprostu wszystko naraz mi się resetuje do zera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 02:54, bitelz90 napisał:

Mam inne pytanie. Jeśli chcę oduczyć się talentów to mogę sobie wybierać po kolei z jakiego
chce zrezygnować, czy poprostu wszystko naraz mi się resetuje do zera ??

Całe drzewko ci się resetuje i wszystkie punkty rozdzielasz od nowa. Zresztą pisze to w ostrzeżeniu wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:24, Sth`Devilish napisał:

Nie wiem czy to faktycznie jest 33 pierwszych miejsc (ja raczej słyszałem, że 0.3% graczy na
najwyższych miejscach w rankingu je dostaje :)), ale w każdym razie to jest liczone na battlegroupy
osobno, a nie na wszystkie serwery razem :)


No tak, tyko ze ja jestem na serverze Balnazzar i do mojej Battlegroup nalezy server Maghteridon czy jak to tam, z Gildia Nihilium na czele :) i ciezko bylo sie wybic z najlepszym pvp serverem :) Datego zastanawialo mnie czy faktycznie dostalem tego Natherdrake slusznie czy tez to byl bug :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:44, marcin1930 napisał:

> gram w WoW od niedawna, ale wydaje mi się, że Rogal to najlepsza klasa, bo największy
DMG...;)
No i? :) To że ma największy DPS to jeszcze nie czyni go najleprzym ;) Rogal jest bardzo "podatny"
na ataki, więc jak zabawisz się w tanka - może się to źle skończyć :) Mimo to sam grałem trochę
rogalem, i grało mi się przyjemnie ;]

@Maxi33
Pallka nie polecam, na PvP będziesz miał kłopoty, a na elite w PvE to tylko z drużyną ;] Polecam
natomiast Warlocka, Maga lub coś mniej magicznego - Hnter (ten potrafi nawet na elite grać
i nieźle mu to wychodzi). Rogalem też się nieżle gra, ale najlepiej jak masz za plecami helera,
a przed sobą tanka, tóry weźmie wszystkie obrażenia na siebie :)

malo wiesz o palkach , dawaj dalej takie rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się