Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 13:30, UMC.Hugo napisał:

czy możecie się teraz zalogować? bo ja próbuję i cały czas pisze Authentication : /


Mam tak samo ... gadam z kumplami na TSie i oni mogą normalnie grać, ale ja połaczyć się nie mogę. I Account Managment na stonce wow-europe.com też coś nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 12:12, turtlesomaniak1 napisał:

malo wiesz o palkach , dawaj dalej takie rady :P


To prawda, pallki to nie moja działka (przynajmniej w WoW), ale trochę nim grałem więc mówię co wiem, i co słyszałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 13:42, Jeggred napisał:

Mam tak samo ... gadam z kumplami na TSie i oni mogą normalnie grać, ale ja połaczyć się nie
mogę. I Account Managment na stonce wow-europe.com też coś nie działa.


OK ja już się zalogowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:25, marcin1930 napisał:

To prawda, pallki to nie moja działka (przynajmniej w WoW), ale trochę nim grałem więc mówię
co wiem, i co słyszałem ;)


Było spróbować Protection builda :) Dopóki elita nie była casterem i nie walczyła z dystansu, można było sobie poradzić. Nie dość, że mobek sam sobie zadaje całkiem duże obrażenia po każdym trafieniu paladyna (Holy Shield + Mithril Spike lub lepszy na tarczy + Blessing of Sanctuary + Retribution Aura), to jeszcze paladyn non stop może odzyskiwać manę i hp (wedle uznania) dzięki Seal of Wisdom i Seal of Light - nawet oba na raz, jeżeli użyje Judgement i zmieni seal na inny :) Ja tym sposobem już na 50 lvl solowałem spokojnie i całkiem szybko nawet i po 12 (!!!) mobków na raz, tych nieumarlaków co po cmentarzach łażą w Western Plaguelands :) W zasadzie to jest tak, że im częściej taki paladyn jest atakowany (lub im więcej wrogów go atakuje), tym skuteczniejsza jest jego obrona i kontratak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 15:46, Sth`Devilish napisał:

Było spróbować Protection builda :) Dopóki elita nie była casterem i nie walczyła z dystansu,
można było sobie poradzić. Nie dość, że mobek sam sobie zadaje całkiem duże obrażenia po każdym
trafieniu paladyna (Holy Shield + Mithril Spike lub lepszy na tarczy + Blessing of Sanctuary
+ Retribution Aura), to jeszcze paladyn non stop może odzyskiwać manę i hp (wedle uznania)
dzięki Seal of Wisdom i Seal of Light - nawet oba na raz, jeżeli użyje Judgement i zmieni seal
na inny :) Ja tym sposobem już na 50 lvl solowałem spokojnie i całkiem szybko nawet i po 12
(!!!) mobków na raz, tych nieumarlaków co po cmentarzach łażą w Western Plaguelands :) W zasadzie
to jest tak, że im częściej taki paladyn jest atakowany (lub im więcej wrogów go atakuje),
tym skuteczniejsza jest jego obrona i kontratak :)


Aha, warto wiedzieć... tak w ogóle to zachęciłeś mnie tym tekstem - teraz zastanawiam się czy nie wrócić do palla ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:30, marcin1930 napisał:

Aha, warto wiedzieć... tak w ogóle to zachęciłeś mnie tym tekstem - teraz zastanawiam się czy
nie wrócić do palla ;P

Nie. Koniec końców, Paladyn to healer. Potankować sobie może, ale w 5 czy od biedy Karazhan. Dalej ma już tyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeeeeeeeeeeezu. Kupiłem dzisiaj WoW-a z BC i nie działa mi 4 płytka dodatku. A z pomocą techniczną mogę skontaktować się dopiero w poniedziałek:(. Nie wiecie skąd szybko mogę pobrać klienta BC? Bo samym Cd-keyem nie pogram:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z armorem postaci.

Chce sobie zmienić armor, kupując nowy na AH, jednak tam zawsze, albo są słabsze, mają inne nieco staty i nie wszystkie są do siebie podobne. Kiedyś widziałem człowieka, który miał armor z AH, ale miał wszystkie rzeczy idealnie pasujące do siebie. Jest jakiś na to sposób, żeby nie kupować różnych części armou? Tylko np. tors, spodnie, buty w tym samym rodzaju?

Btw. Dlaczego przy wyjściu z gry (na obszarach, nie w miastach), odliacza mi 20 sekund? Jest konieczne czekanie, czy mozna spokojnie wychodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:18, graczomaniak napisał:

Btw. Dlaczego przy wyjściu z gry (na obszarach, nie w miastach), odliacza mi 20 sekund? Jest
konieczne czekanie, czy mozna spokojnie wychodzić?


Podejrzewam, że zrobili to na wypadek gdybyś niechcący tam kliknął :) Chociaż w sumie, będąc w karczmie/mieście wylogowuje wtedy od razu, bez odliczania. Tak czy siak to nic takiego, nie trzeba czekać, tymbardziej że w WoWie wszystko jest tak zrobione, że nawetj ak ci nagle net padnie to i tak niczego nie tracisz :)

Natomiast co do pierwszego pytania - rozwiń je trochę. Chodzi tobie o wygląd, statsy czy coś innego? Bo nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:39, Sth`Devilish napisał:

Natomiast co do pierwszego pytania - rozwiń je trochę. Chodzi tobie o wygląd, statsy czy coś
innego? Bo nie rozumiem :)


Nie tyle o staty, bo one nigdy identyczne nie będą. Bardziej o sam wygląd. Czy da się znaleźć komplet zbroji, albo części do siebie podobne? Chodzi tu oczywiście o AH.
Co do kupowania armorów u mercha, to tez chciałem, ale one nie dodwały by mi nic do statystyk, a co więcej, musiałbym płacić za enchantowanie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewy CTRL + click na danym itemie - otworzy Ci się okno przymierzalni. Ponadto zainstaluj sobie Atlas i Atlas Loot, tam będziesz miał bardzo obszerną bazę przedmiotów z WoW, od razu sprawdzisz sobie ich statystyki i wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:39, Sth`Devilish napisał:

Podejrzewam, że zrobili to na wypadek gdybyś niechcący tam kliknął :) Chociaż w sumie, będąc
w karczmie/mieście wylogowuje wtedy od razu, bez odliczania. Tak czy siak to nic takiego, nie
trzeba czekać, tymbardziej że w WoWie wszystko jest tak zrobione, że nawetj ak ci nagle net
padnie to i tak niczego nie tracisz :)



Mi się wydaje, że powód jest inny. Gdyby nie było tych 20 sekund każdy mógłby sie spokojnie wylogować zaraz przed śmiercią, albo w podobnych przypadkach, gdy wydaje nam się że lepiej by było gdyby nas nie było ;)

Tych 20 sekund czekania nie ma wtedy, gdy jesteśmy w miejscu, gdzie włącza się rest - i tylko tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:41, Latniak napisał:

Mi się wydaje, że powód jest inny. Gdyby nie było tych 20 sekund każdy mógłby sie spokojnie
wylogować zaraz przed śmiercią, albo w podobnych przypadkach, gdy wydaje nam się że lepiej
by było gdyby nas nie było ;)


Nie zupełnie, jak wejdziesz w tryb walki (Combat) z kimkolwiek to nie możesz ani wyjść z gry ani się wylogować, chociaż tak na prawdę obie rzeczy są wykonalne - czy to wyłaczając grę z poziomu Menadżera Zadań, czy też odpinania wtyczki kabla z internetem od kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano ale jest jakiś bug który pozwala na natychmiastowe wylogowanie nawet podczas walki :\
Już parę razy się z tym spotkałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli wyjdzie się od razu, to postać przez 20 sekund będzie jeszcze w grze. Jeśli zamknie się grę tuż przed tym, jak ma się zostać zaatakowanym przez grupę przeciwników to postać tak czy inaczej zginie, jeśli zdążą ją zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się