Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

@Selv

Jest summon - nieaktywny w combat i jest queue na bg ^^ Można łatwo zniknąć xD Ew. Invisibility potion czy stealth rogala ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 04:10, Czedwik napisał:

Całe drzewko ci się resetuje i wszystkie punkty rozdzielasz od nowa. Zresztą pisze to w ostrzeżeniu
wyraźnie.


A jest gdzieś później napisane ile kosztuje ten reset ? Bo nigdy nie klikałem na ten pasek z napisaem, że się zgadzam, bo nie byłem pewien co się do końca stanie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:22, Selv napisał:

Ano ale jest jakiś bug który pozwala na natychmiastowe wylogowanie nawet podczas walki :\
Już parę razy się z tym spotkałem :(


Żaden bug, jest taka opcja, że jak zapisałeś się do kolejki na jakiś battleground lub arenę, to kiedy pojawia się wiadomość, że własnie jest twoja kolej, to przy potwierdzeniu od razu (bez względu na czas, miejsce i sytuację) teleportuje ciebie w wybrane wcześniej miejsce walki :) Sam często robiłem tak, że zaczynałem jakieś trudne walki, wybiłem/uszkodziłem/zrobiłem zamieszania ile się tylko dało, po czym znikałem na battleground :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wątpię aby ok 10 razy idealnie jak ktoś jak miał 10% hp znikał, walki też nie czekają nieskończoność a ok 1,5 min. Nie wierze w to, ze akurat ten ludek miał ticket na walki i czekał, aż go sfarmie do 10%hp lub nagle mu wyskoczyło wejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:49, Selv napisał:

Wiesz, wątpię aby ok 10 razy idealnie jak ktoś jak miał 10% hp znikał, walki też nie czekają
nieskończoność a ok 1,5 min. Nie wierze w to, ze akurat ten ludek miał ticket na walki i czekał,
aż go sfarmie do 10%hp lub nagle mu wyskoczyło wejście.


To tak czy siak o bugu nie ma mowy, nic takiego nie istnieje :) Nawet jeśli po prostu wyłącza grę, to i tak jego postać by w grze została (tak jak ktoś pisał, po wyłączeniu gry metodą brutalną, postać zostaje jeszcze przez jakiś czas w grze, ale bez kontroli). Albo jest tak, że walczysz z roguem (który używa Vanisha i znika), albo magiem (który chyba też na wyższym levelu może sobie zniknąć, ale pewności nie mam) i po prostu nie wiedziałeś, że tak można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:54, Sth`Devilish napisał:

To tak czy siak o bugu nie ma mowy, nic takiego nie istnieje :) Nawet jeśli po prostu wyłącza
grę, to i tak jego postać by w grze została (tak jak ktoś pisał, po wyłączeniu gry metodą brutalną,
postać zostaje jeszcze przez jakiś czas w grze, ale bez kontroli). Albo jest tak, że walczysz
z roguem (który używa Vanisha i znika), albo magiem (który chyba też na wyższym levelu może
sobie zniknąć, ale pewności nie mam) i po prostu nie wiedziałeś, że tak można :)


Z magiem to ostrożnie :-).
Niestety IMO spell maga invisibility został delikatnie rzecz ujmując ... spie***ony (zwalony niech będzie ;-)). Zupełnie nie znajduję dla niego zastosowania. Mag powinien znikać odrazu, a tu mało że trzeba czekać 5 dłuuuuugich sekund (niby co sekundę zmniejsza aggro, ale ja jakoś tego efektu nie dostrzegłem), to jeszcze jak choćby raz czymkolwiek oberwiesz, efekt znika a Ty już nie znikniesz, tylko zginiesz :-/. A CD aż 5 min (niech sobie będzie i 10 byle nie było tego odliczania bezsensownego albo żeby efekt nie był przerywany jak obrywasz). Głupota ... mam nadzieję, że kiedyś to zmienią, bo teraz (do PvE przynajmniej) to kompletnie bezużyteczne. A liczyłem, ze chociaż po części zastąpi efekt Ice Blocka, a tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:47, oOreVenOo napisał:

Wątpię żeby Ci zabrali, a nawet jeżeli to możliwe, że coś dostaniesz w zamian.


Niestety jednak mialem racje, juz sie pojawilo smieszne Info o zamknieciu dzisaj wszystkich realmow i przeprowadzenia sledzctwa w sprawie natherdrakow, poniewaz za duzo osob je dostalo. Smieszne jest to dlatego, ze to brzmi jakby oni doszukiwali sie bledy z zewnatrz ze ktos im to zrobil, maskujac zwykla swoja pomylke, beda chyba sledzctwo na sobie robic ;) takze ze smokiem sie pozegnam, a nie zanosi sie ze dostane cos w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, czar popaprany na maxa... Ile to razy "zabiłem" maga, tylko dlatego, że chciałem go ratować lecząc/bąblując, a ten próbował uciekać w niewidzialność, nie krzycząc przy tym wniebogłosy. A nawet jak krzyczał, to czasami tak ze złości... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 02:45, GanD napisał:

Tak, czar popaprany na maxa... Ile to razy "zabiłem" maga, tylko dlatego, że chciałem go ratować
lecząc/bąblując, a ten próbował uciekać w niewidzialność, nie krzycząc przy tym wniebogłosy.
A nawet jak krzyczał, to czasami tak ze złości... ;)


To jacyś kiepscy Ci magowie. Fakt jest 4 sek do aktywacji czaru co jest nieco irytujące i nie może w tym czasie byc nic castowane na maga i przez maga, ani także żadnego dmg na nim ale po pierwsze mag nigdy nie powienien wymagać leczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 06:28, Diakon22 napisał:

To jacyś kiepscy Ci magowie. Fakt jest 4 sek do aktywacji czaru co jest nieco irytujące i nie
może w tym czasie byc nic castowane na maga i przez maga, ani także żadnego dmg na nim ale
po pierwsze mag nigdy nie powienien wymagać leczenia:)


Zalezy od sytuacji. Czasami Tank jest do d**y (za przeproszeniem) albo jakiś boss wali mocne AoE, wtedy jednak i mag wymaga leczenia. Albo jak samemu trzeba zadać obrażenia AoE (co raczej nie dotyczy high end instances, ale takich zwykłych jak najbardziej). A co do samego zaklęcia, to głupotą jest własnie te durne odliczanie, podczas którego w zasadzie nie może nic ci sie stać. Jeśli to zaklęcie miało w założeniu zdejmować z maga aggro, to niestety zostało kompletnie zwalone. Chyba ze ma jakiś inny cel. którego ja nie znam. :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 01:02, Diakon22 napisał:

> Mam prośbę...
> Gram magem bloody elfem...
> Potrzebuje kilka porad apropos stylu gry, skilli, i wyposażenia...
> Czekam niecierpliwie
Oj kolego musisz owiele bardziej sprecyzować pytanie, wyjaśnianie wszystkiego w takiej formie
jakiej sobie życzysz może zając sporo czasu:P



Oj kolego
Chodzi mi o to w jakie czary opłaca się inwiestować, a jakie czary to tylko strata kasy.
Chodzi mi o to w jakie pancerze powinienem najwięcej inwestować powiedzmy od 20 do 40 lvlu
Chodzi mi o to gdzie expić Bloody Elfem Magem

To by było na tyle (narazie ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:04, Jarrefan napisał:

> > Mam prośbę...
> > Gram magem bloody elfem...
> > Potrzebuje kilka porad apropos stylu gry, skilli, i wyposażenia...
> > Czekam niecierpliwie
> Oj kolego musisz owiele bardziej sprecyzować pytanie, wyjaśnianie wszystkiego w takiej
formie
> jakiej sobie życzysz może zając sporo czasu:P


Oj kolego
Chodzi mi o to w jakie czary opłaca się inwiestować, a jakie czary to tylko strata kasy.
Chodzi mi o to w jakie pancerze powinienem najwięcej inwestować powiedzmy od 20 do 40 lvlu
Chodzi mi o to gdzie expić Bloody Elfem Magem

To by było na tyle (narazie ;D)


Ja tam kupowałem wszystkie czary chyba, że chodzi CI o build:P W takim wypadku tak naprawdę żeby levelować to jest bez różnicy dopiero po dojściu do 70 lev trzeba się juz w miare zastanowić:)
Co do inwestowania to podobnie jak wyżej. Brać to co dropi jest z questa - spokojnie w taki sposób postacią osiągniesz level i wtedy to +dmg, +crit zreszta to się odnosi to każdego caster - z małymi wyjątkami:)
I gdzie expić BE nie mam pojęcia nigdy nie grałem , poszukaj jakiegoś poradnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:04, Jarrefan napisał:

Chodzi mi o to w jakie czary opłaca się inwiestować, a jakie czary to tylko strata kasy.


Skille należy kupować dosłownie wszystkie, kosztują grosze (gdybyś tego nie zrobił, to pewnikiem kiedyś dostałbyś permanentnego bana od admina... z litości;). Natomiast buldy dla maga były wymieniane w tym wątku całkiem niedawno, poczytaj trochę postów wstecz.

Dnia 23.06.2007 o 10:04, Jarrefan napisał:

Chodzi mi o to w jakie pancerze powinienem najwięcej inwestować powiedzmy od 20 do 40 lvlu


Nie kupuj niczego ani na AH, ani tym bardziej od vendora. To, co znajdziesz w instancjach i z questów w zupełności wystarczy do 70lv, potem przyjdzie czas na crafty, a kasy nigdy nie jest za dużo.

Dnia 23.06.2007 o 10:04, Jarrefan napisał:

Chodzi mi o to gdzie expić Bloody Elfem Magem


Tam, gdzie każdą inną rasą. Pod tym względem niczym się Blood Elf od innych nie różni. Aczkolwiek naprawdę polecałbym do tego 20lv pograć w lokacjach startowych Blood Elfów, nie dość że są nowe i ładnie zaprojektowane, to questy nawet ciekawe i jest nisko levelowa frakcja z całkiem fajnymi nagrodami za reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem właśnie przed chwilą zobaczyłem info. A najdziwniejsze jest to co Ty powiedziałeś, że będą przeprowadzać dochodzenie nad własnymi głupimi błędami. IMO smoki nie powinny zostać odebrane, ich błąd, ich sprawa ale smkoki powinny zostać no ale cóż zanosi się na to, że ani nie zostaną ani gracze nic nie dostaną w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 12:27, oOreVenOo napisał:

Tak wiem właśnie przed chwilą zobaczyłem info. A najdziwniejsze jest to co Ty powiedziałeś,
że będą przeprowadzać dochodzenie..


Bo napisali ze przeprowadza Investigation sledzctwo, a dla mnie to jakos smiesznie zabrzmialo, jakby mieli szukac bledu z zewnatrz, ale nie wazne, wszedlem do gry i nie mam smoka, ani nic za to, ani rpzepraszamy za pomylke, ale norma u blizarda. Zabierac to oni potrafia, szkoda tylko ze bledow nie moga naprawic, jakos nie widze by memory bylo fixed po alt tab a moby w skyguard q nadal maja evade przez co nie raz zginalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 12:32, Gosu napisał:

Zabierac to oni potrafia, szkoda
tylko ze bledow nie moga naprawic, jakos nie widze by memory bylo fixed po alt tab a moby w
skyguard q nadal maja evade przez co nie raz zginalem.


O tym alt-tabowaniu to gdzieś czytałem i ponoć można sobie z tym poradzić, ale nie w każdym przypadku. Mianowicie należy udać się do pliku config.wtf w folderze WTF i zmienić wpis SET BaseMip="1" na SET BaseMip="0", jeżeli wpisu nie ma to należy dopisać ten drugi (z zerem) i zapisać. Po czymś takim w większości ludzi, którzy się wypowiadali na forum wow''a US problem znikł.

U mnie niestety to się nie stało, bo było spowodowane raczej addonem. Musiałem na chwilę renamować folder Interface, zalogować się tak żeby gra się uruchomiła, potem po przywróceniu poprawnej nazwy folderowi Infterface wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 12:32, Gosu napisał:

Bo napisali ze przeprowadza Investigation sledzctwo, a dla mnie to jakos smiesznie zabrzmialo,
jakby mieli szukac bledu z zewnatrz, ale nie wazne, wszedlem do gry i nie mam smoka, ani nic
za to, ani rpzepraszamy za pomylke, ale norma u blizarda.

Czyli większości graczy pozabierali Swift Nether Draki? Powinni dać jakąś rekompensatę za te pomyłki, np. zwykłego Nether Drake. Na pewno wielu graczy się rozczarowało czy wręcz oburzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś podać linka do tego chłopka w Darnassus co posiada repetable quest a prosi on nas o doniesienie 20 Runecloth czy ile tam w celu nabicia reputacji Extalted ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się