Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 14:11, peter811 napisał:

tak ale Burning Legion to PvP serwer, a jak chce zaczac na spokojnie :)

Początek jest spokojny, w startowych strefach nikt cię nie napadnie, a właściwie dopiero od 30lvl zaczynają się wspólne strefy i jest realna szansa na zaliczenie zgonu.
Nie ma raczej "polskiego" serwera PvE, równie dobrze możesz wybrać rekomendowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 14:03, KaPe napisał:

Biorąc pod uwagę, że możesz mieć tylko 1 aure aktywną, to nie ma znaczenia. No i mało konkretny
jesteś, Paladyn może leczyć - drzewko Holy, tankować - Protection, albo robić DPS - Retribution,
aczkolwiek ten dps nie jest rewelacyjny, Blizzard stwierdził niedawno, że mają go nieco poprawić.
Chociaż niekoniecznie musi to oznaczać mocniejsze skille, może po prostu nowe, dobre buffy,
czy inne ciekawostki.


Chodzi mi bardziej o tanka, chociaż wiadomo, że pal najwyżej może być main tankiem. No i przydałoby się podstawowe leczenie. Bardziej interesuje mnie postać nastawiona na walkę, posiłkująca się tylko czarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 07:31, Wo_Oc1ek napisał:

Jest wątek... to piszę ;)

Dla osób, które oczekują wyzwań ;) zapraszam na realm SHADOWSONG do polskiej gildii :

BLOODY PACT

Gildia po stronie hordy (jest nas znacznie mniej niż ludzi z sojuszu w stosunku około 1:5 ;P),
sami polacy, staramy się zmontować silną ekipę na popularne insty i raidy i powolutku zbieramy
siły ...

Jeśli ktoś chce nas wesprzeć to zapraszamy serdecznie,
w razie czego wysyłajcie listy to miłego trolla ;) o imieniu Zartull

pozdroovki,
FOR THE HORDE !!


no proszę z tej strony także Shadowsong tylko, że alliance. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:17, dzordzi napisał:

Mnie wyszedł dwarf paladin, dodam tylko, że w WoW gram właśnie krasnoludzkim palem:P Zero czitowania
było jak coś:P


no no wyszło ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 00:15, Sth`Devilish napisał:

Spróbuj Pitbulla :) Obecnie chyba najładniejszy i najciekawszy addon do ramek player/party/raid
:)


Zgadzam się ale wymaga sporo ustawiania, opłaca śie jednak efekt konćowy może być całkiem całkeim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:53, Diakon22 napisał:

Zgadzam się ale wymaga sporo ustawiania, opłaca śie jednak efekt konćowy może być całkiem całkeim:)


Co poradzisz, w końcu jak ma mieć dużo możliwości, to raczej musi wymagać spędzenia nieco czasu przy ustawieniach :p Z resztą gracz obeznany już w działaniu addonów poradzi sobie z tym w dosłownie kilka-kilkanaście minut :) Mnie tylko się 2 rzeczy nie podobają w tym addonie: po pierwsze to nie wiem dlaczego nie obsługuje to w ogóle MobHealth (tzn nie pokazuje HP i many chyba też u wrogów :/ chodzi mi o dokładne wartości, a nie procentowe), po drugie to nie wiem jak w nim zrobić tak, żeby skracało nazwy zaznaczanych celów (bo zasłania mi wartość hp przez to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn sciagna triala ale do amerykasnkiego konta da sie to jakos szybko przerobic??? Ale jakis latwy sposob bo niechce nam sie od nowa sciagac i patchowac, mamy version v2.1.2.6803 , dajcie linka z instrukcja jesli jest na to rada ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:31, Ardaren Ziom napisał:

Mój kuzyn sciagna triala ale do amerykasnkiego konta da sie to jakos szybko przerobic??? Ale
jakis latwy sposob bo niechce nam sie od nowa sciagac i patchowac, mamy version v2.1.2.6803
, dajcie linka z instrukcja jesli jest na to rada ;\


Jest na to szybka rada.
Otwierasz plik realmlist.wtf znajdujący się w folderze z grą. Można go otworzyć w notatniku. Tam powinno być napsane coś takiego:

set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist us.version.worldofwarcraft.com

Podmieniasz us na eu i już możesz grać na europejskich serwerach:

set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com

Tylko trzeab uważać, bo nadal do wyboru będzie Ameryka lub Oceania, ale serwery będą z europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:38, Sth`Devilish napisał:

> Zgadzam się ale wymaga sporo ustawiania, opłaca śie jednak efekt konćowy może być całkiem
całkeim:)

Co poradzisz, w końcu jak ma mieć dużo możliwości, to raczej musi wymagać spędzenia nieco czasu
przy ustawieniach :p Z resztą gracz obeznany już w działaniu addonów poradzi sobie z tym w
dosłownie kilka-kilkanaście minut :) Mnie tylko się 2 rzeczy nie podobają w tym addonie: po
pierwsze to nie wiem dlaczego nie obsługuje to w ogóle MobHealth (tzn nie pokazuje HP i many
chyba też u wrogów :/ chodzi mi o dokładne wartości, a nie procentowe), po drugie to nie wiem
jak w nim zrobić tak, żeby skracało nazwy zaznaczanych celów (bo zasłania mi wartość hp przez
to).


Mój mobhealth nie ma problemów w pitbullu z tym, pokazuje tak jak trzeba, a co do nazwy to zmiana czcionki bądź scale nazwy pomaga, zreszta zawsze można przesunąc nazwe mobka w inne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od którego zwierzaka naucze się skill''a Cower? Potrzebny mi on jest dla mojego pet''a, żeby trzymał dłużej lub całkiem aggro przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 19:40, graczomaniak napisał:

Od którego zwierzaka naucze się skill''a Cower? Potrzebny mi on jest dla mojego pet''a, żeby
trzymał dłużej lub całkiem aggro przeciwnika.


Skill do trzymaina aggro przez peta nazywa się Growl nie Cower, ma go każdy pet, uczysz się go u p[et trainera a później w beast training na zakłądce spells.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 19:40, graczomaniak napisał:

Od którego zwierzaka naucze się skill''a Cower? Potrzebny mi on jest dla mojego pet''a, żeby
trzymał dłużej lub całkiem aggro przeciwnika.


Cower to całkowite przeciwieństwo skilli do trzymania aggro... Cower sprawia, że zwierzak ma większą szansę na to, że wróg go zignoruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się