Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A nei jest to przypadkiem zrobione tak, że jeśli pet zaczyna tracić sporo hp, to wtedy można przejąć moba na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:15, Diakon22 napisał:

Niestety opis jest tak skonstruowanu, że wprowadza w błąd:)


Jak to? :) "Pet Ability: Cower - causes the pet to cower, reducing threat so that the mob might turn from it" Nie rozumiem co w tym opisie mogłoby wprowadzać w błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się rolluje? Pytam, bo byłem dziś poi raz pierwszy w deadmines i chcialem zbierac copper vein. Jedna osoba z grupy chciała także, wiec zaproponowala rollowanie. Ja niestety nie wiedziałem jak to zrobic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:35, Sth`Devilish napisał:

> Niestety opis jest tak skonstruowanu, że wprowadza w błąd:)

Jak to? :) "Pet Ability: Cower - causes the pet to cower, reducing threat so that the mob
might turn from it"
Nie rozumiem co w tym opisie mogłoby wprowadzać w błąd :)


Bah w takim razie zmienili opis - w końcu. Kiedyś bynajmniej był źle skonstruowany opis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 01:10, Diakon22 napisał:

Bah w takim razie zmienili opis - w końcu. Kiedyś bynajmniej był źle skonstruowany opis:)



potwierdzam bo sam pamietam, ze mialem problemy ze zrozumieniem tresci, bodajze to bylo tak: Cower, causing no damage but lowering YOUR threat, making the enemy less likely to attack you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 02:24, Malevyn napisał:

> Bah w takim razie zmienili opis - w końcu. Kiedyś bynajmniej był źle skonstruowany opis:)



potwierdzam bo sam pamietam, ze mialem problemy ze zrozumieniem tresci, bodajze to bylo tak:
Cower, causing no damage but lowering YOUR threat, making the enemy less likely to attack you.


Dokładnie tak to wyglądało właśnie. Pamietam, że jak zaczynałem grać hunterem to zastanawiałem się dlaczego to tak kiepsko działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:13, UMC.Hugo napisał:

czy warrior na fury z bronią 2h też będzie dobry? czy koniecznie trzeba dual wielda?

Fury 2h to tylko nędzna namiastka prawdziwego dual wield fury. Dwuręczniaki to na PvP, ew. jakiś jeden rajdowy dla Mortal Strike''a i Blood Frenzy, ale DW nigdy nie dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj wbiłem 50 lvl no i jak to się mówi została mi ostatnia prosta w świecie Azertoh czyli 60 lvl, może ktoś podać ciekawe lokacje gdzie warto robić questy ? Bo cały czas grinduje i robie instancje, questy oczywiście też robie ale szybko się kończą i nie ma ich dużo w danym obszarze. Dlatego pytam się gdzie warto lvlowac na tym poziomie no i gdzie questy robić ?

Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie dotyczące zwierzaka.

Czy skille do biegania, jak dash, kupie u trenera czy musze nauczyć od innych zwierząt? Widziałem bardzo dużo prosiaków, które się z tym poruszały, czy to one mają ten skill?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 15:49, oOreVenOo napisał:

Właśnie dzisiaj wbiłem 50 lvl no i jak to się mówi została mi ostatnia prosta w świecie Azertoh
czyli 60 lvl, może ktoś podać ciekawe lokacje gdzie warto robić questy ? Bo cały czas grinduje
i robie instancje, questy oczywiście też robie ale szybko się kończą i nie ma ich dużo w danym
obszarze. Dlatego pytam się gdzie warto lvlowac na tym poziomie no i gdzie questy robić ?

Pozdrawiam. :-)



felwood, eastern plaguelands, western plaguelands i winterspring... wliczajac w to instancje i ding 58; outland czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Felwood to wystarczy do około 54 poziomu. Najlepiej wybrać sobie dwie strefy, np. WPL i Winterspring, ewentualnie zostaje Silithus. Wszystkich questów obecnie i tak się nie opłaca robić. Questując w dwóch strefach dobije się do 58 i na robienie innych questów szkoda obecnie czasu, skoro Outland oferuje lepsze przedmioty. Oczywiście można część starych robić tylko dla zabawy, ale z tymi do starych instancji raczej byłoby ciężko - obecnie większość ludzi opuszcza Dire Maul, Stratholme, Blackrock Depths, Blackrock Spire, Molten Core, Black Wing Lair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos mi powiedziec gdzie najlepiej robic questy od 35 do 40 lev?? w Stranglethorn Vale zostaly mi same red wiec zawitalem do Desolace chociaz tam strasznie malo questow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:06, żyrafa napisał:

a moze ktos mi powiedziec gdzie najlepiej robic questy od 35 do 40 lev?? w Stranglethorn Vale
zostaly mi same red wiec zawitalem do Desolace chociaz tam strasznie malo questow:/


Arathi Highlands i Badlands

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:06, żyrafa napisał:

a moze ktos mi powiedziec gdzie najlepiej robic questy od 35 do 40 lev?? w Stranglethorn Vale
zostaly mi same red wiec zawitalem do Desolace chociaz tam strasznie malo questow:/


Polecam Dustwallow March jesli grasz Hordą ofc choć Ally tez mają tam swoją sporą baze wypadową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się