Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Powtórzę zapytanie, które zadałem jakiś czas temu ale jakoś nikt go chyba nie zauważył a mianowicie:

Czy ktoś zna dobrze profesję Engeneering? Chodzi mi w szczególności o wybór ścieżki - Gnowoma Goblinowa - czym się różnią, jakie mają głowne założenia i któta ścieżka jest bardziej na pvp lub pve nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko mam swoje konto na orginalnym serwie płaciłem już abonament kilka razy i dostalem Guest Pass Key i czy moge go użyć teraz żeby miećte 10 dni za darmor czy to tylko można użyć podczas tworzenia konta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:32, Ziemas napisał:

Czy ktoś zna dobrze profesję Engeneering? Chodzi mi w szczególności o wybór ścieżki - Gnowoma
Goblinowa - czym się różnią, jakie mają głowne założenia i któta ścieżka jest bardziej na pvp
lub pve nastawiona.


Na iżynierii można zarobić tworząc przedmioty potrzebne do niektórych questów (a o te ciężko na wielu serwerach, bo nie jest to profesja popularna jak np. blacksmithing). Inżynieria goblinów ma kilka ciekawych wynalazków jak np. goblin jumper cables, które umożliwiają wskrzeszenie kogoś. Wadą tej profesji są drogie materiały i to, że masa wynalazków z niej jest "zabawkowa" tzn. nie ma w późniejszej grze konkretnego zastosowania. Sam tej profesji nie mam, ale już bardziej bym polecał tą od goblinów, ponieważ posiada ciekawsze i bardziej przydatne wynalazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:25, Lord Ridick napisał:

Mam takie pytanko mam swoje konto na orginalnym serwie płaciłem już abonament kilka razy i
dostalem Guest Pass Key i czy moge go użyć teraz żeby miećte 10 dni za darmor czy to tylko
można użyć podczas tworzenia konta??

Możesz stworzyć nowe konto trialowe, nic nie stoi na przeszkodzie. Przedłużyć czasu gry guest passem na "pełnym" koncie nie można. Pozostaje jedynie wykupić dalszy abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:08, Czedwik napisał:

Na iżynierii można zarobić tworząc przedmioty potrzebne do niektórych questów (a o te ciężko
na wielu serwerach, bo nie jest to profesja popularna jak np. blacksmithing). Inżynieria goblinów
ma kilka ciekawych wynalazków jak np. goblin jumper cables, które umożliwiają wskrzeszenie
kogoś. Wadą tej profesji są drogie materiały i to, że masa wynalazków z niej jest "zabawkowa"
tzn. nie ma w późniejszej grze konkretnego zastosowania. Sam tej profesji nie mam, ale już
bardziej bym polecał tą od goblinów, ponieważ posiada ciekawsze i bardziej przydatne wynalazki.


Znaczy się chciałeś chyba zakończyć polecając mi Gnowową? A co do Goblin jumper cables to ja to juz mam bo to z przepisu jakiegos można dorwać. Chyba, ze ta poxniejsza recepta już z drogi gnomowej czymś się różni (np. wiekszym prawopodobieństwem powodzenia przy wskrzeszaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 12:00, Selv napisał:

Un''goro Crater jeszcze, tam jest sporo szybkich zadanek za sporo doświadczenia ;)


Un''goro szybkie, sprawne itp ? Robiłem tam zadania przez 1h i nie zrobiłem ani jednego, chory teren, mnóstwo mobów, pulluje się łatwiej niż w najciaśniejszym dungeonie. Dzisiaj zacząłem robić questy w Burning Steppes no i założyłem sobie że fajnie by było wskoczyć z 50 na 51 lvl, no ale wątpiłem żeby mi się to udało bo w końcu brakowało mi 100k expa. Zacząłem robić questy i nabiłem 80k expa z czego jakieś 40k wpadło mi w ciągu 15, może góra 20 min bo około 7 questow bo idź i pogadaj i tak latałem sobie BS-->Lakeshire-->SW i z powrotem a za każdego q +5k expa więc bardzo dużo. No i jeszcze nabiłem sobie dzisiaj maxa w profce i posiadam 300 alchemy i 300 herbalism, ogólnie dzionek bardzo dobry dla mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie robiłem do 42 lvla tylko w Stranglethron Vale w dokładnie Booty Bay, dużo expa i masa questów, poza tym niedaleko BB jest świątynia rojąca się od Nag, świetne miejsce do farmu expa tyle że tam są same lvl +40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam poszło błyskawicznie, proste durne zadanka, zabij małpki, zabij raptorki, zabij błotne paskudy, znajdz dwa oboziki, zabij większego raptorka, hitem jest znalezienie 3 kryształów, po 5k każdy.
Obecnie mam 65 i zaskoczony nadal jestem jak szybko XP leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:47, oOreVenOo napisał:

> Un''goro Crater jeszcze, tam jest sporo szybkich zadanek za sporo doświadczenia ;)

Un''goro szybkie, sprawne itp ? Robiłem tam zadania przez 1h i nie zrobiłem ani jednego, chory
teren, mnóstwo mobów, pulluje się łatwiej niż w najciaśniejszym dungeonie.


??

Gram tam od 2 dni, i q robie szybciutko. Mam prawie 49 lvl, shadow priest. Jeszcze nie miałem ani jednego problemu, strasznie mi się tam podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ja niestety nie cierpię Un''goro. Chce dobić tak do 52 i wskakuje do WP i bije Revered dla Argent Dawn bo niedługo z gildią zaczynamy farmić Naxxa, Karazahan wraz z Grullem już wyczyścili, więc tylko muszę teraz wbić szybko 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 41 lvl lock affi, expie w STV bardzo polecam , super wyglada etc.
BTW. Potem ( 43/44 lvl ) gdzie polecacie expic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:30, skubsa napisał:

A ja mam 41 lvl lock affi, expie w STV bardzo polecam , super wyglada etc.
BTW. Potem ( 43/44 lvl ) gdzie polecacie expic ?

Hinterlands i Feralas - wygodne strefy do questowania i expienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:11, KaPe napisał:

No, widze, że ambitnie, pewnie sprzętu brakuje na Magtheridona to trzeba się w tier3 ubrać?
;)


Kurde nie moge znaleźć odniesienia do jakiego to postu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 02:37, Diakon22 napisał:

Kurde nie moge znaleźć odniesienia do jakiego to postu?:D


Do tego nad tym postem KaPe :P Tier3 dropi nie gdzie indziej jak w Naxxramas, zaś jego farmienie w TBC ma taki sam sens jak farmienie teraz tier0 i potem przerabianie go na t 0.5 (pamiętacie te questy?), bo sam z bossów nie dropi - najpierw trza uzbierać jakieś inne pierdółki (niczym w Zul''Gurub i Ruins of Ahn''Qiraji) i nieco golda i innych dóbr ;) Dlatego właśnie również i mnie rozbawiły słowa "farmić" i "Naxx" obok siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam zbieranie Scrapów z Naxa, a potem jakieś cudaczne materiały jeszcze, na każdy odzielny kawałek zbroi. Cured Rugged Hide? To jeszcze jest na AH w tych czasach? Aniłej, t3 ~= zielaki na 70lvl, więc niby dobre, ale "farmienie" w sytuacji jak się bije Gruula już co najmniej dziwne.
A jak sobie przypomnie cyrki z tankowaniem Razuviousa... 1% na przerwanie MC, *jasne*, Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah, przeczytałem tylko początek posta dla tego nie mogłem znleźc:P Tak czy owak, Naxx i stare insty to fajna zabawa teraz, udało się tutaj zebrać grupę ludzi i chodzimy dla funu tam, eh stare dopbry czasy wipeowania na Razorgore:) Zresztą miło dla odmiany nie wipeować kolejna godzine w SSC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do Wowa a mianowicie do takiej lokacji jaka jest OutLand czy jezeli tam nabęde zwierzchowca to czy nim bede mogl tylko swobodnie po OutLandzie latac czy tam biegac czy takze po innych krainach!!!???
ps.bo slyszalem gdzies tam od kumpla ze tylko w OutLandzie mozna znaczy sie na tych nowych petach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się