Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2007 o 21:40, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanko czy gdy kupie sobie podstawke wow-1 to prze pierwszy miesiąc nie musze kupować
karty pre-paid cena gry zawiera miesiąc grania czyż nie?


Pierwszy miesiąc jest za darmo, ale jest haczyk, jeśli masz kartę płatniczą wystarczy, że podasz jej numer, jeśli nie to jest problem. Musisz wybrać opcje pre-paid, a do aktywacji konta jest potrzebny numer pre-paida, czyli wydajesz kolejne 110zł ale możesz grać 90 dni.

Mam pytanie: pal w ekwipunku ma pewne miejsce, mag nosi tam różdżkę, hunter guna, a pal chyba relikwie. Co to jest ta relikwia, jak można ją dostać i czy jest przydatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 21:59, dzordzi napisał:

> mam pytanko czy gdy kupie sobie podstawke wow-1 to prze pierwszy miesiąc nie musze kupować

> karty pre-paid cena gry zawiera miesiąc grania czyż nie?

Pierwszy miesiąc jest za darmo, ale jest haczyk, jeśli masz kartę płatniczą wystarczy, że podasz
jej numer, jeśli nie to jest problem. Musisz wybrać opcje pre-paid, a do aktywacji konta jest
potrzebny numer pre-paida, czyli wydajesz kolejne 110zł ale możesz grać 90 dni.


Haczyk, który można rozwiązać w o wiele prostszy sposób. Wystarczy założyć konto trialowe a potem rozszerzyć je do pełnej wersji. Tym sposobem dostajemy dodatkowe 10 dni za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 22:13, Latniak napisał:

Haczyk, który można rozwiązać w o wiele prostszy sposób. Wystarczy założyć konto trialowe a
potem rozszerzyć je do pełnej wersji. Tym sposobem dostajemy dodatkowe 10 dni za darmo :)


Prawda, zapomniałem o tej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 21:59, dzordzi napisał:

Mam pytanie: pal w ekwipunku ma pewne miejsce, mag nosi tam różdżkę, hunter guna, a pal chyba
relikwie. Co to jest ta relikwia, jak można ją dostać i czy jest przydatna?


Pal nosi tam Libramy, Druid Relikwie, z koleji Shaman nosi w tym slocie Totemy. Wszystkie te 3 typy itemów to nic innego jak zwykłe "zapchajdziury" w ekwipunku, które wpływają na posiadane umiejętności - a to obniżają ich koszt many, a to zwiększają efekty leczenia, a to obrażenia itd. Tak więc są to przedmioty o bardzo ograniczonej przydatności :) Tutaj masz przykładową listę Libramów dla paladyna (wszystkich w grze, od 52 lvl do 70) http://www.wowhead.com/?items=4.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 02:33, dzordzi napisał:

Dzięki, czyli podsumowując nie widać różnicy więc po co przepłacać, chociaż mage ma fajne wandy.


No nie bardzo, bo niektóre potrafią być bardzo użyteczne, tylko tak jak pisałem - ich użyteczność jest ograniczona, bo wpływają tylko na jedno lub parę skilli, ale i tak nie znaczy to, że nie warto sobie tym zaprzątać głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 21:59, dzordzi napisał:

> mam pytanko czy gdy kupie sobie podstawke wow-1 to prze pierwszy miesiąc nie musze kupować

> karty pre-paid cena gry zawiera miesiąc grania czyż nie?

Pierwszy miesiąc jest za darmo, ale jest haczyk, jeśli masz kartę płatniczą wystarczy, że podasz
jej numer, jeśli nie to jest problem. Musisz wybrać opcje pre-paid, a do aktywacji konta jest
potrzebny numer pre-paida, czyli wydajesz kolejne 110zł ale możesz grać 90 dni.

Mam pytanie: pal w ekwipunku ma pewne miejsce, mag nosi tam różdżkę, hunter guna, a pal chyba
relikwie. Co to jest ta relikwia, jak można ją dostać i czy jest przydatna?

czyli jak kupię grę to nie pogram sobie od razu jeszce nastepna a 100zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 08:44, Mroczny Elf99 napisał:

czyli jak kupię grę to nie pogram sobie od razu jeszce nastepna a 100zł???

Zdaje się, że to pytanie zadano w tym temacie jakieś 93453234 razy. Zagrasz sobie, jeśli użyjesz do stworzenia konta fałszywgo numeru karty kredytowej, a później usuniesz ją i normalnie będziesz płacił pre-paidami. No chyba, że masz normalnie karte, przy stworzeniu konta nic nie jest pobierane przez 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 19:05, SoieR napisał:

Co do dodatku to jedynie mnie ten DK razi, reszta coż... TBC z czasem zaakceptowałem to i z
z 2 rozszerzeniem powinno być u mnie to samo. Tyle że ten DK... nie prosze tylko nie to...
DK to chyba Artas był. I nie rozumiem czemu ma byc to here klasa, jako normalna jescze do zaakceptowania
ale hero... przeciez to takia 2 modyfikacja Warriora, bo 1 to jest pal ( polaczenie wariora
i priesta ), DK bylby przeciwienstwem paladyna i bylby polaczeniem wariora i warlocka i wszystko
bylo by ok ale nie jako here klasa...



Wiecie o co chodzi z tym Death Knightem ? Co to oznacza ta cala "hero" klasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 09:12, KaPe napisał:

> czyli jak kupię grę to nie pogram sobie od razu jeszce nastepna a 100zł???
Zdaje się, że to pytanie zadano w tym temacie jakieś 93453234 razy. Zagrasz sobie, jeśli użyjesz
do stworzenia konta fałszywgo numeru karty kredytowej, a później usuniesz ją i normalnie będziesz
płacił pre-paidami. No chyba, że masz normalnie karte, przy stworzeniu konta nic nie jest pobierane
przez 1 miesiąc.

a jak kupie gre i pre paida to automatycznie mam gre na 3 miesiące tak>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 09:46, Mroczny Elf99 napisał:

a jak kupie gre i pre paida to automatycznie mam gre na 3 miesiące tak>

3 miesiące + 10 dni, jeśli stworzysz sobie konto na guest passie z pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 09:23, Michał11 napisał:

Wiecie o co chodzi z tym Death Knightem ? Co to oznacza ta cala "hero" klasa ?

Normalna nowa klasa, a "hero" oznacza tu tylko to, że zamiast na lvl1, będzie startować na 55+(jeszcze nie wiadomo), żeby ludzie nie umarli z nudów robiąc ją od zera. Żadne tam oznaczenie niezwykłych super mocy. Po prostu, dla świeżo zrobionej postaci z innej klasy, taka która startuje na 55 to faktycznie "hero" w porównaniu z lvl1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 10:30, KaPe napisał:

> Wiecie o co chodzi z tym Death Knightem ? Co to oznacza ta cala "hero" klasa ?
Normalna nowa klasa, a "hero" oznacza tu tylko to, że zamiast na lvl1, będzie startować na
55+(jeszcze nie wiadomo), żeby ludzie nie umarli z nudów robiąc ją od zera. Żadne tam oznaczenie
niezwykłych super mocy. Po prostu, dla świeżo zrobionej postaci z innej klasy, taka która startuje
na 55 to faktycznie "hero" w porównaniu z lvl1.

ahh ale bym sobie pogral ale na abonament mnie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 10:41, Bam-Margera napisał:

> Ściągnij klienta, zarejestruj się i graj na 10 dniowym trialu. Zawsze coś.
>
ile wazy klient???


3 GB, ściąga się nawet dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do hero klasy, uważam, że głupotą byłoby aby każdy mógł od razu grać DK, wg mnie powinni móc to tylko ci, którzy osiągnęli 55lvl. Sam DK powinien być ulepszeniem postaci z możliwością zapisu poprzedniej. Już wyjaśniam: mam np: pala na 55lvl, chce zagrać DK, ale jak mi się nie spodoba to wrócić do pala na 55, bądź odmienić DK z powrotem już na wyższym lvl, ale aby nie było tak, że tu sie łatwiej gra DK, a tu palem to taka zmiana możliwa byłaby tylko raz na daną postać. Cokolwiek Blizz z tym zrobi, myślę, że będzie to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DK to osobna postać (nowy char). Będzie startował z wysokiego lvla (55-70). Dostępny do stworzenia jak zrobisz chain q na 80lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się