Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Na wszystkim można zarobic jeśli się umie "tworzyć".
Ja mam Mining+Skinning i zarabiam sporo kasy, za samo Rugged Leather (20 sztuk) biore po kilkanaście golda.
Jak sie ma Herbalism i Alchemie, zarobisz na miksturach. Jak mining i BS, też zarobi się nieźle bo armor kazdy kupi. Tak, więc nie ma rzeczy, na których zarobić się nie da.
Armor wymieniam raz na 2-3 lvl''e i to spokojnie wystarcza. Niedługo (za 2 lvl''e) wbije do Outlandu, więc z kasą też nie powinno być problemów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blablabla... a niby co to za różnic czy ta hero klasa będzie miała ten powiedzmy 55 lvl i bedzie kosić inne klasy na 60 czy będzie startować z 1 i będzie kosić 70 O.o Tylko numerek (wow jak to zabrzmiało :D ), osobiście wolałbym żeby miała normalnie na początku 1 lvl i potem rósł jej powiedzmy do 30 a i tak wiadomo było by że to "hero klasa" i normalne ogramiczenia lvlowe innych klas ją nie obowiązują...

Co trzeba zrobić żeby dostać Dungeon Set 1 paladynka? Bo za w myśle niedługim czasie będe na niego polował
BTW jestem w czarnej rozpaczy mam inżynierie/zaklinanie kasy z tego nie ma a wręcz przeciwnie żeby ćwiczyć inżynierie musze kupować rożne graty a zaklinanie to jescze gorzej bo jak znajde jakąś dobrą rzecz to idzie na zmarnowanie zamiast na handel mam nadzieje że to sie kiedyś wszystko chociaż zwróci...
Aha i czy nie uważacie że toi niesprawiedliwe że Pala i warek na 40 i 60 lvlu dostaja konia na którym oszczedzaja kupe kasy, mnie aż ciarki przeszly jak pomyslalem ze taki mag juz na 40 lvlu musi cala kase wydaj (zależy jak kto gra i ile kasy ma ale przeważnie jest to lwia częsć majątku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkim, pod warunkiem, że chociaż jedno jest profesją "zbieracką". Po prostu nie wyżyjesz z samych tworzących, gotowe produkty są często tańsze od materiałów użytych do nich (są robione tylko po to, by zwiększyć poziom np. Leatherworking).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie looknąłem na stnonke www.wow-europe.com i z piszą że na test realmach działa już voice chat :D sobie nie pogadam bo mam ****** k.dźwiękową i wogóle przez mikrofon gadać nie moge, chcioałem wymienić w ramach gwarancji ale powiedzieli że tak sobinno być (sic!).

Jak to jest tam na tej stronie wowa w armor sets widze że te stare sety zakrywały kopyta taurena i "graby" trola a nowe nie- fajniej było wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz osiągnąć, taka prawda że większa kasa niż 90g (mount) nie jest potrzebna aż do 60 lvla, nie opłaca się dawać żadnych enchantów, wsadzać gemów itp itd niżej niż 70 lvl, tak samo robienie potionów to tylko na dungeony i to też nie zawsze. Kasa leci różnie ja na 30 lvlu miałem około 300g, później skoczyło do 600 a na 70tkce miałem już 2000g, teraz się spłukałem i zostało marne 700g. A co do profesji dla maga to tak jak mówiłem tailor i alchemy, kasa sama wpadnie prędzej czy później choćby nawet za q. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się tak że nie miałem pieniędzy na nowe skille, reagenty czy potiony nawet na małym lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym miał by polegać ten Voice Chat ? Coś w stylu Team Speaka czy Venta ? Bo jeżeli tak to obawiam się że nieziemskie lagi będą na tym a ping +300 więc takie opóźnienie zabije każda grupę raidową jeżeli można było by tego w tym celu używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 17:44, oOreVenOo napisał:

Na czym miał by polegać ten Voice Chat ? Coś w stylu Team Speaka czy Venta ? Bo jeżeli tak
to obawiam się że nieziemskie lagi będą na tym a ping +300 więc takie opóźnienie zabije każda
grupę raidową jeżeli można było by tego w tym celu używać.


Możliwość rozmowy głosem w party/raidzie, na kanałach prywatnych itp. Oczywiście, wszystko zawsze można wyłączyć. Dopuszcza się 40 osób z aktywnym voice chatem na kanale, oraz 4 osoby mówiące jednocześnie. Gdy ktoś coś mówi, dźwięki gry są automatycznie wyciszane (do ustawienia wg. własnych preferencji). Mam szczerą nadzieję że wszystko będzie chodzić sprawnie (ostatnie patche były wprowadzane bardzo sprawnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 16:32, SoieR napisał:

Co trzeba zrobić żeby dostać Dungeon Set 1 paladynka? Bo za w myśle niedługim czasie będe na
niego polował


Dropi się z bossow w Stratholme, Scholomance i Blackrock Spire oraz życzę ci powodzenia w znalezieniu teamów na te instancje.

Dnia 11.08.2007 o 16:32, SoieR napisał:

BTW jestem w czarnej rozpaczy mam inżynierie/zaklinanie kasy z tego nie ma a wręcz przeciwnie
żeby ćwiczyć inżynierie musze kupować rożne graty a zaklinanie to jescze gorzej bo jak znajde
jakąś dobrą rzecz to idzie na zmarnowanie zamiast na handel mam nadzieje że to sie kiedyś wszystko
chociaż zwróci...


Rotfl jaki wybór XD!

Dnia 11.08.2007 o 16:32, SoieR napisał:

Aha i czy nie uważacie że toi niesprawiedliwe że Pala i warek na 40 i 60 lvlu dostaja konia
na którym oszczedzaja kupe kasy, mnie aż ciarki przeszly jak pomyslalem ze taki mag juz na
40 lvlu musi cala kase wydaj (zależy jak kto gra i ile kasy ma ale przeważnie jest to lwia
częsć majątku).


No ale paladyn ma droższe czary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera znowu z tym teamem... odnoszę nieodparte wrażenie że blizard stara sie "karcić" graczy którzy chcieli by grać dalej tylko w podstawową wersje, bez zakupu TBC... nieładnie oj nieładnie... oni się za nastepny dodatek biorą a tu... zamiast nowego dodatku mogliby rzucić taki duży patch z poprawioną grafą starych krain i ras, zrobić coś z tymi pustymi instancjami w na starych kontynentach a nie juz nowy dodatek... ale jak wiadomo za patch nik im nie zapłaci a za nowy dodatek około 7 mln graczy... żal troche tej gry bo była naprawde dobra ale z tego co widze to sie "stacza" i to przez jej samych twórców tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!:)
Wymienie mojego shamana 70lvl aliance na serwerze Earthen Ring na rouga albo Warriora w aliance!
Glownie chodzi mi o to aby przeslac tego warriora/rogua na moje konto na serwer Earthen Ring, a ja przesle mojego shamana na Twoje konto na Twoj server!

Istnieje rowniez opcja kupna danego warriora czy rogue!

po wiecej informacjim prosze o kontakt tu, na forum, lub na donpatricko@wp.pl oraz gadu gadu 4075547 !
Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to by było naprawdę nie głupie co mówisz ale zobaczymy jak będzie w praktyce. Czy tylko u mnie na serwerze deficyt na wojaków ? No masakra nie idzie zrobić teama, są 4 osoby ale brak 5tej nie ma żadnego wojaka chętnego, totalne pustki wtf ? oO

@BedBoyzZz

Wszystko fajnie ale ogłoszenia na tym forum są zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś miesiąc zaczynam grę w WoW''a (co pokrywa się z rozpoczęciem roku szkolnego, tak więc sukcesów w szkole w tym roku, nie oczekuję :P) i chciałbym się was poradzić, czy Krwawy Elf/Mag to dobry wybór ? I jaki server na początek polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:35, Firaxo napisał:

Za jakiś miesiąc zaczynam grę w WoW''a (co pokrywa się z rozpoczęciem roku szkolnego, tak więc
sukcesów w szkole w tym roku, nie oczekuję :P) i chciałbym się was poradzić, czy Krwawy Elf/Mag
to dobry wybór ? I jaki server na początek polecacie ?


Z tego co ja widzę to BE i do tego mage jest wysyp, więc nie polecam jeśli chcesz znaleźć dobrą drużynę na instancje, w hordzie bardzo mało jest tych, których być powinno najwięcej-orków, a jest to naprawdę dobra rasa do gry. Jeśli chce ci się grać łatwo to wybierz huntera, tylko nie wiem czy na początku da ci ta gra satysfakcję, ale jak już go rozwiniesz to ciekawie się gra. Ja miałem dylemat co do NE druida i dwarfa paladina, wybrałem druida, jednak po kilku dniach zmieniłem na pala. Ciężko się gra, ale jestem naprawdę przydatny drużynie, mam jak na swój lvl dużo hp, ustawiam righteous fury i generuje threat o 60% większy, przez co zbieram całe aggro, odciążam drużynę, która może wypełniać bez problemu swoje zadania. W każdej chwili mogę sie uleczyć, a jak mi moby przerywają zaklęcie to divine protection i leczę się w spokoju. Jeśli chcesz być koniecznie zaangażowany w walkę na całego i być blood elfem, wybierz pala, czasami może być ciężko, ale jeśli masz dobry sprzęt i build to bez problemu położysz dwa elite na twoim poziomie. Oczywiście nie dorównasz dps warkowi, ani rogue, nie uleczysz tak jak priest, ale takie są uroki klasy hybrydowej. Mi odpowiada walka w zwarciu i możliwość leczenia dlatego wybrałem pala, a dwarf po części z sentymentu po części z wyrachowania-w końcu gdzie lepiej minning i blacksmithing rozwiniesz jak nie w dun morogh? No i ten klimat Ironforge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:35, Firaxo napisał:

Za jakiś miesiąc zaczynam grę w WoW''a (co pokrywa się z rozpoczęciem roku szkolnego, tak więc
sukcesów w szkole w tym roku, nie oczekuję :P) i chciałbym się was poradzić, czy Krwawy Elf/Mag
to dobry wybór ? I jaki server na początek polecacie ?

Jeśli chcesz dobrać coś, co rzadko się trafia to wymienię, czego jest bardzo dużo: belf - paladyn, mag, rogue, undead - rogue, mag, warlock. U Hordy najwięcej jest elfów, potem są undead, tauren, ork i trolle, których jest najmniej. Rzadkie kombinacje to: troll warrior, orc rogue, orc warlock, troll mage (w miarę), troll priest.
U Przymierza rzadki jest dwarf rogue i priest oraz gnome warrior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:35, Firaxo napisał:

Za jakiś miesiąc zaczynam grę w WoW''a (co pokrywa się z rozpoczęciem roku szkolnego, tak więc
sukcesów w szkole w tym roku, nie oczekuję :P) i chciałbym się was poradzić, czy Krwawy Elf/Mag
to dobry wybór ? I jaki server na początek polecacie ?


Rozumiem że TBC też sobie zafundujesz. Bierz wszystko poza BE, tego jest plaga- naprawde. Zdecydowanie lepszy byłby np. ORK hunter i na początek -jako 1 char łatwoy ci sie nim grało. Nie wiem jak na innych serverach ale na "moim" 4-6/10 hordziaków na bg to be zazwyczaj mag/paladyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nic się nie zmieniło, to coś takiego będzie niemożliwe z prostego powodu: do transferu postaci między kontami są potrzebne dwa konta będące własnością tej samej osoby. Jeśli dane osobowe na kontach różnią się taki transfer będzie niemożliwy. Poza tym to (handel zamienny postaciami) jest niezgodne z EULA WoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 17:41, oOreVenOo napisał:

Zależy co chcesz osiągnąć, taka prawda że większa kasa niż 90g (mount) nie jest potrzebna aż
do 60 lvla, nie opłaca się dawać żadnych enchantów

Nie no, Minor Beastslayer to mus, kto by nie chciał mieć glowa ;p.

Dnia 11.08.2007 o 17:41, oOreVenOo napisał:

A co do profesji dla maga to tak jak mówiłem tailor i alchemy,

Ja dalej podtrzymuję, że do 20-30lvl lepiej mieć herbalism. Oprócz ziółek dla herbalism, można zbić kasę na samym zielsku, a potem przy 100-200golda zmienić profesję, dzięki temu ma się 1) wysokie alchemy 2) forsę na kupno matsów do tailoring i od razu powerlevel jego (lepiej, niż gdyby "ściubić" kupująć powoli matsy z AH, gdy tylko ma się trochę kasy). Zresztą przed 20-30lvl nic tak naprawdę ciekawego w Tailoring nie ma, co nie można kupić w AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 20:24, bitelz90 napisał:

Mozecie polecic jakis serwer z polska gildia hordy ?? :> Bo niedługo zaczne grac, tak mysle,
blood elfem i chcialbym na jakim serwerze, na którym wiem, ze bedą polskie ziomki =P


No stary, chcę znów wrócić do WoW-a;) Więc odezwij się do mnie to może razem się jakoś skołujemy:) Muszę zaraz opłacę grę i muszę sobie przypomnieć gdzie ja mam postacie:P

Panowie czy na Venture Co. jeszcze ktoś gra?:) (sam tam kiedyś grałem przez chwile):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 11:43, Stwór napisał:

Muszę zaraz opłacę grę i muszę sobie przypomnieć gdzie ja mam postacie:P

Panowie czy na Venture Co. jeszcze ktoś gra?:) (sam tam kiedyś grałem przez chwile):)


Stwór masz nadal swojego woja na Vashj? Tu mowi Zurgan jesli pamietasz :)
Ja gram na Vashj obecnie lockiem. Polakow jest tu dosc duzo i jest polsko-grecka gildia Holy Divers bardzo intensywnie raidująca.
Zurgana przeniosłem ponad rok temu na serwer Vek''nilash i tam dzielnie raidowałem z full polską gildią Moonblades, która obecnie rozkręciła się naprawdę ostro. Wrócę tam pewnie jeszcze ale chciałem odpocząć od woja bo jednak grałem nim już masę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się