Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 12:53, Widow4 napisał:

> > jakiego minimum trzeba mieć neta żeby grać w WoW''a
> Na pudełku od WoWa mam napisane ze minimum to 56 kb.

a jest jakieś demo albo cos takiego żeby sprawdzic jak bedzie działać


Jest trial... i to jedyny sposób aby sprawdzić jak będzie działał na twoim łączu WoW.
Niestety, aby pograć sobie nawet w triala, trzeba ściągnąć z internetu klienta ważącego około 3GB, a skoro masz problem z łączem, to może to być jeszcze większym problemem :)
Chyba, że masz duużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:35, ppajak27 napisał:

> Leather ze 150 robi się 225 i trudno znaleźć stolicę, gdzie nie mógłbyś się tego uczyć.
Artisan
> nauczy się tego pod warunkiem, że będziesz miał 20lvl.

Bez sensu... mam 28 lvl i nic... :(... a ten od leathworking nic mi nie proponuje porócz tych
do 150...


http://www.wowwiki.com/Leatherworking

Tam jest wszystko, czego potrzebujesz, a nawet jeszcze więcej :]

A to co cię interesuje znajdziesz tutej: http://www.wowwiki.com/Leatherworking_trainers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie serwerów PVP (w szczególności chodzi mi o Maelstrom). Jaka panuje tam atmosfera? Do tej pory grałem na RP i pomimo 1337tujących dziaciaków, spotykało się całkiem sporo normalnych roleplayingujących (choc niekoniecznie) graczy. Sprawiało to wrażenie, że jest jakby trochę poważniej.
Na grę mogę poświęcic max 2h dziennie, więc wolałbym od razu podjąc dobrą decyzję co do serwera. Nie chcę obudzic się z ręką w nocniku po dwóch tygodniach i zaczynac od nowa gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stworzysz nową postać i zamiast NPC przywita Cię jakiś aliant/hordziak, to znaczy że panuje tu miła atmosfera wzajemnego wyżywania się na słabszych - czyli to co zwykle dzieje się w outdoor pvp w WoW...
Jeśli będzie tylko NPC, to znaczy że pvp i tak wszyscy mają gdzieś i wolą grindować...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:41, GanD napisał:

Jeśli stworzysz nową postać i zamiast NPC przywita Cię jakiś aliant/hordziak, to znaczy że
panuje tu miła atmosfera wzajemnego wyżywania się na słabszych - czyli to co zwykle dzieje
się w outdoor pvp w WoW...
Jeśli będzie tylko NPC, to znaczy że pvp i tak wszyscy mają gdzieś i wolą grindować...

;)


Może go przywitać ale w początkowych strefach i tak nic mu się nie stanie :).

Astropath-ogólnie serwery PvP nie są tak straszne jak się o nich mówi.:)Najgorszy moment to jest (a przynajmniej był w podstawce) lvlowanie w STV (pełno gankujących high lvli ).Takto zazwyczaj jest w miarę spokojnie (oczywiście może się nawinąć jakiś z przeciwnej frakcji :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PvP czasem się zdarzają sytuacje typu trzech lub pięciu na jednego, ale to nie jest takie częste w Azeroth. Obecnie w wielu strefach bywa tam pustawo i czasem tylko można spotkać jakiegoś high levela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:04, grallanonim napisał:

Astropath-ogólnie serwery PvP nie są tak straszne jak się o nich mówi.:)Najgorszy moment to
jest (a przynajmniej był w podstawce) lvlowanie w STV (pełno gankujących high lvli ).Takto
zazwyczaj jest w miarę spokojnie (oczywiście może się nawinąć jakiś z przeciwnej frakcji :)
).


To raczej przeszłość. Ja levelując swojego paladyna po wyjściu TBC na prawdę rzadko napotykałem się na silniejszych od siebie... a jeśli już to w zupełnie różnych miejscach. Przez samo STV przewinąłem się zupełnie bez problemu - na 1 gracza i tak przypadają tam conajmniej 3 boty -.- Teraz z gankowaniem nie jest aż tak strasznie jak mówią, można się jedynie obawiać problemów tuż po wejściu do Hellfire Peninsula - tam zawsze goszczą jakieś 70lvle poszukujące ofiar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 00:26, graczomaniak napisał:

Tak zapytam z innej beczki - Co to za addon masz, który pokazuje ten pasek na górze ekranu?;>


To jest Titan panel:) Że tak określę nie wiem jak można bez niego grać:P Bardzo przydatny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 09:47, SoieR napisał:

A ja nie mam ani jednego addona i jakoś żyję... :P


Kiedyś tez tak miałem :).Zainstalowałem 1 addon ,a potem pare i w końcu bez auctioneera,threat metera,gatherera i titana nie potrafiłem grać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko Titan Panel i ArcHud, inne jakie chce zainstalować są nieaktualne. Może gryzą się po prostu z Titanem. Jeśli znacie jakieś przydatne addony dla pala, które nie gryzą się z tymi dwoma modami to proszę o nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http:/wowace.com
Cała seria różnych addonów, odpowiednik Titana tam to FuBar - a największa zaleta to updater, który odpalasz i sam ci wszystko updatuje, a jako, że updaty do modów są praktycznie codziennie, to wszelkie problemy z kompatybilnością dość szybko się naprawia.
Ogólnie Ace''owe oddany mają ten plus, że żrą też mało pamięci, więc nie ma potem problemu z irytującymi spowolnieniami gdy zainstalujemy ich kilkanaście/dziesiąt.
A co do "paladyńskich" modów? Hm, może Pally Power, wiem, że u nas coś takiego używali na rajdach by koordynować blessy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mianowicie przeczytałem takie cos "Możesz przekazać umiejętności od zwierząt których już nauczyłeś, do innych. Pomysł jest taki: masz głównego zwierzaka i pozostałe używasz to zdobywania kolejnych zdolności. Uczysz tych nowych umiejętności głównego podopiecznego, aż osiągniesz zamierzony efekt." Nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi, czy mógłby mi ktoś to wytłumaczyć. I dlaczego łowca może nauczyć sie na np.16 lvlu takiego treningu bestii który będzie mógł użyć jak pet będzie miał 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste, bestie z którymi walczysz mają różne ranki skilli, wiadomo, że im mocniejszy mobek, tym wyższy rank. Musisz takiego złapać, pobiegać z nim troche, dopóki *TY* nie nauczysz się tego skilla i będziesz mógł przekazać go każdemu innemu petowi, w tym twojemu "głównemu", którego na ten czas musiałeś zaparkować w stajni.
Trener sam z siebie nie da ci nowych ranków skilli bojowych, tylko armorów/hp/resistów, ale taki Claw rank X sam musisz zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej koles mam pytanie... patrzyłem sie na twojego screena i powiedz mi skąd wioles ten taki pasek u góry ekranu gdzie masz podaną liczbe kasi itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się