Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Nie żartuję. A co do LoTR widze że mamy zbliżone zdanie :) jak zobaczylem skriny interfejsu i obejrzałem kilka filmików z niego to aż mnie ... no po prostu brak słów taka żałosna próba przerobienia WoW, ale żeby tak zerżnąć interfejs, i to w biały dzień ... ręce opadają. No ok poważnej konkurenji WoW póki co nie ma a na hoiryzorcie też czysto ale za powiedzmy 3 lata, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard Background Downloader próbóje mi pacza 2.2.0 pobrać ale coś nie idzie. Nie wiem czy już weszedł ten patcz w życie czy nie bo jak tak to pobiore z jakiejs strony, ale jak nie to czemu mi to juz pobiera go, na zapas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytnako, jak chce se zrobic ta 10 dniowa wersje trial tbc to najpierw musze sei zalogowac i jak juz zaczne sciagac to benda te dni mi lecialy prawda? wiec jak sie bedzie siagac 5 dni to tylko 5 dni mi zostanie grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ściągniesz sobie za wczasu. Nie wiem jak to wygląda na stronie WoWa, czy trzeba najpierw konto aktualizować czy najpierw się ściąga, ale w razie czego możesz ściągnąć TBC np. z www.gamershell.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 15:09, Sth`Devilish napisał:

Chyba, że ściągniesz sobie za wczasu. Nie wiem jak to wygląda na stronie WoWa, czy trzeba najpierw
konto aktualizować czy najpierw się ściąga, ale w razie czego możesz ściągnąć TBC np. z www.gamershell.com
.


to jest wersja EU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz 97 % patcha 2.2.0 :) a ktoś z was gra na tym patchu, bo co mnie żdziwiło to to że jak wcześniej jakiś pacz wychodził to grać się nie dało dopuki się gry nie zaktualizowało do najnowszej wersji a teraz da sie, może dlatego że ten pacz tylko vc wprowadza a nie jakies nerfy itd.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 15:57, ggvvrrvv napisał:

ps. to moge prosic o dokladny link do burning crusade EU zebym odrazu sciagal?


A użyć wyszukiwarki to nie łaska? :) Podałem ci link do strony na której jest wersja EU TBC, a ty jeszcze masz czelność prosić mnie o dokładny link - sorry leń jestem i leniom nie pomagam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 16:36, SoieR napisał:

WTF pobrało 100% i był przycisk "finish" albo "finisher" nacisnąłem i nic, nie zainastalowało
tego pacza ani nic kompletnie nic. Nie rozumiem.

Patch o pełnym numerze. Środa. Maintenance.
Chyba nie oczekiwałeś, że 70mb patch ot tak po prostu sobie zapuścisz w środku tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 16:36, SoieR napisał:

WTF pobrało 100% i był przycisk "finish" albo "finisher" nacisnąłem i nic, nie zainastalowało
tego pacza ani nic kompletnie nic. Nie rozumiem.


Pobrał ci się patch, który dopiero za tydzień (albo później, nigdy nie wiadomo) będzie obowiązywać :) Patch ten nadal jest testowany na PTR (Public Test Realm), na którym sam sobie teraz pogrywam za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie można pobrać część patch, aby w chwili jego wprowadzenia do gry skrócić czas czekania. Szkoda tylko, że najwyraźniej w tym patchu nie będzie jeszcze Zul''Aman, a to mnie najbardziej interesuje. Jestem zwłaszcza ciekaw jak zrobią Zul''Jina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie zdziwiło - na PTR wszystkie premade postaci startują w Zul''Aman Pass i mają tam HS ustawiony (nie pytaj jak, Blizzard jakoś to wykombinował, że HS jest ustawiony akurat na tamto miejsce :P), a w patchu ani wzmianki o ZA... Ale może jeszcze dodadzą przed wyjściem patcha - narazie byli chyba mocno zajęci naprawianiem dźwięku, bo we wczesnych wersjach patcha dźwięk i muzyka chodziły o kilka razy za szybko (śmiech orka wymiatał xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak z oficjalnom stroną WoW''a czy coś, bo mi strasznie długo wczytuje... A ja chcę prepaida aktywować ;p

@Sth`Devilish
Jak się podłączyć do tego testowego realmu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 16:42, Sth`Devilish napisał:

> ps. to moge prosic o dokladny link do burning crusade EU zebym odrazu sciagal?

A użyć wyszukiwarki to nie łaska? :) Podałem ci link do strony na której jest wersja EU TBC,
a ty jeszcze masz czelność prosić mnie o dokładny link - sorry leń jestem i leniom nie pomagam
:P


"czelnosc" lol niewazne... tam niema wersji EU jest tylko US, german i UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się ten add-on (jeśli to w ogóle on ;p) pokazujący ile zostało czasu ze stuna? Coś takiego jest tutaj: http://video.google.pl/videoplay?docid=4696425659198032972&q=rogue+pvp+wow&total=2757&start=0&num=10&so=0&type=search&pl index=0
CZAS: 6:40 (około), szukam też dobrego add-on''u, który ułatwiał by kierowanie wieloma umiejętnościami. U mnie na pasku się po prostu nie mieszczą, a jak już to sięstrasznie mieszają ;) Trochę przejrzystości się przyda ;p

Czekam też na odpowiedź do poprzedniego pytania (do Sth) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 19:57, ggvvrrvv napisał:

> > ps. to moge prosic o dokladny link do burning crusade EU zebym odrazu sciagal?
>
> A użyć wyszukiwarki to nie łaska? :) Podałem ci link do strony na której jest wersja EU
TBC,
> a ty jeszcze masz czelność prosić mnie o dokładny link - sorry leń jestem i leniom nie
pomagam
> :P

"czelnosc" lol niewazne... tam niema wersji EU jest tylko US, german i UK

o ile wiem to UK własnie jest EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 19:57, ggvvrrvv napisał:

"czelnosc" lol niewazne... tam niema wersji EU jest tylko US, german i UK


GER, UK, SPA, FRA - nic ci to nie mówi? :) To skróty państw, które mieszczą się w Europie - jak dla mnie to oczywiste, że te wersje są własnie EU. A to jaką powinieneś ściągnąć to już zależy od tego w jakiej wersji masz WoWa zainstalowanego...

PS. Co do tej "czelności" - irytują mnie ludzie, którzy wszystko chcą mieć jak na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest taki AddOnn dzięki któremu można na mapie świata notatki zamieszczać? Szperałem trochę na Curse ale nic tego typu znaleźć nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:28, destrukt napisał:

Mam pytanie czy jest taki AddOnn dzięki któremu można na mapie świata notatki zamieszczać?
Szperałem trochę na Curse ale nic tego typu znaleźć nie mogłem.


Cartographer ma coś takiego wbudowanego :) A także kilka innych opcji, typu zapamiętywanie lokacji różnych minerałów czy skrzyń, które w razie potrzeby można też całkowicie wyłączyć. Znajdziesz tutaj: http://files.wowace.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się