Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 20:11, SoieR napisał:

Dalej mnie interesuje sprawa z tymi bufami. Najlepiej zobię mały eksperyment już w samej grze.
Rozmyślałem nad tym co powiedziałeś że do bazowych statsów to dolicza, doszedłem do wniosku
że to możliwe i to chyba jest to czego szukałem.

Blessing of Kings na pewno liczy się dopiero po wszystkich innych buffach, i dlatego dla niektórych klas lepsze są na przykład gemy z +strength czy +agi zamiast zwykłych +attack power, bo zyskują 10% więcej.

Dnia 17.08.2007 o 20:11, SoieR napisał:

Sam nie wiem jak z tymi klasami jest. Bo mówicie że pal taki denny a z tego co widze (a widziałem
niestety dosyć mało) to np. mag ma dobry dng i z dps tez nie jest kicha ale co z tego kiedy
mana kończy mu sie po 2 mobkach i trzeba wode pić, rogal tak jak mag tyle że zamiast many szybko
mu hp brakuje, warior znowu słabiej bije ale za to wolniej mu heal spada ale co z tego kiedy
cieżko mi na 12 lvlu pobić mobka na 13-14 gdzie palem juz na 12 mogłem spokojnie na 16 ruszyć.

Zauważ, że to co magiem pijesz wode, zyskujesz zabijając moba szybciej - a Paladyn może i nie pije, ale przez ten czas co ubije moba... Poza tym, mag wbrew pozorom też jest zależny od sprzętu, dla przykładu każdy kryt zwraca fire magowi 30% many, ale jak tego kryta masz całe 5% to zysk niewielki. Za to jak już przekroczysz 20, efekty zaczynają być zauważalne. Dodać do tego Clearcasting i już jest przyzwoicie. Nie mówiąc o braniu całych grupek na AOE.

Dnia 17.08.2007 o 20:11, SoieR napisał:

Może w hlvlach jest inaczej jak tak prosze powiedzcie mi czy tak faktycznie jest bo już sam
nie wiem. A i grając mage najgorsze jest : "plis water", "plis food", "plis water or food"...
co ja karitas jestem :D no wiadomo że mnie no nic w sumie po za chwilą czasu nie kosztuje ale...

Na wyższych levelach zdecydowanie się zmienia, jak mówie, mag bez dobrego sprzętu też wiele nie zdziała, jak zresztą każda inna klasa - no może oprócz Huntera na BM. Gdy bierzesz mobka na 3 strzały, to jest to już zupełnie opłacalne. Ew. możesz wybrać frost, dmg jest mniejszy i bardziej zależny od szczęścia(czy uda ci się zamrozić moba, by weszło bonusowe 50% kryta), ale czary dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 19:36, Sth`Devilish napisał:


No masz, Moherowe Berety zaatakowały już WoWa :/


Mohery to w sumie akademia, sam w nich jestem i dla mnie nie jest ważna nazwa tylko klimat w gildii i współpraca, oraz wzajemna pomoc. Mi ta gildia bardzo pomogła, a teraz ja pomagam w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 20:39, SoieR napisał:

Pewnie że nie chodzi tylko o to że traktuje się magów jak no.... ehkm... jakąś lodówke :P albo
spożywczak.


Nie no pewnie, że magów nie traktuje się jak lodówkę czy spożywczak. Nie przesadzajmy, trochę respektu dla magów ^^

20070817210645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 20:39, SoieR napisał:

Pewnie że nie chodzi tylko o to że traktuje się magów jak no.... ehkm... jakąś lodówke :P albo
spożywczak.


To prawda, zawsze zanim wejdę na insta całej grupie trzeba rozdać żarcie czyli łącznie około 160 jedzonka więc trochę tego jest. Już nie wspominam o raidach, zawsze przed raidem siedzę z 10 min w SW i robie po 2x 16slot Bag żarcia i tak mi zawsze brakuję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby coś tam można się z tego poradnika nauczyć, chociaż większość taktyk tam podawanych ma taki charakter ogólnikowy - czyli skutecznie to może być, ale tylko przeciwko newbie :) Szczególnie zabawne rzeczy napisał o warlocku - CoA nie zadaje więcej dmg zależnie od stanu HP, obeznany w PvP warlock nie zacznie walki z shamanem od feara (bo obeznany w PvP shaman zacznie walkę od tremor totemu i grounding totemu, więc trzeba coś zrobić żeby nawet nie mógł ich użyć - w tym celu daje się zwykle Spelllocka felhunterem, jednocześnie dispellując shamana) i nie pozwoli nawet się shamankowi uleczyć (DEATH COIL ZOMG! xD), nie mówiąc już o niszczeniu totemów petem :) Jeszcze zabawniejsze jest proponowana przez niego taktyka do używania tarczy i 1H w walce przeciwko Warriorowi lub Paladynowi (nic dziwnego, że wspomina tam o długich walkach, bo DPS mu na pewno ssie nieźle przez to...) :D

PS. Na przyszłość uważaj co linkujesz - radzę dokładnie przejrzeć zawartość strony :) Jej część zawiera dość... ekhm... nieprzyzwoite treści ;) W dodatku z pułapką-wirusem na internautów-nowicjuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem builda pod wzór jaki mi podałeś, tu podaje taki jaki uważam, że będzie dobry, nie wiem czy w holy dobrze dalem http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?44203020000000000000000000000000000000000050230351 00203125331051

na razie mam wszystkie punkty w retri oprócz sancified crusader i 1 w fanaticism, jeśli masz jakieś uwagi to proszę o napisanie, w armory troche sprzęt nieaktualny, działam 2h swordem z sunken temple obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 23:51, dzordzi napisał:

Zmieniłem builda pod wzór jaki mi podałeś, tu podaje taki jaki uważam, że będzie dobry, nie
wiem czy w holy dobrze dalem http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/>talents.html?4420302000000000000000000000000000000000005023 0351
00203125331051


>4) Ładuj talenty wyłącznie w Retribution, aż dojdziesz do doskonałego Crusader Strike - znacznie >przyśpiesza walkę i zwiększa dps. Po drodze koniecznie bierz Vengeance 5/5, Repentance (przydatne do PvP, >do ucieczki i do przerywania czarów) i Sanctified Judgement 3/3 (zminimalizuje problem z brakiem many).

Dnia 17.08.2007 o 23:51, dzordzi napisał:

Potem możesz ładować w Holy w cokolwiek co uznasz za potrzebne, byle nie Imp Seal of Righteousness


To nie ten wzór :) DPSu leczeniem nie zrobisz, a im lepszy dps, tym mniejsze leczenie potrzebne (nie licząc raidów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na razie jestem na najlepszej drodze do takiego buildu, nie wiem czy chodzi ci o to, że gdzieś popełniłem błąd, na wszystko jeszcze zabrakło mi punktów. W holy nic jeszcze nie dałem, ale dążę tylko do jednego darmowego krytycznego leczenia na 3 minuty. Co do tego co już mam-świetnie się gra i banalnie (offkorz w porównaniu do gry poprzednim buildem). To co załatwiłem kiedyś w 30s, teraz zabijam w 10. Znaczne ułatwienie walki, i bezpieczna możliwość dłuższej potyczki. Teraz walka z kilkoma mobami nie kończy się przez...brak many. Nawet jeśli już jej zabraknie, to w czasie walki zawsze szybko się uzbiera na crusader strike or judgement, albo ostatecznie heal. Dzięki. Teraz sam się sobie dziwie jak ja miałem cierpliwość grać z takim buildem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:16, Xard18 napisał:

Co myślicie o takim bulidzie ?
http://armory.wow-europe.com/character-talents.xml?r=Bladefist&n=Orxe

Mi gra sie nim dosyc dobrze - curator wytankowany. Radzicie cos zmienic czy nie ?


W sumie to warto zainwestowac 3 punkty w Improved Revenge, kosztem one-handed specialization, a reszta w sumie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszalem ze pala to swiety człowiek (w moim wypadku elf) ale chyba zaczynam schodzic na ciemna strone mocy...(obrazek). btw, szukam polskiej gildii pve na Eonarze po stronie hordy.

20070818124507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 12:10, SoieR napisał:

Tak wogóle to mam pytanie czy często zdarzają się kradzieże kont WoW`a?


Drogi jest zawsze ta sama zasada co w innycg grach niedawaj nikomu konta

a haxy to wogole niemaja miejsca bo blizzard dba o swoich graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło bo wcześniej jak grałem w Tibie (nie śmiać sie tylko 3 dni bo brat chciał ze mną pograć) to ludzie rzucali różnymi linkami i z tego co wiem to po uruchomieniu takiej strony zakieś robale sie instalowały i pasy do konta kradły. A tamten post co do daras77 był to napisałem bo mi chyba on na gg wysłał link do pustej stronki a że mam już niemiłe wspomnienia z taką (inną ale też podobnie działającą) stronką po prostu sie zaniepokoiłem tymbardziej że mam włączone zapamiętywanie loginu i nie chciałbym żeby mi taki robal pod...prowadził login i hasło. a linku do tej strony już nie mam bo z gg zrezygnowałem ale to było coś z onetu i w linku była nazwa world of warcraft zaproszenie czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się