Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 18:53, demrenfaris napisał:

W WoWa gralem rok temu. W poniedzialek przychodzi kurier z karta pre-paid. I tu rodzi sie moje
pytanie - mianowicie zmienilem dostawce internetu na iPlusa (zasieg sredni ~120 kb downloadu
-ok. 1mb). Czy bede miec lagi? Bo wlaczylem ostatnio ET i pingi sa GIGANTYCZNE! Czy podobnie
bedzie z WoWem???

Z iPlusa łącze się gdy mój "właściwy" net ma problemy i nie narzekam, wystarcza spokojnie aby rajdować i korzystać z venta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raptor, kot albo ptak.
Tylko, że to drzewko jest dziwne, mortal shots to podstawa dla każdego hunta.
Sam mam hunta na 70 BM i wiem jak ważne są mocne krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:53, demrenfaris napisał:

W WoWa gralem rok temu. W poniedzialek przychodzi kurier z karta pre-paid. I tu rodzi sie moje
pytanie - mianowicie zmienilem dostawce internetu na iPlusa (zasieg sredni ~120 kb downloadu
-ok. 1mb). Czy bede miec lagi? Bo wlaczylem ostatnio ET i pingi sa GIGANTYCZNE! Czy podobnie
bedzie z WoWem???


ET to stara gra i chyba niewiele jest tam już serwerów na szybkich łączach :) No ale jeżeli miałbys jakieś problemy z WoWem, to zdecydowanie składałbym reklamację lub rozwiązywałbym umowę (a jeżeli każą ci coś płacić za rozwiązanie umowy, to do sądu lub urzędu ochrony konsumenta ich - mają obowiązek dostarczyć działający prawidłowo internet, nie tylko taki, żeby się google i onet wczytywał ;)), tymbardziej że WoW nie ma dużych wymagań co do jakości połączenia internetowego, więc na upartego to mozna nawet na starusienkim ISDN 128 kb/s (sam tak zaczynałem) albo i zwykłym modemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:02, Selv napisał:

Raptor, kot albo ptak.
Tylko, że to drzewko jest dziwne, mortal shots to podstawa dla każdego hunta.
Sam mam hunta na 70 BM i wiem jak ważne są mocne krytyki.



sprobuje jeszcze raz drzewko zbudować.. wiązać bede pantere jakąś :p elf z panterą ..super ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:02, Selv napisał:

Raptor, kot albo ptak.
Tylko, że to drzewko jest dziwne, mortal shots to podstawa dla każdego hunta.
Sam mam hunta na 70 BM i wiem jak ważne są mocne krytyki.


Ake pet jest bardzo wazny trzyma agro a tymozesz spokoje dobijac z luku

a gdy dasz talent w ostatnia pozycje beastmastery to pet dostaje furri czy berserkera i robi armagedon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/hunter/talents.html?052030005052121501351055020120300000000000020000000 0000000000000

41/18/2
dobra ta umiejętnośc mortal shots.. wczesnniej musiałem ją jakoś ominąc ^^''. drugą ważna moim zadaniem umiej. jest hawk Eye.. zeby hunt mógł trzymac odległość.

Nie wiem teraz czy dać pkt do hawk eye i trzymac odległość ..czzy w mortal shot i sybciej go ubic zanim do mnie dobiegnie ;P. (troche w tym zdaniu namieszałem -_-''.. mam nadzieje ze mnie zrozumiesz)
no więc z czego zabrac i w co dac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do trzech razy sztuka.
Hawk eye jest zbędny na pve w 100%. Kiedyś myślałem, że to podstawa ale tak naprawdę nic nie podchodzi gdyż tankuje pet.
Nie ma więc różnicy czy strzela się w niego z 35yr czy z 41 bo on stoi cały czas w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:40, Selv napisał:

Do trzech razy sztuka.
Hawk eye jest zbędny na pve w 100%. Kiedyś myślałem, że to podstawa ale tak naprawdę nic nie
podchodzi gdyż tankuje pet.
Nie ma więc różnicy czy strzela się w niego z 35yr czy z 41 bo on stoi cały czas w miejscu.



ale juz na pvp "mob" nie stoi w jednym miejscu ; p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:40, Selv napisał:

Do trzech razy sztuka.
Hawk eye jest zbędny na pve w 100%. Kiedyś myślałem, że to podstawa ale tak naprawdę nic nie
podchodzi gdyż tankuje pet.
Nie ma więc różnicy czy strzela się w niego z 35yr czy z 41 bo on stoi cały czas w miejscu.


Hawk Eye 3/3 i absolutnie WSZYSTKIE talenty zwiększające dystans, z jakiego można atakować (bądź zmniejszające cooldown podstawowych skilli) to podstawa zarówno w PvE i PvP. W PvE pozwala ci uniknąć obrywania kosmicznych obrażeń na raidach (bo stoisz poza zasięgiem wtedy) i szybciej rozpocząć atak (a także przeprowadzić z dystansu więcej ataków zanim przeciwnik zbliży się do ciebie), w PvP chyba nie muszę pisać że hunter (lub dowolna inna klasa mająca tego typu talent) strzelający z 41 yd do kogoś, kto tych talentów nie wziął, po prostu nie daje mu szans na kontratak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:31, demrenfaris napisał:

Miałem druida na 60 balanca, ale to było dawno (1.09) i chcialbym wiedziec czy cos sie zmienilo
szczegolnie w sposobie gry?


Chyba jest tak samo jak było, tylko że teraz zadaje całkiem konkrety damage (choć i tak do damage dealera mu daleko :)). Ale i tak nie ma skilli usuwających aggro, więc przeważnie ginie jak tylko przesadzi z jakimś czarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:45, Selv napisał:

PVP to już inna para kaloszy i jak zaczynasz póki co to sobie tym głowy nie zawracaj :)

Nie moge dokopac sie w sieci do tej informacji - Battlegroundsy nadal sa turowe??

PS Nie obraz sie jak zrobie takiego builda lowcy jak ty ;) Po prostu chyba nie ma lepszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, grałeś łowca kiedyś?
Łowca nie zaczyna ataku nigdy sam: ani na instancjach (chyba ze z missdirection) ale wtedy zasięg nie ma znaczenia ani w PVE na grindzie bo zaczyna się od WYSŁANIA peta. Wyjątkiem jest marksman/surv którego i tak pet nie da rady zagrować. Zasięg nie ma żadnego znaczenia tutaj. No chyba, że lubisz tracić czas zwiewając przed mobem, bo jak trafisz critem to pet tak latwo agro nie zbierze. Na instancjach również 6yr NIE ma znaczenia, chyba, że chcesz stać poza zasięgiem totemów i aur, 6yr za całą resztą ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 21:10, Selv napisał:

Na instancjach również 6yr NIE ma znaczenia, chyba, że chcesz stać poza zasięgiem
totemów i aur, 6yr za całą resztą ekipy.

Hmm, na Vashj BM hunter bardzo nam narzekał na brak owych 6yd przy biciu batów w 3 fazie. Tak samo i na Kaelu, im dalej od Thaladreda się stoi, tym lepiej.
Ba, nawet na Maulgarze, pozwala to szybciej złapać Kiglera przy pulu, a magom(choć to inna bajka) spokojnie nakręcić Pyro na Krosha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to chyba ja powinienem na swojego dostawce złożyć donos :P goście olewają wszystko a umowa podpisana. Dzwoniłem do nich chyba z 7 razy dopiero przyjechał "informatyk" i po około godzinie dłubania w komputerze stwierdził że wyłączenie antywira wszystko załatwi, więc mu mówie że to nic nie załatwi bo kaspersky to nie byle co i zawsze go miałem i wcześniej takich problemów nie miałem a pozatym wszyscy co od nich maja to łącze narzekają i dzwonią do nich to powiedział mi że tylko ja- a dzień wcześniej kolega sie poirytował i im troche nagadał ale widocznie nie bardzo bo szybko coś zapomnieli. Można by powiedzieć że moge dostawce zmienić i już ale niestety takiej możliwości nie mam. Dzięki czemu mie ma mowy o robieniu instancji na poważnie po zawsze moge mieć dc lub skok pingu do 5000 a że zdarza się to często.... no sami wiecie. Dobra nie robie offtopa choć to po części z WoW`em związane.

Moge się zapytać tego kolegi co wcześniej proponował dołączenie do polskiej gildii na Sporeggarze jak ta gildia się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:45, Selv napisał:

PVP to już inna para kaloszy i jak zaczynasz póki co to sobie tym głowy nie zawracaj :)


ok ; p.
na pefałpeki póki co bede chodził swoim rogalem ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się