Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

o fuj pallandy i jeszcze czlowiem tpo juz slodziej sie nie dalo ;p az mnie zeby bola :)
A co do serwerow to rzeczywiscie na Burning Legion jest duzo polakow a lagow nie ma i zadnych kolejek sam tam gram zalozylem tam posatc pare dni temu i zadnej kolejki nie bylo lagow tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 16:51, BaRT_MODED111111 napisał:

o fuj pallandy i jeszcze czlowiem tpo juz slodziej sie nie dalo ;p az mnie zeby bola :)
A co do serwerow to rzeczywiscie
na Burning Legion jest duzo polakow a lagow nie ma i zadnych kolejek sam tam gram zalozylem tam posatc pare dni temu i
zadnej kolejki nie bylo lagow tez nie



Spróbuj zalogować sie na BL tak od godziny 18 a zobaczysz kolejki (no chyba że migracje okazały się dobrym rozwiązaniem tego problemu nie wiem dawno nie grałem mam chwilowo nie opłacone :(....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 12:54, D2T napisał:

oj, chyba nie bardzo rozumiesz angielski tekst. Zwracam uwagę na słowo initially.


Mój bląd - nie przeczytałem uważnie, co nie zmienia faktu że szaman nie ma zadnych wad (wg Blizzarda) od 40 lvl ...

Dnia 19.10.2005 o 12:54, D2T napisał:

po pierwsze nic w tym cytacie nie mowi o przestraszeniu kogos swoim wygladem.
Po raz ponowny nie rozumiesz czytanego tekstu. A cytat jak najbardziej prawdziwy. Wiesz, wiele osób gra w wowa nie dla współzawodnictwa,
nie dla umiejetnosci i drzewek, nie dla levelowania tylko calkowicie rozrywkowo, zeby spotkac sie ze znajomymi dwa-trzy
razy w ciagu miesiaca. I często wybierają profesję druida właśnie z uwagi na możliwość zmiany w "te fajne zwierzaki".


Owszem, jest prawdziwy, zmieniać się można (co więcej odgrywac fajne scenki/role)
Ale ''te fajne zwierzątka'' które widz się kilkadziesiąt razy dziennie (wystarczy wejść do IF czy innej stolicy po obu frakcjach) przestają być aż tak fajne. Stają sie one pewnego rodzaju rutyną - wdzisz zwierątko i myślisz ''druid biegnie'' czy coś podobnego. No ale zwierzątka swoja role w RP pełnią bardzo dobrze. Ale chodzilo mi bardziej o to iż jako jest to zaleta druidów wiec należy rozpatrywac pod kazdym względam, więc oczka nie miały na celu przestraszyć przeciwnika a raczej go zaimponować - to się odnosiło do strony PvP tej zalety. No ale faktycznie spojrzałem na tę strone z perspektywy tego co wiem o WoW po długim czasie grania. Choc daje ona bardzo podstawowe informacje o grze to również są na niej zawarte wg mnie złe stwierdzenia jak porównywanie druida do rogue czy warriora w opdowiednich formach.

Mam nadzieje że wszystko teraz dobrze zrozumiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz opłacone konto to doputy nie skończy sie abonament nic nie zrobisz ale jak nie grasz to twym postaniom rośnie poziom wypoczęcia czyli 200% XP (mam nadzieje że to chociaż jakieś pocieszenie dla ciebie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 14:58, upiordliwy napisał:

Tak - tylko powiedzmy masz zacięcie w grze albo laga - warrior przeżyje dużą częśc obrażeń - mag padnie po kilku ciosach
- a poza tym warrior może Cię dogonić całkiem prosto - wystarczy , że cię zagoni w grupkę przeciwników, mobów - tak samo
rogue. Nie mówię tak bo nie lubię maga - sam cały czas grałem magiem ale ma on wiele minusów.


No cóż Mag to chyba klasa stworzona bardziej do grupy żadko widać by mag sam rzucał sie pvp na worriora albo rogua chociaż są tak dobrzy pvp playerzy co sobie dadzą radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 17:52, BigButcher napisał:

> Tak - tylko powiedzmy masz zacięcie w grze albo laga - warrior przeżyje dużą częśc obrażeń - mag padnie po
tak dobrzy pvp playerzy co sobie dadzą radę...

No co do laga się zgadźam lag i martwy :/ Choć jeśli nie ma odrazowego dc można się shieldować i blinki. A zabicie warriora dla maga nie jest ciężkie. Ja sam grając magiem mam tylko problemy z priestami ale tylko w duelach bo są przygotowani a na bg nie ma klas wiodących choć jeśli chodzi o walke z wieloma przeciwnikami naraz to mag jest najlepszy jeśli trzyma na dystans. A rogala da się zabić też bez problemu ale jeśli się ja rzuce a nie zaatakuje mnie on od tyłu jak questuje. Choć nawet czasami wtedy da się wygrać bez problemu wystarczy że przeżje te kilka sekund po 1st ataku. Gdy odzyskuje orientacje shieldy + nova + blink i po rogalu bo frost bolty na zamrożone cele mają monstrualną szanse na krytyk i dają spowolnienie + mogą zamrozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale, od 5 dni nie mogę grać (nie licząc poniedzłkowej 1 h przed wywaleniem z serwera). Chyba w oczekiwaniu ta poprawę sytuacji zacznę dogłębnie studiować umowę z Blizzardem. W oknie logowania przyznali się, że wina leży po stonie ich providera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 17:52, BigButcher napisał:

No cóż Mag to chyba klasa stworzona bardziej do grupy żadko widać by mag sam rzucał sie pvp na worriora >albo rogua chociaż są tak dobrzy pvp playerzy co sobie dadzą radę...


Tu się bardzo mylisz, bowiem mag/warlock/hunter jak tylko zobaczy rogue''a to go po prostu nokautuje z daleka zanim ten zdąży cokolwiek zrobić :) Po za tym rogue ma szansę na przeżycie z taką klasą tylko kiedy zaatakuje szybko, wejdzie krit i będzie ciągły stun, inaczej już po pierwszym trafieniu role mogą się odwrócić. Z wojem to w sumie podobna sprawa, jako warlock z wojami nie mam dosłownie żadnych problemów jak ich spotykam... Seduce, Curse of Elements, Soulfire + Shadowburn + Death Coil = zero szans :D Jak trafi crit, to na 60 lvl pójdzie ok 2000 dmg za Sf i ponad 1000 za shadowburna :) Wszystko na prawdę zależy od umiejętności i sytuacji :) Osobiście widziałem magów rzucających się na 4 na raz i wygrywających... No ale mag już tak ma;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:35, Sth`Devilish napisał:

> No cóż Mag to chyba klasa stworzona bardziej do grupy żadko widać by mag sam rzucał sie pvp na worriora >albo
rogua chociaż są tak dobrzy pvp playerzy co sobie dadzą radę...

Tu się bardzo mylisz, bowiem mag/warlock/hunter jak tylko
zobaczy rogue''a to go po prostu nokautuje z daleka zanim ten zdąży cokolwiek zrobić :) Po za tym rogue ma szansę na przeżycie
z taką klasą tylko kiedy zaatakuje szybko, wejdzie krit i będzie ciągły stun, inaczej już po pierwszym trafieniu role mogą
się odwrócić. Z wojem to w sumie podobna sprawa, jako warlock z wojami nie mam dosłownie żadnych problemów jak ich spotykam...
Seduce, Curse of Elements, Soulfire + Shadowburn + Death Coil = zero szans :D Jak trafi crit, to na 60 lvl pójdzie ok 2000
dmg za Sf i ponad 1000 za shadowburna :) Wszystko na prawdę zależy od umiejętności i sytuacji :) Osobiście widziałem magów
rzucających się na 4 na raz i wygrywających... No ale mag już tak ma;]


Tak, na papierze to wszystko ładnie wygląda. Przyznam, że rzeczywiście jeśli któraś z opisywanych przez Ciebie klas mnie zobaczyłą pierwsza (ja UD Rogue), to miałem spore problemy, największe z hunterem, bo vanish stawał się bezużyteczny po marku. Jednak najczęsciej to rogue atakuje pierwszy i wtedy najmniejsze problemy są z warlockiem. Wiele razy walczyłem z silniejszym od siebie warlockiem, a najbardziej zapadła mi w pamięc walka z gnomem warlockiem na 60 lvlu w Felwood (ja UD Rogue na 57, albo 58 lvlu). Końcowy bilans, to 4:1 dla mnie i to tylko dlatego, że już nie chciało mi się bawić. Nawet paranoia felka nic mu nie pomogła. IMO każda klasa jest dobra i chyba nie ma takiej klasy, której nie da się pokonać jakąś inną. Wszystko zależy od okoliczności, umiejętności, sprzętu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:22, Air napisał:

Doskonale, od 5 dni nie mogę grać (nie licząc poniedzłkowej 1 h przed wywaleniem z serwera). Chyba w oczekiwaniu ta poprawę
sytuacji zacznę dogłębnie studiować umowę z Blizzardem. W oknie logowania przyznali się, że wina leży po stonie ich providera.


Taa chyba tez się tym zajmę...
Nie mogę wogóle zalogować sie na konto, a na maile jak zwykle brak odpowiedzi...Jak tak dalej pójdzie to przeskocze z powrotem na EQII i bye bye Blizz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:31, T34 napisał:

Nie mogę wogóle zalogować sie na konto, a na maile jak zwykle brak odpowiedzi...Jak
tak dalej pójdzie to przeskocze z powrotem na EQII i bye bye Blizz...

Ja nadrobię zaległości np. Thief 3 i Splinter Cell Chaos Teory

Blizza mam już serdecznie dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i w niechęci mnie one nastawiają do ewnetualnego powrotu do WoW :) A miałem w ten miesiąc wrócić :P Tylko, że skoro nic się nie zmieniło to po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 23:20, Sth`Devilish napisał:

Tak czytam te posty i w niechęci mnie one nastawiają do ewnetualnego powrotu do WoW :) A miałem w ten miesiąc wrócić :P
Tylko, że skoro nic się nie zmieniło to po co...


Hmm .. Ja musze przyznać żę miałem problemy z lagami jak wszyscy..ale od wczoraj od 2 dni od godziny 21:11 wszystko chodzi lepiej..od tego czasu mialem moze ze 2 lagi? A grałem na AB i na AV.. w dodatku w zapełnionym org ping w najgorszym momecie byl zółty a tak cały czas zielony.. Twierdze więc żę jednak cos naprawili:) Skoro u mnie wszystko smiga jak nalezy.. Blizz to też ludzie i skoro mają problemy mowi sie trudno... Gdzie jeszcze jest firma co ma pod kontrolą stałą tyle graczy na tylu serwach?? Wejdz na Vashj tam jest o niebo lepiej po 21:11 a kumplami z gildi chyba zaznaczymy to w kalendarzu.. Wszyscy nagle przestali narzekac .. zaczeły sie usmiechy swietny humor i wszedzie sie chce chodzic!! Bo nie ma lagów! Blizz to nie bogowie ale ludzie.. i jednak robią co mogą to trzeba im wierzyć.. i teraz gra to przyjemność i gra mi sie tak jak kiedyś w maju pierwszy raz usiadłem do gry! Nie mam lagów nawet w tłoku! Kiedyś problemow nie miałem potem nagle sie pojawiły i teraz znow ich nie mam jak zdecydowana większość osób w gildi na Vashj! A w dodatku to halloween:) wszystko tak fajnie wygląda;) Pozdrawiam i wracam do Cudownej gry jaką jest WoW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duzo zalezy od jakosci polaczenia... ja w ciagu calego okresu jak gram w wow (od eu bety) nie moglam sie uskarzac na jakies piramidalne lagi prawie nigdy - no, poza paroma wyjatkami.

niektorzy zapominaja ze na lagi ma wplyw nie tylko przepustowosc lacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 02:54, Jcdx napisał:

duzo zalezy od jakosci polaczenia... ja w ciagu calego okresu jak gram w wow (od eu bety) nie moglam sie uskarzac na jakies
piramidalne lagi prawie nigdy - no, poza paroma wyjatkami.

niektorzy zapominaja ze na lagi ma wplyw nie tylko przepustowosc
lacza :)


ja mam neo 128 i wszystko smiga pięknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho mnie nie bylo 2 dni (wycieczka) i widze, ze cos z lagami poprawili (tak przynajmniej Wy mowicie)... ciekawe czy faktycznie... Pewnie za pare godzinek sam sprawdze i obym sie pozytywnie zdziwil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Wczoraj nabylem wowa i podjarany polecialem do domu instalowac. Po dlugim procesie instalacji wchodze na europejską strone wowa, żeby zalozyc konto, ale niestety nie moge tego zrobic, bo wyskakuje mi jakies error albo informacja, że przekroczylem czas (co jest kompletną bzdurą - parę sekund mi to zajmuje) Dzieje się tak na 2 kroku zakladania konta. PROSZĘ NIECH MI KTOŚ POMOŻE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się