Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 13:23, Lord Ridick napisał:

Czy jak wejdzie sezon3 to wczesniej zdobyte punkty honoru i punkty za walki na arenie zostana
zresetowane?

Nie bez powodu ludzie klepią honor cap jeszcze przed wyjściem sezonu, żeby od razu kupić sobie najlepsze epixy jak tylko wyjdzie. Jakby był reset, to forum Blizza pełne by było jęków o tym, że "Blizzard hates PVPers" i jak to WoW przypomina EQ i raid>all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Pewna osoba zaproponowała mi taki układ:
Blizzard wprowadził (już dawno) taki referral program, Recruit a Friend. Polega to na tym, że ja wysyłam Ci klucz do triala (nie różniącego się niczym od triali mozliwych do zalozenia samodzielnie/z kluczy dodawanych np. do prepaidów), a gdy Ty założysz z jego użyciem konto, po czym rozszerzysz kluczem WoWa "właściwego" (numer z instrukcji) i opłacisz min. 1 miesiąc gry (uzyjesz PP itd) - ja dostanę kompletnie za darmo (za "zwerbowanie" Cię do gry) 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 15:00, NeVeN napisał:

Witam. Mam pytanie. Pewna osoba zaproponowała mi taki układ:
Blizzard wprowadził (już dawno) taki referral program, Recruit a Friend. Polega to na tym,
że ja wysyłam Ci klucz do triala (nie różniącego się niczym od triali mozliwych do zalozenia
samodzielnie/z kluczy dodawanych np. do prepaidów), a gdy Ty założysz z jego użyciem konto,
po czym rozszerzysz kluczem WoWa "właściwego" (numer z instrukcji) i opłacisz min. 1 miesiąc
gry (uzyjesz PP itd) - ja dostanę kompletnie za darmo (za "zwerbowanie" Cię do gry) 1 miesiąc.


Zakładam że nie masz konta; wtedy jak planujesz kupić wowa możesz dostać dodatkowe 2 tygodnie z chorymi limitami w grze. Jeżeli to cię interesuje to w tych dwóch tygodnaich nie masz general chaty, szeptów, trejda i ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 09:41, Selv napisał:

Masz mounta 280% na swojej postaci?


Do czego zmierzasz? Mounta 280% ma prawie każdy z lvl 70, wystarczy tylko robić wszystkie questy aby na niego uzbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 18:23, Lord Ridick napisał:

wie ktos gdzie sie robilo Q w tanaris na miksture zmieniajaca w szkieleta (u jakiego goscia)
?


Martin Noggenfogger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo ja nie mam. :P Zresztą suma 5000g jest lekko przesadzona bo albo wymaga robienia w pizdu questow albo farmienia w pizdu mobów więc do wyboru. Jak dla mnie trening ten powinien kosztować max 2k golda a nie 5k, znowu bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 20:55, oOreVenOo napisał:

Dziwne bo ja nie mam. :P Zresztą suma 5000g jest lekko przesadzona bo albo wymaga robienia
w pizdu questow albo farmienia w pizdu mobów więc do wyboru. Jak dla mnie trening ten powinien
kosztować max 2k golda a nie 5k, znowu bez przesady.


Przyznam, że troszkę drogie to jest - w końcu 280% wcale nie sprawia, że nagle zaczniemy wymiatać, po prostu przyśpiesza nieco podróże. Ale za to jest to jak najbardziej do zrobienia po drodze do 70tki - wystarczy być oszczędnym (nie kupować byle bzdetu na AH), robić wszystkie questy (najlepiej w grupie, nie dlatego że szybciej idzie, tylko dlatego że rzadzej się ginie :P) i umieć zarabiać na swojej profesji :) Ja swojego zdobyłem krótko po 70tce - co prawda zadłużyłem się na jakieś 2500g, ale spłaciłem to raptem w 2 dni robiąc ostatnie questy w Shadowmoon Valley i Netherstorm (po drodze nieco się obłupiłem w wartościowe itemki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 21:20, Sth`Devilish napisał:

Przyznam, że troszkę drogie to jest - w końcu 280% wcale nie sprawia, że nagle zaczniemy wymiatać,
po prostu przyśpiesza nieco podróże.


Czy 5 razy (niecałe) to jest nieco ?????? Jak wsiadasz na epic mounta po wleczeniu się normalnym to normalnie jak niebo a ziemia ;p


Zrobisz wyszystkie questy to bez problemu kase zarobisz, po drodze można coś na AH sprzedać i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:11, Latniak napisał:

Czy 5 razy (niecałe) to jest nieco ?????? Jak wsiadasz na epic mounta po wleczeniu się normalnym
to normalnie jak niebo a ziemia ;p


Źle mnie zrozumiałeś - miałem na myśli, że na samą grę ma to nijaki wpływ, jedynie przyśpiesza podróże (prawie 5 razy szybciej od normalnego flying mounta) i tyle :) To jest tak na prawdę luksus - w grze epic mount właściwie do niczego konkretnego nie jest potrzebny, chyba że do szybkiego farmu roślinek lub minerałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się z Tobą zgadzam. Do niczego potrzebny nie jest. Całą kasę wydawałem na gemy, enchanty i inne duperele żeby doboostowac sprzęt. Dla mnie mount 280% to cel końcowy, który osiągnę ale na końcu, na razie jak kupie PP za miesiąc może to muszę skompletować minimum 3/5 Merc Glad i całego Glad Seta za honor i jakieś tam inne pierdoły. Najbardziej podoba mi się to, że heroiki są od honored a nie revered, wreszcie ktoś pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś kiedyś [ z ] teamem lock / drood? Jeśli tak, to podzielcie się ze mną jak taki setup wygląda. Zastanawiam się cały czas a z taką propozycją mi mój team m8 wyleciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najbardziej podoba mi się to,

Dnia 24.11.2007 o 23:16, oOreVenOo napisał:

że heroiki są od honored a nie revered, wreszcie ktoś pomyślał.


Ja tej zmiany nie jestem w stanie zrozumieć, w ogóle mnie to nie rusza :/ Ale to pewnie takie przygotowanie pod WotLK, przed premierą drugiego dodatku jeszcze wiele rzeczy znerfią, po to aby były mniej czasochłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 23:57, Sth`Devilish napisał:

Ja tej zmiany nie jestem w stanie zrozumieć, w ogóle mnie to nie rusza :/ Ale to pewnie takie
przygotowanie pod WotLK, przed premierą drugiego dodatku jeszcze wiele rzeczy znerfią, po to
aby były mniej czasochłonne.

Alty + heroic daily! Jakbym miał kolejnemu altowi nabijać revered to bym sobie odpuścił. Cenarion Expedition czy Keepers of Time idzie banalnie, ale Lower City... Kiedyś można było to niby tłumaczyć, że zdobywałeś doświadczenie, gear, i takie tam, ale z czasem coraz ciężej o grupe do normalnych instancji, by sensownie nabić repę, a w dobrych rękach i zielaki wystarczą - a co bardziej nierówne heroixy zostały zrównane do odpowiedniego poziomu ( kochane Infinity Slayery i ich headshoty za 10k przed nerfami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 23:16, oOreVenOo napisał:

Tutaj się z Tobą zgadzam. Do niczego potrzebny nie jest. Całą kasę wydawałem na gemy, enchanty
i inne duperele żeby doboostowac sprzęt.


A po co komu te duperele zaraz na początku 70lv? 2-3k to spokojnie każdy nawet casual player uzbiera, a reszta to kwestia około tygodnia, dwóch farmowania (zależy jaki kto szybki). Za to ile później czasu zaoszczędzisz. Nie mówiąc już o tym, że późniejsze farmowanie kasy na te pierdoły pokroju enchantów i gemów idzie o niebo szybciej.
No i zaraz na początku TBC to była jeszcze satysfakcja, że masz coś czego nie mają inni, teraz epic mount to już żaden bajer, tylko codzienność ;)

A to honored na heroici to imho dobry pomysł. Nawet w obecnej sytuacji (bo kiedy to wszystko było wymagane do zdobycia kluczy do dalszej gry, to w ogóle szlag trafiał człowieka, gdy miał już wszędzie exalted i generalnie rzygał takim tempest keep czy coilfang, a dalej musiał tam chodzić, żeby pomóc innym z gildii, bo inaczej nie miałby z kim grać). Jak słusznie zauważył KaPe Blizz chyba w końcu myśli o altach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Sam pamiętam ile razy pomagałem ludziom nabić repa na normalach, byle tylko mogli w stanie chodzić na heroici. A teraz w ogóle tego nie trzeba, bo honored nabija się w czasie levelowania z chodzenia do normali i questów. To duże ułatwienie, tylko szkoda trochę tego czasu, który się spędziło bijąc reputację na normalach ;)

BTW: Ostatnio widuję, że engineering stał się popularny jak nigdy. Teraz masa ludzi chce mieć maszynę latającą i te gogle :) (chociaż z nimi to różnie, bo akurat te dla mojej klasy byłyby niezbyt przydatne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się