Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 21:35, Michal256 napisał:

Tak patrze na formułki na WoWWiki i wyglądają one trochę inaczej niż to co tu napisałeś (sam
jestem zaskoczony tym co tam jest napisane).
http://www.wowwiki.com/Formulas:Plus_damage_and_Plus_healing
http://www.wowwiki.com/Spell_damage_coefficient


Chyba prawidłowo tam to opisali, nie wiedziałem że w TBC wprowadzono zmiany (a przynajmniej nie przypominam sobie), ale najwyraźniej tak. W sumie troszkę to dziwne jest, bo jakoś nie znam zaklęcia, które rzucałoby się 7 sekund :) W każdym bądź razie, widzę to w samych superlatywach - jest lepiej niż myślałem o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 10:46, borcio234 napisał:

mam pytanie.

jak mogę pożyczyc golda z banku gildii??

Wyprosić u szefa odpowiednie zezwolenie, to on ustala, według rangi, dzienny limit złota, który możesz sobie pobrać, czy to do kieszeni, czy na naprawy u vendorów. Domyślnie 0 dla < Guild Master.
Podobnie limit itemów, z tym, że tam określa się ilość stacków na dzień - co jest totalnym kretynizmem, bo przez to ktoś mógłby zawinąć np. 250 Mark of the Illidari jak tylko dałbym uprawnienia do wzięcia choćby 1 itemku. Item itemowi nierówny, a uprawnienia tego nie rozróżniają.
Ogólnie system jest dość prymitywny i niewygodny, no chyba, że ktoś zrobi 50 różnych rang, by w miare dokładnie kontrolować, co kto będzie mógł z banku wyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy podkręce procesor, WoW się wyłącza w czasie gry i wyskakuje błąd z common.mpq, może ktoś miał to samo i wie, co zrobić aby to ominąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 18:39, Midnajt06 napisał:

Witam, nabyłem podstawową wersje wowa, bez dodatków. Możecie mi powiedzieć jak stworzyć konto
na tym ,,pierwszym darmowym'''' kluczu??


Wpisz sobie w google "wow teaser", powinno wyskoczyć na pierwszej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zadam pytanie wałkowane pewnie tysiące razy :)
Zamierzam kupic sobie WoW-a na święta w końcu trzeba coś robic :)
No i mam pytanie jak kupuje grę to mam 30 dni gry normalnie za to że kupiłem grę prawda ?
No i jeszcze jedno pytanie jak kupie WoWa i dodatek to dostaje drugie 30 dni grania ?
Podsumowując kupuje WoW-a i dodatek do niego i nie muszę płacic abonamentu przez 60 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 19:59, przemas15 napisał:

Z chęciom bym pograł w ''World of Warcraft'' tylko że kolega mi żle przepalił płytę

Kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz WoWa masz 30 dni grania, potem pre paid.
Kupujesz WoW + TBC i masz 30 dnia grania, potem pre paid. TBC nie ma darmowych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:00, graczomaniak napisał:

Kupujesz WoWa masz 30 dni grania, potem pre paid.
Kupujesz WoW + TBC i masz 30 dnia grania, potem pre paid. TBC nie ma darmowych dni.

Aha więc to tak działa ........
Eh szkoda że nie ma kolejnych darmowych dni ale cóż zrobic .........
Dzięki za info i tak chyba kupie bo gram na trialu i wciągac mnie zaczyna ta gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 20:11, Wladyslaw666 napisał:

Aha więc to tak działa ........
Eh szkoda że nie ma kolejnych darmowych dni ale cóż zrobic .........
Dzięki za info i tak chyba kupie bo gram na trialu i wciągac mnie zaczyna ta gra :)


Nie ! Nie wiesz, w co się pakujesz ! :D Ja dzisiaj zacząłem grać na Darkspearze i tak mnie pochłonęło granie, że aż klawisz A na klawce mi się zepsuł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 19:59, Wladyslaw666 napisał:

Witam
Zadam pytanie wałkowane pewnie tysiące razy :)
Zamierzam kupic sobie WoW-a na święta w końcu trzeba coś robic :)
No i mam pytanie jak kupuje grę to mam 30 dni gry normalnie za to że kupiłem grę prawda ?
No i jeszcze jedno pytanie jak kupie WoWa i dodatek to dostaje drugie 30 dni grania ?
Podsumowując kupuje WoW-a i dodatek do niego i nie muszę płacic abonamentu przez 60 dni ?


Tak jak napisał graczo wow +tbc = 30dni. Aleeeeee.... teraz wow w empikach sprzedawany jest następująco WoW+TBC + 2 x 10day trial + 1 x 14day trial. Robisz konto na 14day trialu potem dodajesz klucze z WoW i TBC . Postacie z twojego innego konta przepadną ale tak masz 44dni grania za free. Ja tak zrobiłem i aktualnie moje konto ma ważność do 4stycznia. Dobra ide expić , mojego Huntera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Van Clyef?? Mam go zabić, a przy queście z eskortą Traitora komp mi się zresetował. Potem jak włączyłem okazało się, że głupi traitor sam doszedł, bez żadnej pomocy. I teraz nie wiem, gdzie powinienem się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych fanów WoW''a. ;)

Slyszalem, ze blizz wprowadzil patch, ktory przyspiesza wbicie 60 lvl, prawda to? ;] Pytam, poniewaz rozwazam powrot do gry. ;)) (mam nadzieje, ze nie skasowali mojego rogue ;D)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się