Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 02:26, Sth`Devilish napisał:

Jeśli zniszczysz przedmiot, to odzyskać go możesz za darmo, bez płacenia goldem. Z tym, że
można tak zrobić chyba tylko raz albo dwa (nie pamiętam dokładnie, dawno pytałem o to GMa).


Może ja swoje sprzedałem i dlatego chcieli kasę... Tak, to chyba bardziej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 02:26, Sth`Devilish napisał:

Jeśli zniszczysz przedmiot, to odzyskać go możesz za darmo, bez płacenia goldem. Z tym, że
można tak zrobić chyba tylko raz albo dwa (nie pamiętam dokładnie, dawno pytałem o to GMa).


Tak, to wiem. Tylko że jak ktoś usunie wszystkie przedmioty to sprawa może wyglądać trochę inaczej (chociaż IMO powinni oddawać przedmioty bez dodatkowych opłat).

No i nie tylko raz, lub dwa - generalnie raz na jakiś czas :) W WoWie wszystko ma swój cooldown :) To samo tyczy się odzyskiwania skasowanej postaci. Ten cooldown to chyba 6 miesięcy, ale nie gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 02:49, Michal256 napisał:

Tak, to wiem. Tylko że jak ktoś usunie wszystkie przedmioty to sprawa może wyglądać trochę
inaczej (chociaż IMO powinni oddawać przedmioty bez dodatkowych opłat).


Może wyglądać trochę inaczej jeśli dotyczy to kradzieży konta, a nie jakiegoś psikusa małolata w WoW :) A ta opłata - jak już wspominał GanD - dotyczy przedmiotów, które odsprzedało się do vendora (sam tak robię przy ewentualnej kasacji postaci, sprzedaje co się da i wysyłam wszystko do bank-slave''a :)), więc to całkowicie zrozumiałe (to i tak zapewne są psie pieniądze).

Dnia 04.12.2007 o 02:49, Michal256 napisał:

No i nie tylko raz, lub dwa - generalnie raz na jakiś czas :) W WoWie wszystko ma swój cooldown
:) To samo tyczy się odzyskiwania skasowanej postaci. Ten cooldown to chyba 6 miesięcy, ale
nie gwarantuje.


No myślę :) Inaczej byłoby troszkę bez sensu. Za to o CD na odzyskiwanie postaci to pierwszy słyszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 10:07, Kamil.sk napisał:

Witam jak zrobic z wersji 2.3.0 na wersje 2.2.3 ??

Prosze o pomoc

Reinstalka i patchowanie do 2.2.3 ...
Nie żeby było to potrzebne na globalu, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 04:58, Sth`Devilish napisał:

A ta opłata - jak już wspominał GanD - dotyczy przedmiotów, które odsprzedało się
do vendora (sam tak robię przy ewentualnej kasacji postaci, sprzedaje co się da i wysyłam wszystko
do bank-slave''a :)), więc to całkowicie zrozumiałe (to i tak zapewne są psie pieniądze).


Ja sprzedawałem tier2, trinket z ZG (chyba był najwięcej warty;), Benediction (kto w obecnych czasach jeszcze pamięta o tej latarni, to był chyba najbardziej rozpoznawalny item z podstawki i może jeszcze destroyer of the worlds z ZG, ehh wspomnienia:) i jakieś tam pomniejsze tier 1 i pierdoły z AQ, w sumie wyszło tego około 130g, więc i tak grosze, a kasę jak sobie przypominam (a właściwie spytałem kolegę), wysłałem do banku gidli, a potem znowu wziąłem kasę na ten sprzęt właśnie z banku gildii. A tak wszystko było po to, żeby już więcej do gry nie wrócić i oczywiście... nie udało się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:23, GanD napisał:

A tak wszystko było po to, żeby już więcej do gry nie wrócić i oczywiście... nie udało się ;)


W tym samym celu skasowałem swoją postać. Niestety wczoraj się dowiedziałem, że nie jest to ostateczna śmierć dla postaci ;) Jutro idę po pre-paid :/
Btw. nie wiecie czy w media-markt pre-paidy są w cenie niższej niż 109 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 14:45, Astropath napisał:

Btw. nie wiecie czy w media-markt pre-paidy są w cenie niższej niż 109 zł?

Empik ma droższe, więc wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 10:11, KaPe napisał:

> Witam jak zrobic z wersji 2.3.0 na wersje 2.2.3 ??
>
> Prosze o pomoc
Reinstalka i patchowanie do 2.2.3 ...
Nie żeby było to potrzebne na globalu, hm?

coś mi mówi że kolega nie niejest do końca legalny po prostu... ;) bo niby bo jakiego na globie ten stary patch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zanosi się na wycofanie abonamentu za Wow''a ? bo chętnie bym kupił, ale to płacenie co miesiąc mnie odstrasza.
Nie wiem czy w dobrym temacie zapytałem, ale to jest chyba ogólny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 14:45, Astropath napisał:

> A tak wszystko było po to, żeby już więcej do gry nie wrócić i oczywiście... nie udało
się ;)

W tym samym celu skasowałem swoją postać. Niestety wczoraj się dowiedziałem, że nie jest to
ostateczna śmierć dla postaci ;) Jutro idę po pre-paid :/
Btw. nie wiecie czy w media-markt pre-paidy są w cenie niższej niż 109 zł?


w Empiku PP kosztuje 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 14:45, Astropath napisał:

W tym samym celu skasowałem swoją postać. Niestety wczoraj się dowiedziałem, że nie jest to
ostateczna śmierć dla postaci ;)


Czuje się odpowiedzialny za twój powrót do nałogu xD Ja dlatego nawet nie kasowałem swoich postaci, bo potem tylko wynikają z tego problemy - a odchodziłem już dwa razy (i oczywiście wracałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze zastanawia czemu ludzie `kończą z wowem`, `uciekają`, `kasują postacie` i cholera jeszcze wie.
Nie można po prostu po ludzku przestać grac bez konsekwencji? :)
Niepotrzebna telenowela się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:25, Selv napisał:

Mnie zawsze zastanawia czemu ludzie `kończą z wowem`, `uciekają`, `kasują postacie` i cholera
jeszcze wie.
Nie można po prostu po ludzku przestać grac bez konsekwencji? :)
Niepotrzebna telenowela się robi ;)

Bo usunięcie postaci to takie dodatkowe "zabezpieczenie" żeby jeśli nadejdzie chwila grozy przyopmnieć sobie "cholera, skasowałem postać a teraz od nowa trzeba będzie latać za exp- nię chcę mił się", niestety/stety zwykle nie pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się