Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 19:05, Astropath napisał:

Możecie podać namiary na dobrą stronę ze stasusami serwerów WoW? Kiedyś miałem taką bogatą
z liczbą graczy po stronie hordy/sojuszu, z liczbą graczy grających poszczególnymi rasami i
klasami postaci + przekrój poziomów na serwerze? Nie mogę jej w tej chwili znaleźć :/


http://www.warcraftrealms.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:19, SoieR napisał:

no jakto, grasz w wowa i nie wiesz...???


No żebyś Ty był taki wszechwiedzący, co najmniej nowy status powinni zrobić for you. :* :P

@TigerXP

Z tego co wiem właśnie blinkiem podczas stuna woja udało mi się uniknąć śmierci, wiesz taki wojak + Gorehowl i odpowiedni build miażdży maga. Nie pamiętam jak było z rogalem, chyba też dało się uciec ale głowy uciąć nie dam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zamierzam sobie w najbliższym czasie zakupić WoWa, bo trial mnie zauroczył :). I w związku z tym mam dwa(na razie :P) drobne pytanka. Mianowicie:
Jaka jest największa polska strona/forum o WoWie? Bo chodziłem po wielu sitach, ale każdy był jakiś taki... niekompletny. A jakichś tam większych for też nie mogłem znaleść.
Czy jest jakikolwiek sens kupować na początku mojej przygody z grą samą tylko podstawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak żeby wejść na tereny dodatku (Outland) musisz wbić minimum 58 lvl. Oczywiście możesz się tam dostać nawet na 1 lvlu ale tak czy siak moby są od 58 więc nic Ci to nie da, więc możesz bez problemu kupić najpierw podstawkę, zobaczysz co i jak a jak się spodoba w co nie wątpię to kupisz dodatek. Jeżeli chodzi o forum WoWa to polecam Ci to, a dokładnie ten temat bo forum nie o wowie. Ale masz tu masę ludu na poziomie i z sporym doświadczeniem zawsze ktoś Ci pomoże. Natomiast sity o WoWie to: www.wowhead.com, www.wowwiki.com, www.wow-europe.com oraz http://wow.battlenet.pl. Tyle, że forum na tej polskiej stronie to porażka, masa trolli i braku kultury, strona sama w sobie taka se*. Jeżeli chcesz stronę z ogółem informacji ale w jako takiej oprawie i całkiem nieźle wszystko opisane to polecam Ci oficjalną EU stronę wowa, która Ci już wcześniej napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:33, Sad Statue napisał:

Czy jest jakikolwiek sens kupować na początku mojej przygody z grą samą tylko podstawkę?


Tylko jeżeli żal ci tych 50 zł na dodatek i nie chcesz ryzykować zakupu, no i pod warunkiem że nie korci ciebie aby zacząć grę postacią rasy Draenei lub Krwawy Elf (dostępne tylko w TBC) :) Co do forów, to niestety mogę ci polecić tylko ten temat na tym forum oraz fora oficjalne (obcojęzyczne), reszta to tak jak reVen wspomniał, przytułki dla trolli forumowych i dzieci neo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:28, oOreVenOo napisał:

> no jakto, grasz w wowa i nie wiesz...???

No żebyś Ty był taki wszechwiedzący, co najmniej nowy status powinni zrobić for you. :* :P

oh, dziękuję że o mnie pomyślałeś... ;)

Dnia 05.12.2007 o 19:28, oOreVenOo napisał:

@TigerXP

wolno zapytać gdzie kolega gra (jaki serv)? jęśli nie chcesz nie odpowiadaj ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:06, SoieR napisał:

oh, dziękuję że o mnie pomyślałeś... ;)


Luzik...:P

@Sth''Devilish

Cena WoWa + dodatek w empiku to bodajże 199zł więc to nie jest jakaś mała kasa, jak dla mnie najpierw podstawka a jak się spodoba/wbije 58lvl to się kupi dodatek. Takie moje zdanie i myślę, że pomysł nie głupi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.... mianowicie... Miałem zainstalowanego WoW''a grałem pierwsze 30dni za free... Skończyło się co dobre... i tu własnie problem... przy zakladaniu konta podawałem nr karty płatniczej i powinno mi chyba ściągnać 13 euro? I jeszcze jedno... przez przypadek włączyłem próbnego triala TBC.... moge powrócić moje konto do podstawowego WoW''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:28, oOreVenOo napisał:

> oh, dziękuję że o mnie pomyślałeś... ;)

Luzik...:P

@Sth''Devilish

Cena WoWa + dodatek w empiku to bodajże 199zł więc to nie jest jakaś mała kasa,


199 zł :O . Jeszcze mi powiedz że ktoś to kupuje jak np. w sklepie gram.pl zabulisz jakieś 140 zł z przesyłką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:41, grallanonim napisał:

> > oh, dziękuję że o mnie pomyślałeś... ;)
>
> Luzik...:P
>
> @Sth''Devilish
>
> Cena WoWa + dodatek w empiku to bodajże 199zł więc to nie jest jakaś mała kasa,

199 zł :O . Jeszcze mi powiedz że ktoś to kupuje

tak ktos to kupuje ;)
>jak np. w sklepie gram.pl zabulisz jakieś

Dnia 05.12.2007 o 20:41, grallanonim napisał:

140 zł z przesyłką .

iii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:35, Wojtasss napisał:

Mam pytanie.... mianowicie... Miałem zainstalowanego WoW''a grałem pierwsze 30dni za free...
Skończyło się co dobre... i tu własnie problem... przy zakladaniu konta podawałem nr karty
płatniczej i powinno mi chyba ściągnać 13 euro? I jeszcze jedno... przez przypadek włączyłem
próbnego triala TBC.... moge powrócić moje konto do podstawowego WoW''a?

jak włączysz triala tbc to musisz mieć tbc zainstalowane żeby móc grać, a jak nie masz to musisz chyba czekać aż się skończy (po 10 dniach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:41, grallanonim napisał:

199 zł :O . Jeszcze mi powiedz że ktoś to kupuje jak np. w sklepie gram.pl zabulisz jakieś
140 zł z przesyłką .


na gram.pl WoW jest w cenie 60zł + przesyłka wyjdzie Cię z 75zł, podobnie może być na allegro.pl, różnica max 5zł więc żadne pieniądze. Następnie tak jak Ci mówię kup na razie samego WoWa, załóż konto na triala, przekształć je z triala do pełnego konta dzięki Cd-keyowi, którego nabędziesz wraz z WoWem i grasz przez 30 dni. Spodoba Ci się to kupujesz pre paida, wbijesz 58 lvl to kupujesz TBC i włazisz na Outland. Nie musisz się śpieszyć, ja bym osobiście coś takiego polecał, co Ty zrobisz to Twoja sprawa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:35, Wojtasss napisał:

przy zakladaniu konta podawałem nr karty
płatniczej i powinno mi chyba ściągnać 13 euro?


Ściągnie za miesiąc, jak już skończy się darmowy miesiąc dodawany do gry :)

Dnia 05.12.2007 o 20:35, Wojtasss napisał:

I jeszcze jedno... przez przypadek włączyłem
próbnego triala TBC.... moge powrócić moje konto do podstawowego WoW''a?


Nie. Musisz zainstalować TBC (nieważne czy będzie to trial czy wersja pudełkowa), inaczej nie pograsz do momentu zakończenia się okresu trialowego. Swoją drogą, po co ci to było skoro przed 58 lvlem nie ma czego szukać w Outlandzie... No chyba, że chciałeś wypróbować nowe rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 21:08, SoieR napisał:

> > Cena WoWa + dodatek w empiku to bodajże 199zł więc to nie jest jakaś mała kasa,
> 199 zł :O . Jeszcze mi powiedz że ktoś to kupuje
tak ktos to kupuje ;)


Nikt nie kupuje, inaczej jest frajerem bo płaci 199 zł za coś co kosztuje 150 :) I tyle właśnie kosztuje taki zestaw w Empiku, nie wiem skąd reVen taką cenę wyczarował (tyle mogło kosztować po premierze TBC).

@ reVen - aleś się rozpędził z tymi poradami finansowymi, haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 21:19, Sth`Devilish napisał:

> przy zakladaniu konta podawałem nr karty
> płatniczej i powinno mi chyba ściągnać 13 euro?

Ściągnie za miesiąc, jak już skończy się darmowy miesiąc dodawany do gry :)

> I jeszcze jedno... przez przypadek włączyłem
> próbnego triala TBC.... moge powrócić moje konto do podstawowego WoW''a?

Nie. Musisz zainstalować TBC (nieważne czy będzie to trial czy wersja pudełkowa), inaczej nie
pograsz do momentu zakończenia się okresu trialowego. Swoją drogą, po co ci to było skoro przed
58 lvlem nie ma czego szukać w Outlandzie... No chyba, że chciałeś wypróbować nowe rasy.



Właśnie o to chodzi.... 30dni free się skończyło... nr karty był podany... a tu nic! kasa nie została sciągnięta z konta bo patrzyłem na historie operacji... na stronie WoW''a w payment history nie ma takiej operacji... w ogóle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 21:46, Wojtasss napisał:

Właśnie o to chodzi.... 30dni free się skończyło... nr karty był podany... a tu nic! kasa nie
została sciągnięta z konta bo patrzyłem na historie operacji... na stronie WoW''a w payment
history nie ma takiej operacji... w ogóle!


A uaktywniłeś comiesięczną subskrypcję? Może była zatrzymana... Tak w ogóle, skoro w historii operacji nic nie ma, to w historii płatności na koncie w WoW także nic nie powinno widnieć i twój status konta powinien być oznaczony jako "Frozen" (zamrożone). Napisz jak u ciebie jest, łącznie z datami (a najlepiej porób screeny, oczywiście wymazując swoje dane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się