Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

No teraz kapuje... fakt nie dogadaliśmy sie ;D ty mówiłeś o L2 a ja o wow ^^

@Server
Rozmyślałem ostatnio nad polskim forum i serwie dla polaków, gra nie musi być i najlepiej jakby nie była tłumaczona, ale polski serv, zwłaszcza rp myślę że by się sprzydał imo(chociaż jeden na "próbe"). Fajnie byłoby sobie grac role po polsku ^^- zawsze coś nowego i innego ;). Jakby blizz ogarnął troszke miejsca na forum oficjalnym dla nas, też by źle się nie stało... dlaczego o tym mówie? bo ruski dostaną własne serwery i przetłumaczoną gre!!! a my co gorsi... wtf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:09, SoieR napisał:

@Server
Rozmyślałem ostatnio nad polskim forum i serwie dla polaków, gra nie musi być i najlepiej jakby nie była tłumaczona, ale polski serv, zwłaszcza rp myślę że by się sprzydał imo(chociaż jeden na "próbe"). Fajnie byłoby sobie grac role po polsku ^^- zawsze coś nowego i innego ;). Jakby blizz ogarnął troszke miejsca na forum oficjalnym dla nas, też by źle się nie stało... dlaczego o tym mówie? bo ruski dostaną własne serwery i przetłumaczoną gre!!! a my co gorsi... wtf!


Co do forum.. To nie wiem.. ale to chyba by starczyło ;) No chyba, że komuś NAPRAWDĘ się chce w to pieprzyć (mnie by się nie chciało xD)

Co zaś do serwera..
Kurczę no fajnie by było grać na serwerze 100% polskim ;) Nawet nie trzeba by gry tłumaczyć.. Ale pograć.. czemu nie :)
Sprawa do obgadania.. Ale chyba przez CDP a Blizzard -> w końcu to wydawca powinien o takie coś zabiegać (a może się mylę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kiedyś powierzchnie Rosji oraz liczbę mieszkańców tego kraju ? Jak tak to przyrównaj do Polski to zobaczysz czemu nie ma spolonizowanej wersji. Zresztą ile mieli byśmy tych polaków na serwerze ? Kto by przeszedł z serwera gdzie ma 70 lvl i full T5 tylko dlatego, że powstał polski serwer i będzie na nim masa trolli, dzieci neo oraz dyslektyków i cholera wie czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:18, oOreVenOo napisał:

Widziałeś kiedyś powierzchnie Rosji oraz liczbę mieszkańców tego kraju ? Jak tak to przyrównaj do Polski to zobaczysz czemu nie ma spolonizowanej wersji.


pomażyć zawsze wolno ^.^

>Zresztą ile mieli byśmy tych polaków na serwerze ? Kto by przeszedł z serwera gdzie ma 70 lvl i full T5 tylko dlatego, że powstał polski serwer i będzie na nim masa trolli, dzieci neo oraz dyslektyków i cholera wie czego ?

To może darmowe przenosiny postaci na serwer polski na starcie ^.^

Dobra kończę to S-F xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:18, oOreVenOo napisał:

Widziałeś kiedyś powierzchnie Rosji oraz liczbę mieszkańców tego kraju ? Jak tak to przyrównaj
do Polski to zobaczysz czemu nie ma spolonizowanej wersji. Zresztą ile mieli byśmy tych polaków
na serwerze ? Kto by przeszedł z serwera gdzie ma 70 lvl i full T5 tylko dlatego, że powstał
polski serwer i będzie na nim masa trolli, dzieci neo oraz dyslektyków i cholera wie czego
?

Akurat polonizacji gry bym wolał uniknąć- a i tak raczej z tym problemów nie będzie ;)... trole i inne gady są wszędzie... a od czego są gmi? jakby byli polakami i rozumieliby co pisze dany elikfent to najmniejszego problemu by nie było ---> report i wypiepszaj z serwera, przecież na na serv rp jest dodatkowy regulamin, jak się nie podobają "ograniczenia" to nie graj i tyle

...no dobra to bez sensu... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:12, Sth`Devilish napisał:

To ja pokażę kilka na poparcie mojej tezy (screeny niestety tylko z WMV, nie dysponuje odpowiednio
rozwiniętymi postaciami aby cokolwiek pokazywać) :) Odnośnie krasnoludów - widziałem je w różnych
tego typu grach i nadal uważam te z WoWa za ideał (szczególnie podoba mi się w WoWie ich poczucie
humoru oraz nieco karykaturalny wygląd).

Przewaga elfek w L2 to ewidetny i celowy sex appeal, żeby nie powiedzieć wręcz erotyzm ;) Fakt, że i w WoWie zbroje płytowe na kobitkach wiele wspólnego ze zbroją nie mają, a syndrom "stalowego bikini" jest też wszechobecny, to nie jest to nawet w połowie tak ewidentne - być może też przez fakt, że w zbroje więcej włożono detali niż w WoWie. Skriny mi się nie uchowały, zresztą, za wiele nie grałem na globalu, ale nawet na niskich poziomach załowałem, że priestessa z WoWa tak nie wygląda ;)
Inna sprawa, że wtedy mailboxy byłyby już kompletnie zajęte przed tańczące dla kasy elfki, a przeciętny poziom tych ras, i tak już niski, spadłby jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa addon wyświetlający pozostały czas buffów i hexów jakie działają na postać gracza? Chodzi o to by na ikonie danego czaru wyświetlał się czas w minutach/sekundach jaki pozostał do końca jego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 00:44, Astropath napisał:

Jak się nazywa addon wyświetlający pozostały czas buffów i hexów jakie działają na postać gracza?
Chodzi o to by na ikonie danego czaru wyświetlał się czas w minutach/sekundach jaki pozostał
do końca jego działania.


ustaw se w opcjach żeby ci pokazywało ile minut zostało do końca buffu/debuffu, a potem zassaj addonik telo''s buff timers, żeby oprócz minut widzieć też sekundy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 00:44, Astropath napisał:

Jak się nazywa addon wyświetlający pozostały czas buffów i hexów jakie działają na postać gracza?
Chodzi o to by na ikonie danego czaru wyświetlał się czas w minutach/sekundach jaki pozostał
do końca jego działania.


z tego co pamiętam to t o nie jest addon tylko sie w opcjach interfejsu to ustawia... ale głowy nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 00:44, Astropath napisał:

Jak się nazywa addon wyświetlający pozostały czas buffów i hexów jakie działają na postać gracza?
Chodzi o to by na ikonie danego czaru wyświetlał się czas w minutach/sekundach jaki pozostał
do końca jego działania.


Elkano''s Buffs Bar. Nie dam głowy czy dobrze napisałem, ale jakoś tak to się nazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Blizzard od następnego maintenance zwiększa wymóg pozwalający na zakup naramienników i bronii S3 - teraz oprócz Personal Rating, także i Team Rating musi być kolejno na 1850 i 2000 aby móc je zakupić. Pięknie nie? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:14, Sth`Devilish napisał:

Heh, Blizzard od następnego maintenance zwiększa wymóg pozwalający na zakup naramienników i
bronii S3 - teraz oprócz Personal Rating, także i Team Rating musi być kolejno na 1850 i 2000
aby móc je zakupić. Pięknie nie? -.-


ehhh to nieciekawie:/ teraz pozostaje tylko bg i honor nabijac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:14, Sth`Devilish napisał:

Heh, Blizzard od następnego maintenance zwiększa wymóg pozwalający na zakup naramienników i
bronii S3 - teraz oprócz Personal Rating, także i Team Rating musi być kolejno na 1850 i 2000
aby móc je zakupić. Pięknie nie? -.-

Jeśli nie wiesz dlaczego, to popytaj ludzi, jak to robili, że mając Team Rating 1200 mieli Personal Rating >1500. "Kreatywne wykorzystanie mechaniki" w stylu celowego przegrywania walk altami, dla obniżenia ratingi i łatwiejszych przeciwników, potem wygrywanie właściwymi postaciami przeciwko rywalom z 1200 rating. Oczywiście, że było to abuse i musieli się tym zająć, sposób prosty i oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wytłumacz mi dlaczego dotyczy to tylko tych dwóch typów przedmiotów. Troszkę to bez sensu, bo w takim razie nadal będą osoby w ten sposób zdobywające sprzęt :) Z tymi Ratingami, to nie chciałbym aby w którymś momencie przeobraziło się to w tak samą chorą rywalizację jak niegdyś z Honor Rating, gdzie tylko ci co mieli najwięcej czasu na grę mogli sobie pozwolić na zdobycie najlepszego sprzętu, nie zaś ci najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:28, Sth`Devilish napisał:

W takim razie wytłumacz mi dlaczego dotyczy to tylko tych dwóch typów przedmiotów. Troszkę
to bez sensu, bo w takim razie nadal będą osoby w ten sposób zdobywające sprzęt :) Z tymi Ratingami,
to nie chciałbym aby w którymś momencie przeobraziło się to w tak samą chorą rywalizację jak
niegdyś z Honor Rating, gdzie tylko ci co mieli najwięcej czasu na grę mogli sobie pozwolić
na zdobycie najlepszego sprzętu, nie zaś ci najlepsi.

Blizza pytaj, jak dla mnie Ratingi powinny być na cały 3 sezon, odpowiednio niższe dla reszty itemków. Nie wiem co to ma wspólnego z "najwięcej czasu na gre", wygranie 10 gier zajmuje (z grubsza)dobrym graczom tyle samo co kiepskim przegranie, a chyba wartoby nagradzać też tych, co grają nieco więcej niż godzine tygodniowo - bo w sumie, co im po tych itemach skoro nawet nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:50, Astropath napisał:

Dzięki. Zapomniałem, że to jest w opcjach (pokazuje od razu też sekundy).

sekundy pokazuje jak już minuty się skończą ;P możesz sobie tam jeszcze ustawić "target of target" i cast bar przeciwnika- baaardzo pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się