Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam takie pytanko czy jest mozliwe, aby 16 lvl miał juz niebieskie przedmioty i wypasione zielone bez pomocy innych wysokolevelowych postaci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:23, Szejku napisał:

Mam takie pytanko czy jest mozliwe, aby 16 lvl miał juz niebieskie przedmioty i wypasione zielone
bez pomocy innych wysokolevelowych postaci??

teoretycznie tak, bo wystarczy mieć szczęście, w praktyce nikt aż takiego szczęscia nie ma, ale np. naramienników choćby zielonych przez jeszcze kilkka lvli nie uświadczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:39, SoieR napisał:

> Mam takie pytanko czy jest mozliwe, aby 16 lvl miał juz niebieskie przedmioty i wypasione
zielone
> bez pomocy innych wysokolevelowych postaci??
teoretycznie tak, bo wystarczy mieć szczęście, w praktyce nikt aż takiego szczęscia nie ma,
ale np. naramienników choćby zielonych przez jeszcze kilkka lvli nie uświadczysz


Praktycznie też tak, ale odnosi się to tylko do zielaków. Jeżeli mamy kase ze sprzedaży zbierackich rzeczy to sobie kupimy zielaki na AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:49, Latniak napisał:

> > Mam takie pytanko czy jest mozliwe, aby 16 lvl miał juz niebieskie przedmioty i wypasione

> zielone
> > bez pomocy innych wysokolevelowych postaci??
> teoretycznie tak, bo wystarczy mieć szczęście, w praktyce nikt aż takiego szczęscia nie
ma,
> ale np. naramienników choćby zielonych przez jeszcze kilkka lvli nie uświadczysz

Praktycznie też tak, ale odnosi się to tylko do zielaków. Jeżeli mamy kase ze sprzedaży zbierackich
rzeczy to sobie kupimy zielaki na AH.

no w takim wypadu to tak, ale komu się to opłaca... ;) jeszcze na takim niskim lvlu, gdzie za 5lvli (dzień gry) będą już te itemki za "słabe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:52, SoieR napisał:

no w takim wypadu to tak, ale komu się to opłaca... ;) jeszcze na takim niskim lvlu, gdzie
za 5lvli (dzień gry) będą już te itemki za "słabe"

No to kupimy se nowe, na AH są takie na każdy level ;)
Moim lockiem kupowałem zielaki co level i kasy i tak miałem od cholery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:52, SoieR napisał:

no w takim wypadu to tak, ale komu się to opłaca... ;) jeszcze na takim niskim lvlu, gdzie
za 5lvli (dzień gry) będą już te itemki za "słabe"


Nikomu. Takie coś ma sens tylko w przypadku tzw twink altów (postaci wyłącznie do gry na BG), ale nie wiem czy taki proceder w WoWie nadal trwa (czytaj: robienie postaci lvl 19 i ani expa więcej, obładowanie jej najlepszymi i najdroższymi niebieskimi przedmiotami, do tego z najsilniejszymi enchantami). Z tego co sobie przypomina, to Blizzard wprowadził ograniczenia levelowe odnośnie enchantów, ale nie pamiętam czy były one na tyle wysokie, że zlikwidowały twinkowanie battlegroundów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:58, Sth`Devilish napisał:

Blizzard wprowadził ograniczenia levelowe odnośnie
enchantów, ale nie pamiętam czy były one na tyle wysokie, że zlikwidowały twinkowanie battlegroundów
:)


Wszystkei echanty <300lvl włącznie można użyć na każdej broni/zbroi, tej niskolevelowej też. Natomiast większość enchantów outlandowych ma ograniczenie levelowe (35 lvl, nie jestem pewien czy to itemlvl, czy normalny level od któego item jest używalny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma go już w ogóle. No, chyba, że liczyć 3 moje występy na BG 10-19lvl, w których w 2 występowały gildie 5x twinked rugue (włącznie z +15ag na obu broniach), a tej ostatniej 2x random 19lvl z 1k+hp i po stronie hordy lvl19 hunt z kapeluszem z łowienia ryb (+15sta bodajże)... Blizz totalnie skopał PvP niższego rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem ud lockiem to mi na 13 level w Ragefire Chasm bardzo ładny robe i cloak wypadł, spokojnie z tym da się do 20 chodzić (potem jest robe z Arugala w Shadowfang), tylko pytanie - po co? Teraz 20 level można zrobić w 2-3 dni gry typu "mam chwilkę to zrobie tego jednego questa, potem może jeszcze z pół godzinki pogram". Zdobycie 70 też nie zajmuje dużo czasu, max 10-12 dni played (nie wiem dokładnie, ja swojego robiłem 14 dni przed zmianami w xp).

Co do BG - może nie będę pisał o balansie, bo już sporo tego jest. Miło by było, gdyby w WoTLK doszedł jakiś większy BG niż AV, wiem że to ciężkie technicznie, ale łączenie serwerów na BG wyszłoby raczej na dobre. Może pole bitewne Nexus z Malygosem w roli głównej (powiedzmy 50 member z hordy i przymierza razem), IMO takie coś byłoby lepsze niż kolejny wielki raid dla ograniczonej społeczności. W końcu nie każdy battleground musi mieć coś wspólnego z PvP, a i zastosowanie znalazłyby siege weapons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem że pomysł mi się spodobał... ally+horda na mobki ^^ bez tłuczenia się wzajemnie, tyle że wtedy zrobiłby sie raczej taki raid tyle że horda i ally razem, chociaż jakby wprowadził elementy rywalizacji między nimi o to kto "lepiej to robi" czy coś takiego...- nie powiem mogłoby byc baaardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:02, dzordzi napisał:

Zdobycie 70 też nie zajmuje dużo czasu,
max 10-12 dni played (nie wiem dokładnie, ja swojego robiłem 14 dni przed zmianami w xp).


Na tym polu absolutnie nic się nie zmieniło i nie zmieni przynajmniej do momentu zapowiedzi trzeciego dodatku ;] Zmiany dotyczą tylko levelów 1-60 (questy), 20-60 (experience/lvl) i 30-60 (otrzymywany exp za walki).

Dnia 11.12.2007 o 21:02, dzordzi napisał:

Miło by było, gdyby w WoTLK
doszedł jakiś większy BG niż AV, wiem że to ciężkie technicznie, ale łączenie serwerów na BG
wyszłoby raczej na dobre.


Od dawna wiadomo już, że w WotLK po środku kontynentu będzie ogromna lokacja (która nie będzie zwykłym instance) typu battleground z maszynami oblężniczymi i specjalnymi zadaniami PvP :) Tutaj http://www.wowwiki.com/Lake_Wintergrasp i tu http://www.wowwiki.com/Siege_weapon możesz sobie poczytać takie wstępne info

EDIT: Kurde, co jest z tym patchem 2.3.2, już od 2 tygodni leży na PTR i nadal końca testów nie widać :/ Chciałbym jeszcze przed świętami mieć możliwość przetestowania 2.4 (liczę m.in. na premade'y, bo nie chce mi się levelować warriora na darmo, chce zobaczyć jak się nim gra :)) i dowiedzieć się na jakim gruncie stoimy :) Tymbardziej, że WotLK na pewno co raz bliżej (choć w sumie dziwne, że jeszcze żadnej bety nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że będzie taka kraina, ale ona będzie otwarta i non stop PvP więc to raczej zupełna przeciwność tego co ja sobie wyśniłem:)

Co do levelowania - chodzi mi o to, że już się zmieniło i to na moje oko znacznie, wiesz zawsze mi się wydawało, że aby zrobić 70 to trzeba także te 1-60, a jak napisałeś to jednak co nieco tam zmieniono.

Czy ja dobrze pamiętam, że na PTR można było kiedyś wejść z frozen o ile się miało postać na serwie? Jak to jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hłe hłe ^^ Po długiej przerwie wróciłem do WoWa. Oj miło było znowu wejść na BG i pokosić trochę. Jedyna wada... Coś kiepsko leci honor. 2h grania i dopiero 2k honoru. Cienko, dopiero mam 6k więc do 27k na staffa jeszcze droga daleka a szkoda. :/ Anyway wracam na BG a później spanko...xD Miłej nocki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 22:04, dzordzi napisał:

Czy ja dobrze pamiętam, że na PTR można było kiedyś wejść z frozen o ile się miało postać na
serwie? Jak to jest teraz?


Jedyny warunek pozwalający na grę na PTR, to posiadanie pełnego konta gry utworzonego przynajmniej miesiąc wstecz :) Konto nie musi być aktywne ani posiadać TBC (ale oczywiście trzeba je mieć aby móc przetestować content z niego).

@ reVen - bo w ostatnich patchach Blizzard kombinował z różnymi zmianami. Swoją drogą, czy to nie ty mówiłeś, że sprzęt z PvP zdobywa się w szybkim tempie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 23:08, Sth`Devilish napisał:

@ reVen - bo w ostatnich patchach Blizzard kombinował z różnymi zmianami. Swoją drogą, czy
to nie ty mówiłeś, że sprzęt z PvP zdobywa się w szybkim tempie? :)


I tak było i nawet jest pod warunkiem, iż mamy weekend. Inaczej kiepsko z tym. Gram od 3 godzin i dopiero wbiłem prawie 3k honoru. Anyway spadam już, dobranoc. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze muszę poczekać parę dni, wypłata z firmy no i przejdę sobie ładnie GWEN do końca ;)
Poza tym, jeszcze przekonać kobietę, że sobie kupi lepsza włócznie niż miała wydropić z Murmurka^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:36, SoieR napisał:

Powiem że pomysł mi się spodobał... ally+horda na mobki ^^ bez tłuczenia się wzajemnie, tyle
że wtedy zrobiłby sie raczej taki raid tyle że horda i ally razem, chociaż jakby wprowadził
elementy rywalizacji między nimi o to kto "lepiej to robi" czy coś takiego...- nie powiem mogłoby
byc baaardzo ciekawie.

To wtedy dostajemy rajd, ale "na wyścigi", więc za wiele to wspólnego z PvP nie ma, a jeszcze gorsze od normalnego, bo trzeba się spieszyć, nie można spokojnie zaczekać, bufnąć, dać ludziom "sikunde" po ubiciu bossa.
Wyścigi już są w Black Morass/Hyjalu i starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Blizard to banda kretynow, zablokowali mi konto z powodu wlasnej niekompetencji. Wyjechalem z Polski do Irlandii, tutaj zmienilem metode placenia z pre-paida na karte kredytowa, dostalem emaila od blizarda z kilkoma pytaniami, bo nie mogli sie nadziwic ze dlaczego ja mam w koncie polski adres a place karta z irlandii, to im odp na wszystkie pytania. Nie wiem czy to odczytali ale wchodze na konto i pisze ze moj czas sie skonczyl, jak gralem zaledwie tydzien od zaplaty. Wchodze na strone wow, na swoje konto i pisze ze zostalo zablokowane z powodu payment issue, i znowu zadaja mi te same pytania, to im odpowiedzalem drugi raz! Czekam juz tak 2 tygodnie, mam konto od 2 lat i wiem ze ta banda zlodzieji nie odda mi tego czasu gry za ktory zaplacilem, co gorsze nie wiem kiedy mi oddadza konto o ile wogole to zrobia. Nie rozumiem wogole jakim prawem oni cos takiego robia, ja zaplacilem, zmienilem dane w koncie na irlandie, odp na wszystkie smieszne pytania typu : jaki byl powod mojego wyjazdu? ( a co to ich obchodzi?!) poprostu brak slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się