Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 15:29, Ninger napisał:

"Otwórz się na dobroć i spróbuj zrozumieć jego ból" ;) W końcu świat bez Warcrafta to jak życie
bez nogi ;)


Powiedz to forsaken, oni na pewno Cię zrozumieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:40, oOreVenOo napisał:

Powiedzcie mi czy istnieje strona, na której jest spis gildii na danym serwerze ? I najlepiej
w czym one się specjalizują ?

czym się specjalizują to raczej nie, ale już spis gildii jest www.warcraftrealms.com tam bodajże jest to o co pytasz, tak apropo jaka jest najbardziej wiarygodna strona z tymi ststystykami? bo na tej stronce t nie wiem jak to konkretnie jest i wogóle to skąd oni biorą takie dane skoro nawet na stronie oficjalnej jest najwyzej czy serv jest full, normal czy low?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:40, oOreVenOo napisał:

Powiedzcie mi czy istnieje strona, na której jest spis gildii na danym serwerze ? I najlepiej
w czym one się specjalizują ?


Zwykle można takowe znaleźć w przyklejonych postach na forum, wraz z kontaktami, celami gildii i linkiem do strony www/forum gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostać się do Silverwing Hold???

Dotąd korzystałem z miejsca w Ironforge do brania udziału w bitwach, ale teraz chciałem wymienić zdobyte medale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, już się 25 nie moge doczekać i prezentu w postaci tego małego gnoma peta ;), widziałem już ktoś z tym biegał ale to chyba z zeszłego roku mu został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 02:16, SoieR napisał:

Nah, już się 25 nie moge doczekać i prezentu w postaci tego małego gnoma peta ;), widziałem
już ktoś z tym biegał ale to chyba z zeszłego roku mu został.


Jakiego gnoma-peta? :) Ja pamiętam jedynie maszynę goblinów zamieniającą graczy w gnomów w strojach mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 03:02, Sth`Devilish napisał:

> Nah, już się 25 nie moge doczekać i prezentu w postaci tego małego gnoma peta ;), widziałem

> już ktoś z tym biegał ale to chyba z zeszłego roku mu został.

Jakiego gnoma-peta? :) Ja pamiętam jedynie maszynę goblinów zamieniającą graczy w gnomów w
strojach mikołaja :)


Takie małe, zielone, ubrane jak wróżka, lata i tak.... jest gnomem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 03:02, Sth`Devilish napisał:

> Nah, już się 25 nie moge doczekać i prezentu w postaci tego małego gnoma peta ;), widziałem

> już ktoś z tym biegał ale to chyba z zeszłego roku mu został.

Jakiego gnoma-peta? :) Ja pamiętam jedynie maszynę goblinów zamieniającą graczy w gnomów w
strojach mikołaja :)

ano gnoma peta ;) jeszcze mniejszy od "normalnych" gnomów ;) są 2 wersje facet w zielonym ubraniu i kobitka w czerwonym, a roboty też chyba będą ;)
@Latniak
gnomy rządzą! horda dostaje gobliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 04:01, SoieR napisał:

ano gnoma peta ;) są 2 wersje facet w zielonym ubraniu i kobitka w czerwonym, a roboty też chyba będą ;)


To ty chyba mówisz nie o pecie, tylko o przemianie w gnoma przy pomocy specjalnej maszyny goblinów na zewnątrz miast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 05:13, Sth`Devilish napisał:

> ano gnoma peta ;) są 2 wersje facet w zielonym ubraniu i kobitka w czerwonym, a roboty
też chyba będą ;)

To ty chyba mówisz nie o pecie, tylko o przemianie w gnoma przy pomocy specjalnej maszyny goblinów
na zewnątrz miast :)

nie, o pecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pety, w jaki sposób są rozdawane? W sensie czy jeśli chcę skolekcjonować wszystkie (5 bodajże), czy będę zmuszony je odkupywać z AH, czy może jest ich nieograniczona ilość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 13:11, soulbaker napisał:

Siemanizacja. czy ktoś z Was wie jak sprawdzić ile graczy jest online na danym realmie. I jaki
ewentualnie Realm polecilibyście mi do gry?

Jeśli nie masz znajomego/kolego z którym być planował wspólną gre to graj gdziekolwiek ;)

@DragonLord
Pod choinką w dniu 25.12 będą czekały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,
Robie quest ,,fire harden mail" i muszę znaleźć potwora Roggug, czy jakoś tak, szukałem na różnych stronach informacji o nim, ale jedyne co się dowiedziałem to to, że jest gdzieś w the barrens, mógłby ktoś mi pomóc w poszukiwaniach :P? Pomocna byłaby mapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 13:48, Szympek napisał:

Mam pytanie,
Robie quest ,,fire harden mail" i muszę znaleźć potwora Roggug, czy jakoś tak, szukałem na
różnych stronach informacji o nim, ale jedyne co się dowiedziałem to to, że jest gdzieś w the
barrens, mógłby ktoś mi pomóc w poszukiwaniach :P? Pomocna byłaby mapka.


http://www.wowhead.com/?npc=6168

To oczywiście instancja Razorfen Kraul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 14:28, Szympek napisał:

A jak tam dojść :P?


...

Na samym dole mapy, po lewej stronie drogi masz obszar zwany Razorfen Kraul. Wchodzisz tam (oczywiście z brygadą śmiałków, bo sam sobie nie poradzisz) i jak już jesteś w środku to korzystasz z wcześniejszej mapy.

http://www.wowhead.com/?zone=17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się