Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2008 o 14:38, Lukas1992 napisał:

czy będą nowe zbroje w tym dodatku? nie chodzi mi o 3 sezon pvp


3 sezon już jest, co do 4 też pewnie będzie, a jeśli mowa o tierach to takie też na pewno się ukażą i miejmy nadzieję, będą wyglądały jeszcze lepiej niż niektóre T6;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 15:24, dzordzi napisał:

> czy będą nowe zbroje w tym dodatku? nie chodzi mi o 3 sezon pvp

3 sezon już jest, co do 4 też pewnie będzie, a jeśli mowa o tierach to takie też na pewno się
ukażą i miejmy nadzieję, będą wyglądały jeszcze lepiej niż niektóre T6;)

W TBC nowych tierow już nie będzie za to w Sunwell Plateau będzie coś na wzór zestawu zbroi w AQ40 tam był tzw. tier2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 18:24, pres1990 napisał:

W TBC nowych tierow już nie będzie za to w Sunwell Plateau będzie coś na wzór zestawu zbroi
w AQ40 tam był tzw. tier2,5


Mowa o WoTLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 20:01, Czedwik napisał:

W WotLK zapewne będzie Tier 7,8 i 9. Na rewolucję raczej się nie zapowiada, więc "system" pozostanie
ten sam.

albo mi sie coś przewidziało albo na jakimś forum już widziałem że ktoś napisał ze biega w t7 ( legendary) ale nie potępiać mnie bo to było dawno i nie za dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W legendary? Na jakimś privie. I mam nadzieję że dadzą też Dungeon set, bo tiery to beda tylko lvl 80, a Dungeon zdobywasz 75,76+... Może być dokładnie jak w Azeroth rare/epic... Powinni dać jakiś zestaw już w levelach, fajniej by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest 1 z rzeczy której w wow nie lubie, mianowicie: w kompletnym (czyt. jednolitym) "wdzianku" bieda się raz na hohoho - okazjonalnie- a tak to każda część z innej beczki jest i wygląda to wszystko imo nieciekawie. Wcześniej (podstawka) to chociaż tiert były kompletne, a teraz to dadzą 5 częći, więc nawet jak się ma te 5 częśći to i tak buty pasek itd. będą odstawały wizualnie od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie trochę głupie pytanko ;) Czy WoW jest w PL ? Na opakowaniu nie widziałem napisu "PL" ani nie widziałem żadnego screena po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 20:57, K9N Neo napisał:

Ja mam takie trochę głupie pytanko ;) Czy WoW jest w PL ? Na opakowaniu nie widziałem napisu
"PL" ani nie widziałem żadnego screena po polsku.


Na szczęcie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był złośliwy to bym powiedział że twój nick (a właściwie 3 oststnie litery) pasuje do twojego pytania jak ulał, ale nie jestem i nie powiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 20:57, K9N Neo napisał:

Ja mam takie trochę głupie pytanko ;) Czy WoW jest w PL ? Na opakowaniu nie widziałem napisu
"PL" ani nie widziałem żadnego screena po polsku.

kilka postów wyżej dopiero rozmawialismy o polskiej wersji niema ale nie wiem czy to dobrze czy źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 20:56, SoieR napisał:

I to jest 1 z rzeczy której w wow nie lubie, mianowicie: w kompletnym (czyt. jednolitym) "wdzianku"
bieda się raz na hohoho - okazjonalnie- a tak to każda część z innej beczki jest i wygląda
to wszystko imo nieciekawie. Wcześniej (podstawka) to chociaż tiert były kompletne, a teraz
to dadzą 5 częći, więc nawet jak się ma te 5 częśći to i tak buty pasek itd. będą odstawały
wizualnie od reszty.


Pleciesz bzdury, w każdej raid instancji są też dropy pasujące do tierów (mają ten sam skin). Inaczej sprawa wygląda z setami PvP - no ale jako, że większość jest w ciemnych kolorach, to też większość non-set itemków za PvP pasuje do reszty. Jedyna głupota moim zdaniem to to, że w Mount Hyjal dropią bronie wyglądem pasujące do... Tier5 (a MH to przecież jest już T6). No i jednak ja np wolałbym ujrzeć pełne sety (8 itemków) niż takie niepełne po 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 23:04, Sebat1 napisał:

Na stronie http://us.blizzard.com/blizzcast/archive/episode1.xml pojawił się wywiad z Jeffem
Kaplanem dotyczący World of Warcrafta z którego można dowiedzieć się kilku ciekawostek.

jakich ciekawostek, zwyczajne lanie wody ;)

@sth
jakie głupoty, jakie głupoty, popatrz na "ludzi" w sw czy orgimm ilu z nich wugląda "dobrze" ;) - a no właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 00:59, SoieR napisał:

@sth
jakie głupoty, jakie głupoty, popatrz na "ludzi" w sw czy orgimm ilu z nich wugląda "dobrze"
;) - a no właśnie...


To już ich problem, że nie umieją kompletować dropów tak aby pasowały do siebie wyglądem :) Zwróć też uwagę na to, że w grach typu MMO od zarania dziejów panuje reguła "statsy > wygląd", no i nie każdy jest na tym punkcie jakoś specjalnie przeczulony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem! ;) jak mam do wyboru dwa itemki i rożnia się dajmy na to 3pkt stam na korzysć "brzydszego" czy nie pasującego do reszty to... no w każdym razie 3pkt stam to nie tak dużo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 01:31, SoieR napisał:

Ja jestem! ;) jak mam do wyboru dwa itemki i rożnia się dajmy na to 3pkt stam na korzysć "brzydszego"
czy nie pasującego do reszty to... no w każdym razie 3pkt stam to nie tak dużo... ;)


No i ja także :) W sumie to Blizz trochę spaprał sprawę z wyglądem setów i bronii w TBC - większość jest przesadnie wybajerzona i niezbyt pasuje do samego charakteru danej klasy (mi np kompletnie nie podoba się połowa T4 i T5, a Dungeon Set 3 to w ogóle porażka na całego - w podstawce Dungeon Sety były śliczne, a tutaj wrzucili na szybko zrobione skiny, zerżnięte z T3 i dosyć ogołocone). Mam nadzieję, że w WotLK ulegnie to zmianie i nie ujrzymy już takich zbroji rodem z Power Rangersów i filmów S-F :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się