Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total Overdose - po angielsku i w atrakcyjnej cenie

30 postów w tym temacie

TAK, HUUURRRRAAA.
49,99 - a juz sie martwilem ze bede musial wydac stowke na te fajna gierke :)
:D :D :D :D :D :D

czy na ta wersje tez bedzie preorder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Jeszcze niedawno wahałem się nad kupnem tej gry... Teraz już nie mam wątpliwości- za taką cene kupuje na 100% !!! Dzięki CDP- wspaniała wiadomość! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowe pytanko czy pojdzie na gf 4 mx ?? :D (poniewaz wszyscy wiedza co to za "karta graficzna" ( o ile mozna to nazwac kartą...)) Bo raczej od tego zalezy moje kupno no bo nie kupie gry ktora sie u mnie nie uruchomi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie trawię takich ''chilloutowych'' gierek, typowo konsolowych lub wzorujących się (chociaż po części) na GTA3 i pochodnych, toteż nie kupię nawet za 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:50, Thorongil napisał:

Kompletnie nie trawię takich ''chilloutowych'' gierek, typowo konsolowych lub wzorujących się (chociaż po części) na GTA3
i pochodnych, toteż nie kupię nawet za 10 zł.


A ja myślę że przydałaby się gra która zdetronizowała by GTA a po dugie gdyby była jakaś gra lepsza od GTA to może Rockstar by się zmobilizował i ulepszył tą serię która stoi w miejscu (oprócz nowych miast, umiejętności, i innych dodatków ciągle są te same błędy i z każdą częścią przybywają nowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 19:00, Patryk R napisał:

A ja myślę że przydałaby się gra która zdetronizowała by GTA
a po dugie gdyby była jakaś gra lepsza od GTA to może Rockstar by się zmobilizował i ulepszył tą serię która stoi w miejscu
(oprócz nowych miast, umiejętności, i innych dodatków ciągle są te same błędy i z każdą częścią przybywają nowe)


Z dotychczasowych recenzji wynika, że Total Overdose wcale nie jest rewelacyjne, a to że nie lubię GTA3, VC i SA to już zupełnie inna sprawa. Ale chyba nigdy się nie dowiem, co ludzie w tych grach widzą. San Andreas to dla mnie góra 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować