Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do ekipy gram.pl

69 postów w tym temacie

Odpadam, nie interesuję się grafiką a zabawę z Photoshopem mam tylko dla własnych celów mangowych :) Dobre stanowisko dla osób lubiących się bawić ! :) Życzę kandydatowi/kandydatce dużo szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 17:01, kretu611 napisał:

wszystkie 4 grafiki maja dotyczyć 1 gry na 1 konsole ??


napisane jest, że reklamy 3 z 5 gier z listy oraz reklamy obu konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam doświadczenie (ponad 100 artykułów przetłumaczonych i do wglądu na stronie internetowej z podanym źródłem). jeśli oprócz felietonów, tłumaczycie newsy z innych stron z branży mogę pomóc i jestem chetny. wiecej info na mailu xzychux@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 16:56, wiktorcegla napisał:

@barth89: zawsze potrzebujemy dobrych ludzi do pisania tekstów. Masz jakieś doświadczenie?



Przepraszam, że się wtrącam, ale ja posiadam doświadczenie w pisaniu newsów dotyczących gier i nowinek technologicznych, na jednym z portali. Jak można się do was dostać? Jeśli istnieje taka możliwość proszę o informację,gdzie przesłać próbkę swojej "twórczości" oraz dokumenty aplikacyjne, tak aby ktoś chociaż się zainteresował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już zebrała się grupka obdarzonych talentem pisarzy i newsmanów. Szkoda, że wielu "doświadczonych" nie umie pisać po polsku, a poprawna interpunkcja to dla nich pojęcie abstrakcyjne. Tylko kto teraz wybierze bursztyn z tej całej kupy? Faktem jest, że pisać może każdy, ale już mało kto robi to naprawdę dobrze. Współczuję.

Gratuluję z kolei Wuwusia - obok Myszastego i Zaitsev to dla mnie ulubiony newsman (choć Myszę uwielbiam głównie ze względu na świetne felietony, mega brodę i włosy na klacie).

Co do samego newsa - mam nadzieję, że zaprezentujecie nam nową osobę, jestem ciekaw, na co go stać ;) Styl macie dość charakterystyczny, myślę, że sam mógłbym coś zdziałać, ale gram.pl to zbyt poważne miejsce na moje amatorskie wybryki. Miejsce zamieszkania też nie to... Ale korekta to już w sumie fajna opcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 16:45, vegost napisał:

Odpadam, nie interesuję się grafiką a zabawę z Photoshopem mam tylko dla własnych celów
mangowych :) Dobre stanowisko dla osób lubiących się bawić ! :) Życzę kandydatowi/kandydatce
dużo szczęścia :D


Chyba bardziej trzeba się znać w Corelu niż w PS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 17:18, LESZ3u napisał:

Widzę, że już zebrała się grupka obdarzonych talentem pisarzy i newsmanów. Szkoda, że
wielu "doświadczonych" nie umie pisać po polsku, a poprawna interpunkcja to dla nich
pojęcie abstrakcyjne.


No to akurat pasowali by do ekipy newsmanów gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 17:18, LESZ3u napisał:

Myszę uwielbiam głównie ze względu na świetne felietony, mega brodę i włosy na klacie).


Fuj !

@mronoth - a doświadczenie to co ? Każdy by się cieszył gdyby na CV było napisane że pracowałeś w ekipie gram.pl. A tak inny pracodawca patrzyłby na ciebie jak na noobka bo nie masz żadnego doświadczenia a pchasz się do wysokie półki. Poza tym, ty byś się nie nadał skoro już robisz byki w pierwszym zdaniu :)

@Mr_Terrorist - Może, dlatego nie dla mnie ta kiełbasa. Wolę photoshopa bo w nim jeszcze jakoś daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować