Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do ekipy gram.pl

69 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2011 o 17:46, Mr_Terrorist napisał:

Chyba bardziej trzeba się znać w Corelu niż w PS ;)

A skąd ten pomysł ? przynajmniej w tym wypadku to Corel( czy też illustrator ) jest plusem ale nie jest wymagany
To mimo wszystko grafika rastrowa na potrzeby internetu a nie do druku który wrecz wymaga wektorów.

A drugą sprawą jest to że nie znam grafika ktory pracując w pakiecie adobe nie znał też w stopniu zaawansowanym Illustratora bądź Corela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 16:56, wiktorcegla napisał:

@barth89: zawsze potrzebujemy dobrych ludzi do pisania tekstów. Masz jakieś doświadczenie?


A jak można skontaktować się w tym celu? Bo chętnie bym się zgłosił ze swoim bagażem. :P

Bo e-maila do redakcji albo nie dało się wysłać (jakiś błąd przy wysyłaniu na ten podany na głównej stronie gram w zakładce "redakcja", kiedyś tak było, nie wiem jak teraz), albo, jeśli już, to raczej z nikla nadzieja na jakąkolwiek odpowiedź czy w ogóle przeczytaniem tego, co sie wysyła przy tym zapewne zalewie nadsyłanych na ten adres wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie potrzeba wam jakiegoś człowieka z pomysłami na gry :D Aby tylko siedzieć i dostawać kasę :D Czasami żałuje, że nie potrafię fotograficznego szopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od biedy umiałbym to zrobić, ale:
a)nie mam 18 lat;
b)nadludzki wysiłek jest dla mnie nieludzki :);

Również wolałbym pisać teksty, jako takiego doświadczenia z branżą nie mam, ale swego czasu pisałem dobre opowiadania, nawet zająłem 3 miejsce w pewnym konkursie. :P Poza tym nie kaleczę zbytnio ojczystego języka, tak mi się przynajmniej zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pracę jako pismak to bardzo chętnie. Doświadczenie mam, obok Warszawy mieszkam, a już kiedyś wysyłałem na redakcyjnego maila pytania o robotę na którego de facto odpowiedzi nie uzyskałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze takie pytanie: a mianowicie czy mają to być po 4 reklamy w różnych rozmiarach do trzech gier i konsol (czyli w sumie 20 prac), czy po prostu 5 prac w wybranych rozmiarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 17:04, Laid_back napisał:

napisane jest, że reklamy 3 z 5 gier z listy oraz reklamy obu konsol

Jakie stawki/wynagrodzenie za dalszą współpracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 08:15, byverter napisał:

> napisane jest, że reklamy 3 z 5 gier z listy oraz reklamy obu konsol
Jakie stawki/wynagrodzenie za dalszą współpracę?


Takie rzeczy ustala się już z zainteresowanym, gdy jest jakiś obraz jego umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 09:17, Laid_back napisał:

Takie rzeczy ustala się już z zainteresowanym, gdy jest jakiś obraz jego umiejętności

Ehh... Bez sensu. To jest jakiś bardzo dziwny zwyczaj w Polsce. W takim razie jakie są widełki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 09:21, byverter napisał:

Ehh... Bez sensu. To jest jakiś bardzo dziwny zwyczaj w Polsce. W takim razie jakie są
widełki?


odpowiedź jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować