Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do ekipy gram.pl

69 postów w tym temacie

A macie moze zapotrzebowanie z branzy IT ?
np programista java, web developer, help desk albo tester ?
Bardzo bylbym zainteresowany odbyciem praktyk/stazu w waszej firmie gdyz jestem na ostatnim roku studiow kierunku Informatyka a brakuje mi jeszcze odpowiedniego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 09:28, graczun napisał:

A macie moze zapotrzebowanie z branzy IT ?
np programista java, web developer, help desk albo tester ?
Bardzo bylbym zainteresowany odbyciem praktyk/stazu w waszej firmie gdyz jestem na ostatnim
roku studiow kierunku Informatyka a brakuje mi jeszcze odpowiedniego doswiadczenia


podeślij CV na praca@gram.pl, napisz co potrafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 01:56, Dragon_Warrior napisał:

eh...
gdyby data pojawiła się wcześniej to nie śpieszyłbym się jak głupi i posiedział dłużej
niż 16 godzin nad tym...


To nie jest konkurs na najładniejszą kreację. Jedną z rozpatrywanych kwestii jest zdolność do przygotowania zleconych kreacji w krótkim czasie, tak by również nie schodziły poniżej pewnego poziomu dbałości o szczegóły.

W rzeczywistości nie ma możliwości dłubania nad tego typu rzeczami przez kilka dni. Dla jednego zestawu kreacji nie ma się zwykle więcej czasu jak kilka godzin - inaczej praca piętrzyłaby się strasznie. Rzecz jasna mamy dostęp do serwisów prasowych wydawców, co znacząco skraca czas poszukiwania materiałów, jednak nadal nie ma za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 15:22, mofftarkin napisał:

To nie jest konkurs na najładniejszą kreację. Jedną z rozpatrywanych kwestii jest zdolność
do przygotowania zleconych kreacji w krótkim czasie, tak by również nie schodziły poniżej
pewnego poziomu dbałości o szczegóły.

W rzeczywistości nie ma możliwości dłubania nad tego typu rzeczami przez kilka dni. Dla
jednego zestawu kreacji nie ma się zwykle więcej czasu jak kilka godzin - inaczej praca
piętrzyłaby się strasznie. Rzecz jasna mamy dostęp do serwisów prasowych wydawców, co
znacząco skraca czas poszukiwania materiałów, jednak nadal nie ma za dużo.


Niby racja choć przy terminie "na jutro" ma się jednak te kilkanaście godzin. To co podesłałem też zresztą było jednym ciągiem robione. Odrębną sprawą jest jeszcze różnica między ''konkursem'' a pracą gdzie w drugim przypadku mam świadomość tak obowiązku jak i celowości tego co robię ;)
W każdym razie mam nadzieję, że nie przekombinowałem zbytnio ze swoimi propozycjami.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować