Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekskluzywne gry i DLC sposobem Electronic Arts na promocję Origin

8 postów w tym temacie

Chwila, a czy czasem Origin nie miał być konkurencją dla Steama?

Poza tym - EA nie ma szans na pokonanie Steama. No, chyba że będą dodawać gry nie tylko ze swojego portfolio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, marzenia - dobra rzecz. Z tego co widziałem nie ma tam nic ciekawego(na razie bynajmniej). Aczkolwiek czasem trafi się jakaś promocja. Tak nabyłem BC2 Cyfrową Edycję Limitowaną za połowę ceny. Niby fajnie, tylko jedno ale: takie promocje są na Steamie(tak się chyba odmienia) co chwila...
A większość osób i tak kupi pudełkową wersję TOR-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wagę takiej gry MMO jak TOR (GB), to sądzę, że sprzedaż pudełkowa będzie wynosić przynajmniej 80%. A i ciekawe jak będą rozwijać tą platformę i jakie będą mieli promocje. Ciężko będą mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, aby Origin miał wygrać ze Steam''em to:
1. Musieliby zmienić aplikację, bo to co jest w tej chwili to po prostu śmiech na sali.
2. Zacząć wspierać niezależnych developerów (narzędzia itp. itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedne dzieci mają problem z zainstalowaniem i używaniem jednego programu więcej na komputerze.
Żeby Wam się nie zawiesił z powodu obciążenia jaki te programy (Steam/Origin) wywołują. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech poprawią tego Ordżyna. Kupiłem DeadSpace, pobrałem, a przy instalacji do wyboru tylko język *zonk* niemiecki lub francuski........ /*zonk*. Fajnie, że nigdzie wcześniej (przed zakupem i płatnością) nie ma o tym mowy ani możliwości wyboru jakiegokolwiek języka.
Generalnie nie wróże tej platformie długiego życia. Na drzewo z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować