Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Dead Island nagrodzony Złotymi Lwami na festiwalu w Cannes

19 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Nie. Nie tym. Ale bardzo ważnym dla branży reklamowej, czyli Cannes Lions International Festival of Creativity. Kontrowersyjny film reklamujący Dead Island zdobył tam jednego ze Złotych Lwów, ocierając się o Grand Prix.

Przeczytaj cały tekst "Trailer Dead Island nagrodzony Złotymi Lwami na festiwalu w Cannes" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 19:34, TheFlyingDutchman napisał:

I dobrze, trailerek bardzo fajny był i faktycznie wywołał spore poruszenie gdy się pojawił.
Oby gra sama w sobie dokonała tego samego :)


O tym samym pomyślałem, trailer bardzo fajny i oby gra była tak samo dobra jak on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 19:58, Muradin_07 napisał:

O tym samym pomyślałem, trailer bardzo fajny i oby gra była tak samo dobra jak on :)


Stawiam, ze bedzie nudny i powtarzalny sredniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to tez jest POLSKA gra, robiona przez Techland. I jak widać cieszy się większą popularnością niż wiedźmin. Ten filmik na YT obejrzało więcej osób niż Wiedźmin sprzedał kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 20:21, MacJak napisał:


Dobra, dobra... tylko to studio jest z Anglii i ma bardzo duże doświadczenie. Warto rzucić
okiem na dorobek ( http://www.axisanimation.com/index.php?id=87&loc=GAMES).


Wiem, wiem. Ale reklama mimo wszystko polskiej gry, nie? :) I zdaje się, że to głównie Szkoci, nie Angole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 20:30, Myszasty napisał:

Wiem, wiem. Ale reklama mimo wszystko polskiej gry, nie? :) I zdaje się, że to głównie
Szkoci, nie Angole. :)

Dokładnie, w końcu siedziba tej firmy mieści się w Glasgow.
Nic tylko pogratulować, zrobili świetny trailer który u ludzi wzbudził mieszane <kontrowersyjność tego trailera i przyciąga i odrzuca a to dobra cecha> uczucia a ilością wyświetleń którą osiągną mógł by konkurować z niejedną gwiazdą muzyki itp.
A taka kolej rzeczy to świetna sprawa jeżeli chodzi o rozgłos samej gry, szum medialny <nawet ten negatywny jak przy wulgarnych grach> i nie tylko, na rynku gier to taka woda na młyn.
A co tego iż niektórym wydaje się, że ta gra będzie "crapem" to pożyjecie, zobaczycie. Tylko skąd ten pesymizm, ja na razie nie osądzam za bardzo ale wierze przy tym w naszych rodaków i życzę im by ta gra była najlepszym przedstawicielem w swej dyscyplinie jaki do tej pory powstał.
Techland, dajcie czadu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 20:16, Kicek666-6 napisał:

Cóż, to tez jest POLSKA gra, robiona przez Techland. I jak widać cieszy się większą popularnością
niż wiedźmin. Ten filmik na YT obejrzało więcej osób niż Wiedźmin sprzedał kopii.



Słyszeliście recenzenci? Od dziś oceniamy gry według tego jak dużo osób obejrzy jej trailer. Czemu nikt na to nie wpadł? To prostsze niż pisanie recenzji czy nagrywanie videorecenzji :)

Tak na poważnie to moim zdaniem wyjdzie średniak, ale muszę oddać, że sam klimat trailera jak i muzyka w nim zawarta potrafiły mocno wgnieść w fotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 20:07, Krzycho napisał:

Pewnie będzie jak z Bulletstormem, niby takie ah oh super a wyjdzie średniak i nikt nie
kupi.

Metascore powyzej 82% (zaleznie od platformy) i ponad milion sprzedanych ... Zle nie jest jak na nowa marke .

Co do newsa to filmik na to zasluzyl . Czy i sama gra bedzie tak dobra ? narazie jest srednio z pokazanych materialow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasłużony oj zasłużony.
Od lat nie było tak dobrego trailera CGI, ogólny koncept "fabularny" filmiku + rewelacyjna muzyka i kapitalnie zastosowany motyw z wydarzeniami lecącymi od tyłu [backtracking], ogółem kawał świetnej roboty [mam zassany w hd na dysku, długo będę go pamiętał, takich perełek jest niewiele]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 21:43, marcin-malysza napisał:

> Wiem, wiem. Ale reklama mimo wszystko polskiej gry, nie? :) I zdaje się, że to głównie

> Szkoci, nie Angole. :)
Dokładnie, w końcu siedziba tej firmy mieści się w Glasgow.

Faktycznie, mój błąd. Przepraszam Szkotów, ale jak myślę o Wielkiej Brytanii, to automatycznie piszę Anglia. :)

Był w ogóle wcześniej jakiś filmik nawiązujący do gry, zyskujący nagrodę poza-branżową? Próbuję sięgnąć pamięcią, ale nic mi się nie przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no gratulacje Panowie za pomysl na miare takiej nagrody- co by nie mowic juz o nieco przeewoluowanych kryteriach oceny dodam tylko, ze perfekcyjnie wycelowali tym trailerem we wspolczesne gusta, serwujac przy okazji jakis bonusowy temat zastepczy, ktory prowokuje odzew. Ciekawa, choc dobrze juz znana forma autopromocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 20:55, mronoth napisał:

"nagrodzony Złotymi Lwami"
jednego dostal, nie wiecej


Nominalna nazwa festiwalu jest w liczbie mnogiej. I jakoś tak pojechałem... :P Bo faktycznie, sama nagroda, to lew, sztuk raz. I nawet nie cały, tylko sam łeb. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować