Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ArmA 3 z otwartą strukturą zadań - prawie jak sandbox

10 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2011 o 23:19, Capocrimini napisał:

No jedna misja patrolowa w drugiej armie to zdecydowanie za mało jak na tak świetny pomysł.

Dwie o ile pamiętam ;).
W sumie świetny pomysł, pozwala wczuć się w żołnierza anno domini 2011, tzn. zamiast walczyć z typowym przeciwnikiem, zajmujemy się pochowaną partyzantką... Gdy w Armie się coś działo, to raz na jakiś czas, ale gdy np. wpadliśmy w zasadzkę gra stawała się o wiele bardziej emocjonująca niż większość nowoczesnych shooterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Army.. Uwielbiam i je nienawidzę. Owszem, gra dostarczyła mi wielu emocji, których nigdzie nie znalazłbym, było wiele fajnych momentów, ale samej Army 2 nie ukończyłem.

Straciłem cierpliwość pod koniec gry. Różne są opinie, ale u mnie po wgraniu patchów i tak było pełno błędów, co nie pozwoliło mi ukończyć ostatnich misji! Ah ten Prizrak...

Nie wiem, jak Wam się wydaję, ale silnik tej gry sprawia wrażenie, jakby się kupy nie trzymał, a sama gra miałaby się zaraz rozpaść na części, a postać spać pod ziemię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ArmA to sieciówka i to z dobra zgraną ekipą. A misji sieciowych jest multum również bardzo rozbudowanych. Bardzo miło sobie taktycznie pograć w FPSa. Uwaga tylko dla ludzi z cierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie ruszałem singla w Armie 2 gdyż ta gra służy mi tylko do gry sieciowych coopów i innych trybów nastawionych na współpracę. Z ArmA 3 będzie podobnie, no chyba, że rzeczywiście single będzie wart włączenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 11:12, Henrar napisał:

Ah, ah, pojechał po konsolach i brać PCtowa się cieszy jak dzieci.

oj zabolalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Armie 2 singla tylko ruszyłem ale nawet nie skończyłem...ArmA to raczej gra do multi i to do coopa ze zgraną Ekipą...Polecam CFOG ale uwaga Team nie jest masówką tam symulacja jest na pierwszym miejscu i klimat, wiek 18+. Jak dostaniesz to giniesz w Rzeczywistości nie ma respownów tam też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować