Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Letnia promocja gier Electronic Arts w sklepie gram.pl!

77 postów w tym temacie

Ja pierdziu... Bullet-shit-storm nadal za 129.90?? Przecież to już od dawna jest do nabycia za 89.90 - a nawet taniej, więc kto się skusi na zakup tutaj?
EDIT
W sumie każdą z tych gier można już kupić taniej niż magiczne 129.90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i key do Bulletstorma jest za 39 zł a pudełkowa wersja kosztuje 87zł. Trochę dziwna ta promocja bo wszystkie te gry można kupić w okolicy 40 zł (key) i 90 zł (pudełkowa wersja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 09:48, Aragmor napisał:

Sprawdziłem i key do Bulletstorma jest za 39 zł a pudełkowa wersja kosztuje 87zł. Trochę
dziwna ta promocja bo wszystkie te gry można kupić w okolicy 40 zł (key) i 90 zł (pudełkowa
wersja).

Szkoda, że te keye z Allegro są nielegalne i po miesiącu usuną Ci tę grę z Origin...
Taki Crysis 2 + Shift 2 za 129 to jest w sumie niezła cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś kupowałem takie klucze na Allegro do Steam i do EADM i jakoś od roku nikt mi nic nie usunął. Tak BTW zastanawiam się nad packiem Bulletstorm + Shift 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 10:13, mw89info napisał:

Jakoś kupowałem takie klucze na Allegro do Steam i do EADM i jakoś od roku nikt mi nic
nie usunął.

Widać masz szczęście ja kupiłem dwa różne klucze i dwa razy mi je usunęli. To są klucze albo z generatorów, albo z innych regionów świata gdzie gry są tańsze. Tak czy siak większej różnicy niż przy ściąganiu z torrentów tutaj nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak kupujesz pudełkowe wersje tutaj, za jedną płacisz 65zł. ;) Więc w czym problem? Wiadomo, że keye są tańsze, ale obecnie nigdzie nie trafisz tych gier w premierowym wydaniu i niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Czytelnicy,

Za moment przestaniemy tolerować na forum zachęcanie do zamawiania nielegalnych kluczy do gier Electronic Arts czy innego wydawcy gier w Polsce. Radzę się opanować i nie namawiać do kupowania pirackich wersji gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 09:55, kryst90 napisał:

Tak samo byście mogli czasem obniżać ceny na konsole. Tyle po premierze a nadal za 189zł.

Oczywiście że możemy - przed tym jak dystrybutor obniży cenę swoich klientów. Ale wtedy za rok już nas nie znajdziecie w sieci, bo zwiniemy interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 10:14, player2 napisał:

haha czyli moge kupić powiedzmy shift 2 za 190 zł a crysis 2 nano edition dostane za
49 zł?


Nie. Wszystkie edycje są dostepne w promocji, ale na liście tych za 49,90zł nie ma tych, których cena sugerowana dystrybutora przekracza standardowe 229,90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 10:23, Moooras napisał:

Bardziej sie opyla poczekać aż te tytuły wylądują w EA Classics (co najwyraźniej niedługo
ma nastąpić)


Cykl przechodzenia tytułów do Classics w zależności od wydawcy światowego to zazwyczaj 6-12 miesięcy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 10:19, Major_Doktor_Upiorna napisał:

Szanowni Czytelnicy,

Za moment przestaniemy tolerować na forum zachęcanie do zamawiania nielegalnych kluczy
do gier Electronic Arts czy innego wydawcy gier w Polsce. Radzę się opanować i nie namawiać
do kupowania pirackich wersji gier.

A kto kogo zachęca do kupowania pirackich gier.

To że kupie klucz na allgero czy [m]l czy Bóg dobry wie gdzie z legalnego źródla (scan zdrapki itd - paragon) za połowę lub mniej ceny to piractwo ?
Od jakiegoś czasu przez eadm i obecnie origin czy steam tak kupuje gry bo wersje box za 130 zł + 22zł koszt wysyłki itd. jakoś mnie nie zachęcają do kupna.
I prosze nie generalizować że jak coś ktoś kupi na allego czy innym serwisie to pirat !
Sam kupiłem już ok 10 gier w dystrybucji elektroniczniej i nikt mnie nie banuje kasuje itd. ( rozumiem dziwne oferty po 20 zł itd, ale bez przesady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 10:19, Major_Doktor_Upiorna napisał:

Szanowni Czytelnicy,

Za moment przestaniemy tolerować na forum zachęcanie do zamawiania nielegalnych kluczy
do gier Electronic Arts czy innego wydawcy gier w Polsce. Radzę się opanować i nie namawiać
do kupowania pirackich wersji gier.

Nielegalnych ?
Większość jest z normalnych sklepów. Wszystkie klucze jakie kupiłem przeszły autoryzacje na stronie EA i od miesięcy spokojnie gram, nikt mi konta nie zawiesił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byverter wiesz, na Allegro trzeba umieć kupować. Kupuję od kilku lat i żaden klucz zarówno z EADM jak i Steam nie został usunięty. Mało tego, na Steamie korzystałem nawet z supportu na takim kluczu.

Major_Doktor_Upiorna ja bym tak więcej nie pisał, bo są serwisy, które sprzedają keye po prostu z wersji pudełkowych. Problem jest w tym jak z książkami kupowanymi np. w Carrefurze - są o wiele, wiele tańsze niż w księgarniach:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ksiegarze-chca-sztywnych-cen-ksiazek,1,4258595,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm? Nah, wracam do promocji na Steamie.

EDIT: Szczególnie jak jestem nazywany złodziejem, bo zdarza mi się kupić CD-Key z legalnego źródła po dużo niższej cenie. -30 points for Gryf... ekhm, for EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis aukcyjny nie koniecznie jest legalnym żródłem do nabycia kodów do gier. Proszę nie podawać nazw serwisów i miejsc, w którch takie klucze można nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować