Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy supertajny projekt Lionhead. I kilka kwiecistych zdań od Piotrusia

23 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Na wczorajszej, mającej miejsce w Barcelonie konferencji Gamelab, Peter Molyneux oświadczył, że jego studio Lionhead pracuje równolegle nad dwoma projektami: Fable: The Journey i czymś supertajnym.

Przeczytaj cały tekst "Nowy supertajny projekt Lionhead. I kilka kwiecistych zdań od Piotrusia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po premierze powie, że przeprasza bo gra dostała tylko 8 i jednak nie włożyli 100% siły w efekt końcowy który chcieli osiągnąć.

Zauważyliście że każdy wydawca pisze teraz ten sam marketingowy bełkot? Jakby z jednej książki do marketingu korzystali.

Natłotk słów typu " Jedyne w swoim rodzaju", "Niesamowite" "Pokażemy coś wspaniałego" ble bla blu bli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2011 o 10:44, wide napisał:

Zauważyliście że każdy wydawca pisze teraz ten sam marketingowy bełkot? Jakby z jednej
książki do marketingu korzystali.

Ja miałem okazję z Piotrusiem porozmawiać. Gościu się tym rzeczywiście tak jara, takiego poziomu nie da się chyba udawać. Poza tym w rozmowach "poza protokołem" bardzo rośnie mu natężenie "faków" w wypowiedziach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chcę stać się kluchą w twoim gardle."
Chcesz się stać czym??

Piotruś to wizjoner który niestety nie daje rady wprowadzić w życie wszystkich swoich pomysłów a na pewno ma ich jeszcze sporo. Lubi on przekoloryzować ale ja go nawet za to nie winię, dla każdego rodzica jego dziecko jest naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą: To będzie coś niesamowitego, coś, czego jeszcze nie widzieliście, najlepsza rzecz, od czasu wynalezienia krojonego pieczywa! Poobijacie sobie szczęki, gdy hukną o podłogę z zachwytu!

Po premierze: Nie winię zespołu, złożonego z wspaniałych ludzi. Winię siebie. Coś nie wyszło, przez co nasz produkt nie jest tak wyjątkowy, jak obiecywałem. Mogę tylko powiedzieć "przepraszam". W przyszłości takiego błędu nie popełnię, możecie mi wierzyć na słowo!

(mija kilka miesięcy...)

Nasza nowa gra będzie przełomem w historii rozrywki elektronicznej...

Ot, Piotruś Czarodziej w skrócie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ten ultrahipertajny projekt to B&W 3? :D:D

Co by o Peterze Molyneuxie nie mówić to jednak w moim rankingu on i Lionhead mają specjalne miejsce za Black and White 1&2 i pierwsze Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że On chce, on wie, ale On nie może... A szkoda, bo Fable miało naprawdę potencjał, by stać się czymś fajnym. Ale On cały czas jest marzycielem, bo wie że komputery/konsole na dzień dzisiejszy chamują to co chce zrobić. Jest świetny, ma bujną wyobraźnie, ale nie może tego zrobić przez technologię. I pewnie czeka na dzień, w którym ta technologia nadejdzie..
Szkoda, bo jego gry mają ogromny potencjał, a zostaje on uduszony przez technologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 11:38, Ezio napisał:

Najgorsze jest to, że On chce, on wie, ale On nie może... A szkoda, bo Fable miało naprawdę
potencjał, by stać się czymś fajnym. Ale On cały czas jest marzycielem, bo wie że komputery/konsole
na dzień dzisiejszy chamują to co chce zrobić. Jest świetny, ma bujną wyobraźnie, ale
nie może tego zrobić przez technologię. I pewnie czeka na dzień, w którym ta technologia
nadejdzie..
Szkoda, bo jego gry mają ogromny potencjał, a zostaje on uduszony przez technologię.


Jaką znowu technologie? Co mu brak? 10rdzeni, i 16ROP, 32TMU i 320shaderów?
Problem jest z wykonaniem, nie technologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 11:32, marcin-malysza napisał:

"Chcę stać się kluchą w twoim gardle."
Chcesz się stać czym??

To takie wolne tłumaczenie. Jest u nas takie powiedzenie, kiedy ktoś się mocno wzruszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co obiecywał z B&W? Super, super, będzie ekstra, tak samo Fable, będzie do ciebie mówić coś..
Obiecuje w grze wykorzystywać technologię (nie dosłownie rzecz jasna..) których jeszcze nie wymyślili, ot co. Nie chodzi o grafikę, fpsy, whatever.
O technologie z kosmosu, której nawet nie ma Ufo;D
A tak serio to wykonanie też. Bo być może gdyby poświęcali więcej czasu na przemyślenie wszystkiego, to byłaby gra epicka. Fable, B&W.. Miał u mnie zaufanie, ale ono już dawno poszło gdzie pieprz rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2011 o 11:37, Ring5 napisał:

Ot, Piotruś Czarodziej w skrócie...


BOOOM ! Headshot =)

Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 10:33, Nalfein napisał:

Jak mówi stare polskie przysłowie: "Koń jaki jest, każdy widzi."

To nie przysłowie...To cytat z pierwszej, polskiej encyklopedii. To tak a''propos stanu polskiej nauki :)

Co do gry się już wypowiadałem. Wyglądała jak stare dobre Virtua Cop albo Die Hard w wersji z machaniem rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 12:14, Ezio napisał:

Co obiecywał z B&W? Super, super, będzie ekstra, tak samo Fable, będzie do ciebie mówić
coś..


CDPR tez obiecalo? Kto nie obiecuje? Chyba juz tylko Acti z CoDem. Ci to prosto z mostu walą, co z tego wyjdzie.

Dnia 01.07.2011 o 12:14, Ezio napisał:

Obiecuje w grze wykorzystywać technologię (nie dosłownie rzecz jasna..) których jeszcze
nie wymyślili, ot co. Nie chodzi o grafikę, fpsy, whatever.


Dlatego sie pytam, czego mu brakuje. Jak dla mnie dobrego pomysłu, na wykorzystanie reszty pomysłow xD

Dnia 01.07.2011 o 12:14, Ezio napisał:

O technologie z kosmosu, której nawet nie ma Ufo;D
A tak serio to wykonanie też. Bo być może gdyby poświęcali więcej czasu na przemyślenie
wszystkiego, to byłaby gra epicka. Fable, B&W.. Miał u mnie zaufanie, ale ono już dawno
poszło gdzie pieprz rośnie.


Tez mi sie wydaje, jakby Fable robił dodatkowe 2lata, to miałby czas na dopicowanie wszystkiego,
a nie. Na to nam nie starczy czasu, to ciach, na tamo tez, ciach i cos tam jeszcze ciach..
To, ze nie ma rozbudowanego systemu decyzji itd. To jest wina czasu i niedbalstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 13:28, Zgreed66 napisał:

Tez mi sie wydaje, jakby Fable robił dodatkowe 2lata, to miałby czas na dopicowanie wszystkiego,
a nie. Na to nam nie starczy czasu, to ciach, na tamo tez, ciach i cos tam jeszcze ciach..
To, ze nie ma rozbudowanego systemu decyzji itd. To jest wina czasu i niedbalstwa.

+1. Szkoda, bo jak już 3 raz mówie - ich gry mają OGROMNY potencjał. A tak to są tylko dobre;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 12:47, ScaredOfGhosts napisał:

> Jak mówi stare polskie przysłowie: "Koń jaki jest, każdy widzi."
To nie przysłowie...To cytat z pierwszej, polskiej encyklopedii. To tak a''propos stanu
polskiej nauki :)

Ha, wiedziałem, że się jakiś wiki-wyszukiwacz oburzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować