Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #227: Battlefield 3 czy Modern Warfare 3 - która gra Cię bardziej interesuje?

50 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2011 o 16:43, charnjit013 napisał:

Pewnie te 33 osoby nie mogły się zdecydować, którą grę wybrać :p


Albo te 33 osoby (teraz już 46) mają dość odgrzewanych kotletów. W końcu czym jest BF3 w porównaniu z 2 lub Bad Company? To samo tylko w nowej panierce. O MW3 nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to w moim przypadku wybór był o tyle ciężki, że obie gry i tak kupię - przy obydwóch bawię się bardzo dobrze, lecz są przeciwnościami jeśli chodzi o rodzaj zabawy, aczkolwiek to ten sam gatunek - ale ponieważ zwykle jestem po stronie oprawy artystycznej i wizualnej gry oraz dobrego wątku fabularnego to wybrałem Battlefield 3. Wprawdzie nie znam dokładnego przebiegu akcji w tej grze, ale wiem czego się mogę spodziewać po kolejnym Call of Duty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 20:21, VuLgAtUs napisał:

> Pewnie te 33 osoby nie mogły się zdecydować, którą grę wybrać :p

Albo te 33 osoby (teraz już 46) mają dość odgrzewanych kotletów. W końcu czym jest BF3
w porównaniu z 2 lub Bad Company? To samo tylko w nowej panierce. O MW3 nie wspominam.


Aha. Widać jak grałeś BF2 albo BC2, bo nawet nie wiesz jakie głupoty wygadujesz człowieku. Niech zgadnę - BF3 jest odgrzewanym kotletem, bo ma... pojazdy tak jak BF2 i BC2? Tak! To musi być to! A teraz idź trolluj gdzie indziej haterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 15:15, Velidergarm napisał:

Mnie za to bardziej interesuje MW3, bo w nią chociaż pogram na moim sprzęcie. xD

Mi BC2 chodzi lepiej niż BO :D, które nawet w menu się tnie... Niestety B3 to nie będzie B3 tylko Bad Company 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo BF3 na dłuższą metę nie jest dla casuali. W MW gra jest dynamiczna i nawet noob (of coz wkurzając innych) cos tam pogra, a jeśli padnie to zaraz jest w akcji :) a w BF:BC2 (nie wypowiadam sie o BF3 bo nie wiem jak to bedzie wyglądało) jak się grało to czasem i połowa graczy to snajperzy więc taki noobek odpala grę i w pierwsze 10-15 gier robi 10 krokow i czeka na spawn :) a potem 5 min biegania i znowu zgon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, znowu wojna BF3 vs MW3! :) Niezależnie od gustów, trzeba przyznać, że toczone wszędzie forumowe wojny fanów i anty-fanów są twórcom obydwu tytułów BAAARDZO na rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy uważają że BF3 jest lepszy, morze i tak ale ja osobiście wole Call of Duty. Jak ktoś lubi Call of Duty a inny Battlefield 3 to ich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są 2 różne gry. BF jest bardziej taktyczny i to boli, bo bez znajomych/kumpli z klanu gameplay to CoD na większych mapach z pojazdami. CoD będzie miał lepszą sprzedaż bo: a) jest to kontynuacja serii modern warfare b) zaufana marka c) mniejsze wymagania sprzętowe. BF3 to na pewno dobra gra, szkoda, że mi nie pójdzie(cały czas jestem na XP). Ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 14:09, kodi24 napisał:

Jako noob w CoD żyłem maks 2 minuty. W BF nie mniej niż 5;


Heh, naprawdę starasz się powiedzieć, że CoD jest bardziej wymagający? Ha ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim subiektywnym mniemaniu w CoD lepiej strzelają (co zresztą specjalnie mnie nie dziwi bo celowanie jest płynniejsze i bardziej precyzyjne, jeśli mowa o wersji konsolowej). I tak, jest bardziej wymagający, w BF mogę grać nawet pół-przytomny, w CoD trzeba się bardziej skupić bo zgony są znacznie częstsze i chaos większy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 20:21, VuLgAtUs napisał:

> Pewnie te 33 osoby nie mogły się zdecydować, którą grę wybrać :p

Albo te 33 osoby (teraz już 46) mają dość odgrzewanych kotletów. W końcu czym jest BF3
w porównaniu z 2 lub Bad Company? To samo tylko w nowej panierce. O MW3 nie wspominam.


Hmm pomyślmy. Z BF3 nie zrobimy nagle gry wyścigowej albo RPG żeby jej nie nazywać kotletem. Pomyślmy dalej:
Call of Duty jedzie od kilku odsłon na tym samym silniku i wygląda tak samo. Idąc tym samym tokiem porównajmy silniki Battlefielda 2 i Battlefielda 3? Nie no oczywiście, wyglądają i mają wręcz podobne jak nie takie same możliwości co do destrukcji otoczenia i jakości grafiki

Spoiler

to była ironia jeśli ktoś nie załapał -,-

. Zastanów się Pan co Pan piszesz ok? Jedni wolą walkę w stylu CQB w CoD a inni CQB i walkę na daleki dystans jak w BF. Pozdrawiam hejterów obu "armii" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

Grałem w oba tytuły i jakoś ostatnia część COD-a mnie rozczarowała (mam tu na myśli tryb multi) Natomiast BF ma pojazdy i świetny system zniszczeń i dla mnie to jest największy atut. Oglądałem zapowiedzi gier i jak dla mnie COD wypada jak na razie miernie (ale wiadomo jak to jest z zwiastunami) a BF bardzo interesująco chociaż i tak pewnie kupie obydwa tytuły. Co do tych waszych kotletów to chyba większość z was pamięta jak wyglądała sprawa z fallout-em i jak większość osób to przyjęła. Myślę że BF może zaoferować nam więcej nowości w trybie online ale przekonamy się jak już obie gry zobaczymy. Ja bym natomiast bardzo chciał zobaczyć BF i CODa jeszcze raz w barwach II wojny a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, powrót BF''a do II WŚ byłby fajny. Przy CoDzie raczej tak kolorowo pewnie nie będzie - zapewne ujrzałbym sceny w których nasza świetna ekipa jadąca Shermanem rozwala 10 Tygrysów i 15 Panter. Zapewne na tą samą imprezę wpadli by jeszcze ruscy z 50-cioma T-34. Ja dziękuję za taką II WŚ.

Osobiście chciałbym zobaczyć kontynuację BF 2142 na frostbicie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zawsze głosowałbym na CoD, bo MW1 i MW2 bardzo mi się podobało, ale po BO mam dość w kółko tego samego schematu... I najgorsze że nic się nie zmienia, i brak żadnego postępu. Scenki gameplaya identyczne jak w MW 2 ;/ no cóż przejadł mi się CoD. Czekam na BF3 w końcu coś świeżego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie gry i wypowiem się o nich.
MW2 troche mnie rozczarowało; poza nowymi broniami i mapkami nie ma tam nic innego niż w CoD4. BC2 natomiast może pochwalić się zróżnicowaną rozgrywką i wielkimi mapami z wyraźnym zastosowaniem pojazdów; niestety w BC2 został zastosowany dziwaczny model strzelania (wiem że niby miało być realistycznie ale jak strzelamy to wygląda to tak jakby wojak wogóle broni nie dociskał do ramienia) oraz nie ma tam chyba ŻADNEJ fajnej broni typu M4A1 itp.
MW2 natomiast sam wbił sobie gwóźdź do trumny; oczywiście chodzi o dedykowane serwery. Gra przez to się szybciej starzeje; gra coraz mniej osób i nieraz długo się czeka aż IWNet znajdzie nam graczy.
Obie gry są podobnie dobre i mają swoje wady, BC2 to bardziej strategiczna walka z pojazdami a MW2 stawia na maxymalne dopieszczenie walki pieszej i wychodzi mu to znakomicie. A co do DLC to jestem pozytywnie zaskoczony Vietnamem do BC2 i wręcz zniesmaczony tym co Activision robi z DLC do CoD(nie tylko MW2) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować