Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Konkursik Runes of Magic - gra, plakat + cyrkowy chowaniec

8 postów w tym temacie

Runes of Magic to darmowe MMOcRPG (bez abonamentu), mające rzesze wielbicieli, także w Polsce. Wszystkich fanów i tych, którzy nie mieli jeszcze z grą zbyt wiele do czynienia, zapraszamy do naszej zabawy - do wygrania:
Runes of Magic - Chapter IV: Lands of Despair wraz z przedmiotami o wartości ponad 40 złotych;
plakat oraz
bilet-kod na "exclusive clown pet" - klown Pazzo

Napiszcie jakiego growego bohatera umieścilibyście w Waszym cyrku - wraz z obrazkiem i opisem dlaczego właśnie ten.

Zgłoszenia zamieszczajcie w komentarzach do 7 lipca włącznie. Czekamy :)

20110701162246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym umieścił naszego kochanego wrzoda z Gothica I;d
Latał by za wszystkimi cyrkowcami i zwierzętami i chciał się z nimi zaprzyjaźnić;)
A tak by mówił do małpy xD
"Niektórzy tu mają mnie za jakiegoś wariata! Ale przecież ktoś taki jak TY nie zadawał by się z wariatem, prawda? Teraz wszyscy zrozumieją jak niesprawiedliwie mnie oceniali" xD

20110701174816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno umieściłbym w swoim cyrku największego z Asasynów, mistrza fechtunku, kobieciarza, męża stanu, mężczyznę, który uratował świat i tak dalej, a mianowicie...Ezio Auditore da Firenze! Dlaczego? Ano dlatego, że jest z niego świetny biegacz i skoczek. Do tego potrafi pokonać gołymi rękoma wystarczająco dużo chłopa, aby ucieszyć widownię w cyrku :)
Można by mu przygotować trasę przeszkód, a po drodze kilku osiłków. Satysfakcja gwarantowana!

Ma on także dwójkę znajomych rodem spod cyrkowego namiotu. Harlequin w wersji damskiej i męskiej. Może udałoby się z ich pomocą przygotować efektowniejsze show? :)

Załączam moje wyobrażenie Ezio w cyrku oraz jego towarzyszy(ich wygląd jest prawdziwy, nic nie grzebałem ;) )

P.S.
Wiem, że nie jestem jakimś super grafikiem, ale uwierzcie mi - postarałem się :)

20110701182044

20110701182104

20110701182111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do cyrku pasuje oczywiście Geralt z Rivii popisujący się swoimi niezwykłymi umiejętnościami w ćwiartowaniu wszystkiego co dostanie się pod miecz, tak tak wyjątkowa zwinność i do tego jeszcze wiedźmińskie znaki, byłby ulubieńcem publiczności. Przy akompaniamencie Jaskra do tego jeszcze pomocnik Zoltan i przedstawienie gotowe. Gdy nasza paczka wypije co nie co przed występem pokazy są jeszcze bardziej widowiskowe. Do tego Geralt z nosem klauna, cała Wyzima słono zapłaciła by za takie przedstawienie.

20110701185932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Harold - bohater Icy Tower! Nikt tak jak on nie potrafi wywijać salt, przewrotów, podniebnych skoków i akrobacji przy okazji emanując nieskończoną radością okazywaną nieskazitelnie szczerym uśmiechem. Nie sposób odmówić mu poczucia rytmu, uroku osobistego oraz stylu.

Jego pokazy akrobatyczne wśród symfonii kolorowych gwiazdek, świecidełek i serpentyn przykułyby uwagę niejednego gapia :)

20110702003247

20110702003255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt inny by nie pasował tak dobrze jak znakomita postać której imię to Joker, moim zdaniem nawet nikt by się w moim cyrku nie zorientował, że Joker jest czarnym charakterem a każdym by go brał po prostu za zwykłego zabawnego przebierańca o bardzo oryginalnym wyglądzie. Jednak mój wybór padł na Jokera też z tego względu ponieważ myślę, że ma on już większe doświadczenie w tego typu sprawach przecież każdy wie jaki to Joker nieraz jest naprawdę zabawy i z pewnością potrafił by w cyrku rozbawić wszystkich dookoła. Joker przydał odgrywał by także w moim cyrku rolę stracha, chyba każdy zna jak to w cyrku popularne są tunele grozy i w takim właśnie Joker w moim cyrku straszył by uczestników w tunelu grozy. Kolejną równie ciekawą rolę która by przypadła Jokerowi w moim cyrku to, to kto by trafił pierwszy Jokera w nos to by wygrywał różne upominki a Jokerowi przy tym by się poprawił nosek i na pewno humorek. No i to tyle myślę, że Joker w moim cyrku odgrywał by ważną rolę i na pewno nikt by się na nim z pewnością nie zawiódł a wszyscy po spotkaniu Jokera w cyrku wychodzili by z wielkim uśmiechem na twarzy.

20110702220418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mojego cyrku z pewnością nadawałby się Hermes z God of War III. Po odcięciu mu nóg przez Kratosa byłoby świetną alternatywą zatrudnić go w cyrku. Zwłaszcza, że ma do tego smykałkę ;). Wystarczy posłuchać jak obraża Kratosa. Publiczność by szalała ;). Nie mógłby się wprawdzie poruszać, chyba, że dostałby wsparcie w postaci: Runes of Magic - Chapter IV: Lands of Despair wraz z przedmiotami o wartości ponad 40 złotych; plakat oraz bilet-kod na "exclusive clown pet" - klown Pazzo ;). Te przedmioty można mu przekazać za moim pośrednictwem ;).

20110704202116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować