Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens: Colonial Marines ogłoszony za wcześnie?

7 postów w tym temacie

na przykładzie torchlight - ta gra pojawiła się z nikąd i była bardzo przyjemnym zaskoczeniem
czekając na diablo 3 jestem już znudzony, i rzczarowany coraz to kolejnym serwowanym fanom materiałem i kiedy wyjdzie torchlight 2 (jeszcze tym latem!) moje czekanie na diablo 3 dobiegnie końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę jak kolega powyżej... gry powinny być zapowiadane powiedzmy w zaawansowanym stopniu produkcji i powiedzmy 1-2 miesiące przed "ozłoceniem". A tak to czekamy, czekamy, czekamy... i mamy co niektórzy zawód patrząc na takiego DNF''a... jakby się pojawił parę lat temu to by wszyscy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Blizzard, to akurat jedna z nielicznych firm, która na takie tajemniczości może sobie pozwolić, a jednym z ich skutków to jeszcze większe podkręcenie atmosfery wokół produktu. To świetna polityka, bo potem Blizz wypuszcza jakąś grafikę lub tapetę, a cała masa fanów przerabia ją w photoshopie i doszukuje się ukrytych sygnałów odnośnie danej gry :))))

Jako fan Alienów jestem bardzo ciekaw jak gra będzie się prezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 12:27, mronoth napisał:

pol roku to zdecydowanie za duzo, 1-2 tygodnie gora


Może w ogóle 1-2 dni? Przecież zapowiedzi nagle od razu wszyscy nie przeczytają. Musi być czas żeby się rozeszła informacja o tym, że gra jest w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że czas do roku jest optymalny (gry z jednego E3 powinny ukazywać się przed kolejnym itd) - na 2 miesiące przed goldem utrzymanie premiery gry w tajemnicy jest już od dłuższego czasu niemożliwe, ze względu na wiele czynników: ESRB/PEGI itp, sklepy, niezależne formy wszelkiej maści zaangażowane w transport, produkcję, czy promocję tytułu.
W dzisiejszych czasach praktycznie jedynym sposobem zapowiedzenia niespodzianki (czyli czegoś, dla czego większość ludzi ogląda chyba konferencje i wszelkie transmisje z imprez targowych) jest, niestety, zapowiadanie gry w bardzo wczesnym stadium produkcji - kiedy wie o niej na przykład 10 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować