Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft Exclusive - druga gra za 1 zł w sklepie gram.pl

13 postów w tym temacie

Ubisoft ma strasznie drogie te klasyki. Gdyby ich sam nie wydawał to CDP i Cenega już dawno by je po 20 zł sprzedawały a tu dalej prawie 50 zł.

EA też poszło po bandzie , ich klasyki też po 40 zł, kiedy przez lata normą było 19,99 zł.

Wydawcy gier cofają się niestety w rozwoju i tworzą coraz gorszą jakość swoich usług i ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 12:03, thiefi napisał:

Ubisoft ma strasznie drogie te klasyki. Gdyby ich sam nie wydawał to CDP i Cenega już
dawno by je po 20 zł sprzedawały a tu dalej prawie 50 zł.

EA też poszło po bandzie , ich klasyki też po 40 zł, kiedy przez lata normą było 19,99
zł.

Nie pamiętam kiedy niby sprzedawano klasyki EA za 20 zł. ale to było już chyba naprawdę daaawnoo. Chyba że mówimy o letnich promocjach gdzie można było (teraz coś się już do tego nie śpieszą) dostać dwie gry w cenie jednej (40zł, na dwie 20).

Poza tym akurat na klasyki EA nie ma co narzekać. Większość naprawdę dobrych gier (Mass Effect 2, Dragon Age, NFS) trafia tam już po paru miesiącach od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2011 o 12:03, thiefi napisał:

EA też poszło po bandzie , ich klasyki też po 40 zł, kiedy przez lata normą było 19,99
zł.

EA poszło po bandzie, bo choć już wcześniej te klasyki nie były tanie (ok, DA czy ME to okazja za 50 złotych, ale 10-letni NFS?), a ostatnio jeszcze ich ceny podskoczyły do 55 złotych.

A Ubi to już w ogóle posrało, trzy "tanie" serie, które różnia się bodaj 10 złotymi, przy czym najtańsza to 50 zł a najdroższa 70, czyli tyle, ile niekiedy za ''premierę''. Żeby jeszcze dobre gry tam wrzucali to ok, ale raz, samo portfolio mają imho cienkie jak dupa węża, a dwa, do swojej ''klasyki'' i tak wrzucają tylko nieudane/słabo sprzedające się/ przedpotopowe gry jak Settlersy, HoMM, HAWX czy WiC. AC2 to może tam znajdziemy za dekadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 12:03, thiefi napisał:

EA też poszło po bandzie , ich klasyki też po 40 zł, kiedy przez lata normą było 19,99
zł.

Wydawcy gier cofają się niestety w rozwoju i tworzą coraz gorszą jakość swoich usług
i ofert.


Zauważ, że gry od EA trafiają do tańszej serii już nawet po pół roku. Nie mówiąc o świetnych promocjach. Możliwość kupna gier z marca za 60 zł? Nie mów, że to słaba oferta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo zgrzał Ubi kiedy to czekałem , żeby AC2 spadł z ceny, i jakoś się nie mogłem doczerać. premiera była 14 miesięcy temu, a skubańcy ciągle trzymają cenę około 90 zł O,o no ile można czekać ? Nie wytrzymałem i w końcu kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pioruns- to chyba na gram.pl zawsze jest "druga gra za złotówkę", nie wiem czemu tak jest ale mało mnie to obchodzi ;)
Ja się skuszę na promocję ale zgadzam się, strasznie drogo sobie cenią. Kupiłbym Splinter Cell Conviction i Prince Of Persia Trylogia, za 1 zeta wziąłbym Prince Of Persia 2008 i Far Cry 2. I tak chyba zrobię, dokupiłbym jeszcze Assasin Creeda ale wtedy nie ma co brać po złotówce (no chyba, że R6 Vegas 2 ale jakoś mnie nie ciągnie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować