Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!

327 postów w tym temacie

Chamberlyn

Z przyjemnością informujemy, że dokładnie za tydzień - 28 kwietnia - równocześnie z premierą ogólnoświatową, odbędzie się polska premiera Guild Wars: Factions, nowej odsłony cieszącej się niezwykłą popularności gry sieciowej!

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CDP:
Czy Edycja Kolekcjonerska tez bedzie wysylana 26.04 ?
A jesli nie to jaka jest data wysylki EK ?

Nie bylo by przyjemnie gdyby ci ktorzy zaplacili duzo wiecej musieli obejsc sie smakiem GWF w trakcie dlugiego weekendu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Jeśli nierozważnie zaznaczyłem przesyłkę pocztową(bo taka była domyślnie zaznaczona) i zatwierdziłem zamówienie to nie mam co się spodziewać przesyłki w dniu premiery(tam jest napisane że dostawa w ciągu trzech dni od nadania czy coś w podobie)?
Bo jeśli tak to by było nie fer bo przesyłka pocztowa i przesyłka kurierska w tym wypadku kosztuje tyle samo czyli 0zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w zdaniu "Równocześnie przypominamy, że w naszym sklepie internetowych cały czas przyjmowane są zamówienia przedpremierowe na Guild Wars: Factions!" znajduje się literówka. Czy nie powinno być "sklepie internetowym" zamiast "sklepie internetowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:42, J.a.k napisał:

Ja mam pytanie. Jeśli nierozważnie zaznaczyłem przesyłkę pocztową(bo taka była domyślnie zaznaczona)
i zatwierdziłem zamówienie to nie mam co się spodziewać przesyłki w dniu premiery(tam jest
napisane że dostawa w ciągu trzech dni od nadania czy coś w podobie)?

Anuluj zamówienie i złóż nowe, oczywiście jeśli nie zrobiłeś przelewu tylko płatne przy odbiorze.:) Zaznacz kuriera i po kłopocie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:37, Astmatik napisał:

Pytanie do CDP:
Czy Edycja Kolekcjonerska tez bedzie wysylana 26.04 ?
A jesli nie to jaka jest data wysylki EK ?


Z tego co widzę, to jest wysyłana Po premierze gry czyli pewnie 28 kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jezeli CDP ma zamiar wysyłac EK po 28 kwietnia to ja dziękuje, nie dosyc że sie więcej płaci to jeszce przez długi weekend nie bedzie można grać ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 22:10, TommyBoy napisał:

No to jezeli CDP ma zamiar wysyłac EK po 28 kwietnia to ja dziękuje, nie dosyc że sie więcej
płaci to jeszce przez długi weekend nie bedzie można grać ;[


nie ma takiej mozliwosci, gra musi byc u kazdego w domu najpozniej 28 wieczorem (przynajmniej te preorderowe wersje)

head start zaczyna sie w czwartek o 9:00
a zeby moc grac bez przerwy to trzeba dodac kolejny serial najpozniej w sobote przed 9:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oczekuję przesyłki z GW i GW:F - dla mnie będzie to premiera całości...
mam nadzieję, że mnie zainteresuje na 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2-3? Nigdy osobiście gram w to od 5 miechów bez przerwy i nic nie wskazuje na to żebym miał przestać. Ale to kwestia gustu i chęci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszystkie wydania gry będą miały premierę w tym samym czasie."

To jest cytat z odpowiedzi na maila, w którym zadałem pytanie o termin dostawy Edycji Kolekcjonerskiej GW.

Więc chyba wszystko ok ;] Choć daty bezpośrednio nie podali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 22:50, Szoszana napisał:

Więc chyba wszystko ok ;] Choć daty bezpośrednio nie podali ;p


"Pełna wersja gry zostanie wysłana na dwa dni przed premierą, która nastąpi 28 kwietnia 2006." (cytat ze sklepu)

czyli jak wysla w srode wieczorem to w czwartek powinna dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spox, wszystkie wyjda przed premiera. Prosze bardzo cytaty
1. EK :
- Klucz umożliwiający wzięcie udziału w Factions Preview Event w dniach 24 - 25 marca
- Ekskluzywne przedmioty w grze - po jednym unikatowym przedmiocie dla Zabójcy i Rytualisty
- Możliwość rozpoczęcia rozgrywki na dzień przed oficjalną premierą Factions
- Klucz dla przyjaciela umożliwiający, dowolnie przez Was wybranej osobie, wzięcie udziału w Factions Preview Event w dniach 24 - 25 marca
2. Zwyklym wydaniu :
- Klucz umożliwiający wzięcie udziału w Factions Preview Event w dniach 24 - 25 marca
- Ekskluzywne przedmioty w grze - po jednym unikatowym przedmiocie dla Zabójcy i Rytualisty
- Możliwość rozpoczęcia rozgrywki na dzień przed oficjalną premierą Factions
- Klucz dla przyjaciela umożliwiający, dowolnie przez Was wybranej osobie, wzięcie udziału w Factions Preview - Event w dniach 24 - 25 marca
- Pełną wersję gry w wybranym pudełku - z wizerunkiem Zabójczyni
- Darmową przesyłkę pełnej wersji gry - do wyboru kurier lub poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden mały szczegół - znajomy który zamówił zwykłą wersje dostał juz maila odosnie potwierdzenia zamówienia a ja (z innym znajomy który zamówił róznież tak jak ja EK) takiego maila nie dostałem. I dlatego troche nerwowy się robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować