Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!

327 postów w tym temacie

nie zdziwił bym się zbytnio jakby przesunęli wysyłkę na 26.04.2540 r. :P

ale tak na serio to zgadzam się z tym, wystarczyłby jeden news i całe to podenerwowanie by się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 08:06, TommyBoy napisał:

Mi dziala normalnie, zamowilem EK - termin wysylki 28 kwiecień, termin otrzymania 4 maj. Szlag
by to trafil...


Ech - ja ide zjesc sniadanko a potem bede grał w dzien tengu - jak mnie wciagnie to zapomne o wszystkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kicha, jak tak bedzie to 2 i 3 maja bez GW:F które specjalnie zamowiłem w pre-orderze zeby sobie przez caly długi weekend grać. Jeżeli tak to się skończy to bedzie moja ostatnia gra kupiona w CDP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 08:08, -Rafał- napisał:

Ech - ja ide zjesc sniadanko a potem bede grał w dzien tengu - jak mnie wciagnie to zapomne
o wszystkim :P



Ty to masz dobrze. Ja siedze w robocie i już się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 08:11, TommyBoy napisał:

Ale kicha, jak tak bedzie to 2 i 3 maja bez GW:F które specjalnie zamowiłem w pre-orderze zeby
sobie przez caly długi weekend grać. Jeżeli tak to się skończy to bedzie moja ostatnia gra
kupiona w CDP....


Oj tam - i tak bedziesz grał do drugiego - to "masa" dni - a z tego co słysząłem pierwsze dni mają byc marne jesli chodzi o pogode. Potem sobie wyjdziesz na spacer - nie musisz cały weekend przesiedzieć w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 08:12, macabra2 napisał:

Ty to masz dobrze. Ja siedze w robocie i już się doczekać nie mogę.


To są uroki mojego wolnego zawodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 08:12, -Rafał- napisał:

> Ale kicha, jak tak bedzie to 2 i 3 maja bez GW:F które specjalnie zamowiłem w pre-orderze
zeby
> sobie przez caly długi weekend grać. Jeżeli tak to się skończy to bedzie moja ostatnia
gra
> kupiona w CDP....

Oj tam - i tak bedziesz grał do drugiego - to "masa" dni - a z tego co słysząłem pierwsze dni
mają byc marne jesli chodzi o pogode. Potem sobie wyjdziesz na spacer - nie musisz cały weekend
przesiedzieć w domu :P


Jak kto lubi :P

A po 2 CDP zawsze z tymi preorderami niewypala (zawsze w takim "" :P)... Z Fable chyba było najgorzej Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 08:13, -Rafał- napisał:

> Ty to masz dobrze. Ja siedze w robocie i już się doczekać nie mogę.

To są uroki mojego wolnego zawodu ;)



A czym się zajmujesz? O ile można spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafiką. I zeby nie było - specjalnie ostatnimi dniami siedziałem po xxxxx godzin dziennie by zdążyć na czas ze wszystkimi zleceniami i by teraz miec czas wolny :) Bo jak pracujesz "w biurze" to po średnio 8h jestes wolny - ja spędzałem "w pracy" ostatnio po 16-20h na dobe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony dobrze że nie przyjdzie jutro - bo kurier mógłby mnie nie zastać w domu - a z drugiej chcę już zobaczyć tę piękną rytualistkę u mnie na biurku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 08:18, -Rafał- napisał:

Grafiką. I zeby nie było - specjalnie ostatnimi dniami siedziałem po xxxxx godzin dziennie
by zdążyć na czas ze wszystkimi zleceniami i by teraz miec czas wolny :) Bo jak pracujesz "w
biurze" to po średnio 8h jestes wolny - ja spędzałem "w pracy" ostatnio po 16-20h na dobe :P


Niestety ja też zaginam całymi dniami. Jestem adminem w kilku firmach i wbrew pozorom nie jest to takie lekkie zajęcie jak myślałem na studiach.
Wracając do tematu, ok. 19 wyłaczam tel. i nie ma mnie do soboty :P W końcu GWF też zasłużyło na trochę czasu ode mnie. Jeszcze nie wiem co na to żona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen zrobiony dzisiaj. :P
Ponawiam pytanie: czy oferty znajdujące się na stronie www.gram.pl są ofertami w świetle prawa Kodeksu Cywilnego? Biorąc pod uwagę brak informacji, że tak nie jest nie widzę innej możliwości. Jeżeli tak, to każda z osób, która zamówiła grę w pre-orderze (co według słów w ofercie: gwarantowało otrzymanie gry na 24 godziny przed oficjalną premierą) ma prawo dochodzić teraz swoich praw w sądzie, ponieważ sprzedawca nie wywiązał się ze swojej części umowy.
Poza tym co to za traktowanie? Żadnego maila z wyjaśnieniem (w folderze Spam również nie ma - poczta działa bez zarzutów: poprzednie maile dochodziły, nowe dochodzą bez problemu, ale ten jeden jedyny dziwnym trafem nie), żadnego info na stronie - totalny "tumiwisizm". Biorąc pod uwagę, że to nie pierwsza wtopa to dziwi mnie, że jedno z najbardziej znanych przysłów: Człowiek uczy się na błędach nie ma tutaj racji bytu! Jesteście dużą i prężną firmą, a wykładacie się bez mała za każdym razem i to w takich samych sytuacjach. Średnio rozgarnięty szympans zrozumie, gdzie popełnia błąd i więcej go nie zrobi - dlaczego Wy nie potraficie się uczyć na własnych błędach?
Za to jak zostaliśmy potraktowani uważam, że powinniście zrobić coś w ramach zadość uczynienia dla wszystkich zamawiających tą grę w pre-orderze - jak postąpicie to już Wasza sprawa. Osobiście podejrzewam, że jest to pierwsza i ostatnia gra zamawiana u Was jako pre-order: lepiej sprowadzić coż zza granicy niż użerać się z takimi "profesjonalistami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prosru nastepnym razem CDP nie powinno obiecywac, ze sie dostanie gra na dzien przed premiera i wszystko bedzie ok. Tym bardziej, ze nie po raz pierwszy zawalaja z terminem wysylki preordera. Kolejna sprawa to podejscie do klienta. Powinin byc news, albo jakis mail wyslany z informacja o problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie wszyscy - GW Factions to nie jest coś od czego zależy Wasze życie :) Ładna pogoda narazie na dworze, mozecie grać do 2 maja bez kopii gry... Warto skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Nie ma sensu się denerwować. Mi cały czas chodziło tylko o to żebym mógł grać i to że przesyłkę dostanę trochę póżniej wcale w tym nie przeszkadza. Poza tym są jeszcze inne zajęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wam też zmieniła się data wysyłki na 27.04 wkońcu ? to znaczy że dziś jeszcze wyślą ?

Niech się znajdzie ktoś kompetentny żeby mi odpowiedzieć - KIEDY ZOSTANIE WYSŁANY FACTIONS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować